sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
 • Akülü Planya Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel kullanımı bakımından planya makinesi ve aletleri herhangi bir iş parçası üzerinden ince bir katman almak için kullanılmaktadır. İş parçası üzerinden ince bir katmanı alarak yontan bu makinelere planya ismi verilmiştir. Marangozluk alanında kullanılan ve ağaç rendelemek için tasarlanmış bir üründür. Kesici bıçakları ile büyük bir makine şeklindedir. El aleti ve makine şeklinde olanlar bulunmaktadır. Akülü planya çeşitleri el aleti biçimde tasarlanmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden el planyası çeşitlerini görebilir, en ucuz fiyat listeleri ile de sahip olabilirsiniz. Kaliteli yapıları sayesinde yüksek performans ve verimlilik sunmaktadırlar. Kaliteli kullanımları için hemen elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
 • Akülü Planya Ne İşe Yarar?

  • Planya çeşitleri, marangozları ya da hobi amaçlı atölyelerinde tercih eden kullanıcılar için oldukça kullanışlıdır. Ahşap işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan akülü el planyası modellerindendir. Yanal olarak dönen bir diski bulunmaktadır. Bu disk işe kereste silme ve talaş kaldırma işlemlerini yapar. Model ve çeşitlerine göre teknik özellik bakımından farklılıkları bulunur. Kullanılacak olan malzemenin türüne göre de özelliklerinde değişimler ortaya çıkmaktadır. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan planya modellerine elektromarketim.com ‘dan ulaşabilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olan bu ürünleri satın alarak uzun ömürlü ve yüksek performanslı kullanımın tadını çıkarın.
 • Akülü Planya Makinesi Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımına başlamadan önce kontrol edilmesi gereken birkaç şey bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi bıçakların durumudur. Çalıştırmadan önce bıçakların keskin olduğunu kontrol edin. Eğer körelmiş bıçakları bulunuyorsa onları bilemeniz ya da değiştirmeniz gerekmektedir. Çalışmaya ilk olarak geniş bir yüzey sonrasında ya da dar yüzey 90 derecelik açı ile rendelemektedir. Kalınlığını azaltmak için kullanılan bir üründür. Kalınlık planyası olarak da adlandırılırlar. Dikkatli ve özenli bir kullanım sağlanması gerekmektedir. Kesici bir alet olması ile gerekli önlemleri alarak kullanımını sağlamanızı öneririz. Elektromarketim.com üzerinden tüm en ucuz akülü planya fiyatları ve çeşitlerine ulaşabilirsiniz.
 • En İyi Akülü Planya Hangisidir?

  • Genel kullanımları açısından belirttiğimiz gibi çeşitlerinde farklılıklar bulunmaktadır. Çeşitlerine ve kullanım alanlarına dikkat ederek seçim yaparsanız en iyi akülü planya kullanımını sağlayabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken kullanım sağlayacağınız iş parçasının tipidir. Sayfamız üzerinden en iyi kullanımı sunan planya modellerine ulaşabilir, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımızdan yararlanarak sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.