Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
 • IP Görüntülü Diafon Çeşitleri ve Fiyatları

  • IP diafon sistemleri içerisinde yer alan IP görüntülü diafonlar, güvenli kullanım olanağı sağlar. Farklı marka ve modellerde, farklı özelliklere sahip olan birçok IP görüntülü diafon bulunmaktadır. 4,3 inç, 7 inç ve 10,1 inç gibi farklı ekran boyutlarında, siyah ya da beyaz renkte, desenli ya da desensiz tasarıma sahip, dokunmatik ya da mekanik seçenekleriyle birçok çeşitte olan diafon modelleri kullanıcıya sunulmuştur. Bu durum her ne kadar seçim yapmayı zorlaştırmış olsa da ürünlerin teknik özellikleri ihtiyaçlar ile karşılaştırılarak, ihtiyaca en uygun IP diafon sistemini seçmek gerekir. Kullanıcı güvenini kazanmış olan en güvenlikli marka olan Audio’ya Elektromarketim.com üzerinden erişebilir, ürünler arası karşılaştırma yaparak en iyi modellere en ucuz fiyat listelerimiz ile sahip olabilirsiniz.
 • IP Görüntülü Diafon Nedir?

  • Akıllı ev sistemleri içerisinde yer alan diafon çeşitlerindendir. IP görüntülü diafonlar, diğer görüntülü diafonlardan sahip oldukları teknoloji ile ayrılır. Network tabanlı olmaları sayesinde kolay montaj ve kullanım olanağı sağlar. Çok fonksiyonlu olan bu ürünler, genellikle güvenlik ve sağladığı konfor için tercih edilir. Kullanım alanları bakımından ev, işyeri, apartman, site gibi daha birçok alanda kullanımı uygun olan bir diafon sistemidir. Geliştirilmiş sistemleri ve farklı özellikleri ile her ihtiyaca cevap verir. Daireler arası görüşmeler, güvenlik ile görüşmeler IP görüntülü diafon ile oldukça kolaydır. Görüntüyü direkt olarak vererek, anlık iletişime geçmeyi sağlar. Değiştirilebilir kamera açıları, artan daire sayılarına rağmen düşmeyen ses ve görüntü kalitesi ile kullanıcının kendini güvende hissetmesini sağlar. Sahip olduğu net görüntü teknolojisi sayesinde kapı kontrolü kolaylıkla sağlanabilir, istenmeyen durumlarla karşılaşılması engellenebilir.
 • IP Görüntülü Diafon Nasıl Kullanılır?

  • IP görüntülü diafon sistemleri sıva üstü ya da sıva altı montaj işlemi ve sistem kurulumunun ardından kullanıma hazır hale gelir. Menü arayüzü oldukça anlaşılabilir olup, yapılabilecek olan işlemlerin tüm yönlendirmeleri ekran üzerinde açıkça belirtilmektedir. Basit ve anlaşılabilir menüleri ile kullanıcı dostu ürünlerdir. Buton tipine göre dokunmatik ya da mekanik butonlar ile kullanım sağlanmaktadır. IP görüntülü diafon modellerinin sahip oldukları özelliklerine göre gerçekleştirilebilecek olan işlemler çeşitlilik gösterir. Bazı modellerde kapı, kapıcı ve güvenlik ile görüşebilmenin yanı sıra anlık mesaj bırakabilme ya da çağrı yönlendirebilme özellikleri mevcuttur. Farklı zil sesi melodileri ve ses kademeleri, handsfree yani eller serbest şekilde görüşebilme, çağrı engelleme gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca IP diafonların Wi-fi bağlantısı yapabilmesi sayesinde kablosuz modemler ile veri alışverişi sağlayabilmektedir. Kullanımı oldukça kolay ve rahat olan bu ürünler kullanıcıya kendini güvende hissettirir ve istenmeyen kişiler ile iletişimi engellemeye olanak sağlar. Farklı tasarım ve özellikteki IP görüntülü diafon modellerini Elektromarketim.com ’u tıklayarak inceleyebilirsiniz. İstediğiniz diafon sistemine en iyi fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.
 • En İyi IP Görüntülü Diafon Hangisidir?

  • Genel olarak kullanımı bakımından birbirinden farklı birçok IP görüntülü diafon modeli bulunmaktadır. Sahip oldukları farklı tasarımlar, teknik özellikleri ile birbirlerinden ayrılırlar. İstek ve ihtiyaçların kullanıcılar arasında değişken olması nedeniyle en iyi verimi bu üründen alırsınız demek doğru olmayabilir. Seçenekler arasından en iyi IP diafon sistemini seçerken, istek ve ihtiyaçların göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılması gerekmektedir. Önemli olan diafon sisteminden beklenti ve ihtiyaçları karşılamak, yüksek performanslı kullanım ile üründen verim alabilmektir.
 • IP Diafon Sistemleri Ne İşe Yarar?

  • Akıllı ev sistemleri kullanıcı güvenliğini ön planda tutan ürünleri içerir. IP görüntülü diafonlar diğer görüntülü diafonlardan daha gelişmiş olan bir teknolojiye sahiptir. Kolay montaj ve kurulum sağlanmasının yanında basit menüleri ile kullanımı rahattır. IP görüntülü diafonlar ile kapınızdaki kişinin sesine ve görüntüsüne erişim imkanı sağlarsınız. Bu sayede kapınızdaki kişiyi tanır, kapınızın önünü kameralar yardımı ile istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Diğer daireler ile görüşebilir, ihtiyaç halinde güvenlik ya da kapıcınız ile iletişime geçip yardım alabilirsiniz. IP diafon sistemlerinin tercih edilmesindeki en önemli etken, kullanıcıya kendini güvende hissettirmesi ve konforlu yaşam olanağı sağlamasıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.