Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
 • Mastik Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından birçok alan içerisinde tercih edilen ürün modelleridir. Mastik macun olarak da bilinmektedirler. Dolgu ve yapıştırma malzemesi olarak kullanımları sağlanmaktadır. Kullanım amacı bakımından yapıştırıcı görevi görmesi ile sızdırmazlık sağlamasıdır. Mastik yapısı tek bileşenli ve yüksek elastik yapıya sahip olması ile bünyesinde de poliüretan bileşenler bulundurmaktadır. Temel özellikleri bakımından sızdırmazlık ve genleşme çalışmalarında kullanılan ürünlerden biridir. Kullanım alanlarına bağlı olarak mastik çeşitlerinde değişiklikler de bulunmaktadır. Mastik çeşitleri seçerken kullanım sağlayacağınız alana uyumlu olanı alırsanız eğer en iyi sonucu görebilirsiniz. Hem iç hem de dış dekorasyonlarda kullanımları sağlanan mastik çeşitleri için elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürün seçenekleri ile bularak, en iyi izolasyon malzemesi sahibi olabilirsiniz. Akfix markasının üretmiş olduğu kaliteli mastik macun çeşitlerine hemen sayfamızdan ulaşabilir, en ucuz mastik fiyatları ile satın alabilirsiniz.
 • Mastik Nedir?

  • İzolayon malzemeleri arasında yer alan mastik çeşitleri kullanışlı seçenekleri ile birçok alanda kullanılabilmektedir. Dolgu ve yapıştırma özellikleri olan bu ürünler ile sızdırmazlık durumlarını sağlayabilirsiniz. Kimyasal olarak sertleşen ve akmaz bir yapıya sahip olan malzemeler olmaları ile oldukça kullanışlıdırlar. Genel olarak solventsiz ve fazlasıyla esnek bir yapısı bulunmaktadır. Bütün sert hareketlere karşı da dayanıklı bir malzeme olan mastik macun iyi bir sonuç sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda mastik çeşitleri UV ışınlarına karşı dayanıklı olup, oldukça uzun bir süre temas söz konusu olmadan da inorganik ve organik asit gibi ürünlere de dayanıklı bir kullanımları sağlayan ürünlerdir. Alkali, yakıt, yap gibi birçok kimyasal maddeye dayanıklı bir sosis tipi derz dolgu ve izolasyon malzemesidir. Tüm izolasyon malzemeleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en ucuz mastik fiyatları ile bulabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleri ile satın alabilir, hızlı teslimat yolları ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • Mastik Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanımları bakımından mastik çeşitleri hem iç hem de dış derzler içerisinde tercih edilmektedir. mastiklerin yüksek elastik yapısı olması ile derz hareketlerinin normale göre de daha çok olduğu alanlar bulunmaktadır. Normale göre daha dar yapılmış olan derzler üzerinden kullanılması uygun olacaktır. Sahip olduğu yüksek elastik yapıdan dolayı da taşıma işlerinde de tercih edilmektedirler. Mastik zemin döşemelerinde tercih edilen ürünler arasında mermer, fayans ve karo bulunmaktadır. Bu malzemeler arasında kullanımları oldukça kolay bir şekilde uygulaması yapılabilmektedir. Duvar ve doğrama birleşme noktalarında da mastik çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler arasında sızdırmazlık durumlarını ortadan kaldırmak hem boşlukları doldurmak için mastikler kullanılmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden bu ürünlere ulaşabilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Kaliteli ürün yapıları ile sizlere rahatlık sunacak bu ürünlere en ucuz fiyat listeleri ile hemen elektromarketim.com ‘dan bulabilirsiniz.
 • En İyi Mastik Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından mastik çeşitleri birçok alanda tercih edilmektedir. Genel yapıları itibari ile kullanışlı seçenekleri bulunmaktadır. Mastik çeşitleri kullanımları bakımından izolasyon malzemeleri içerisinde yer alan ürünlerdir. Silikon ile kullanımları neredeyse aynı olup, yapılarında farklılıklar bulunmaktadır. Genel olarak farklı çeşitleri bulunan bu ürünler arasından seçimizi yaparak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. En iyi mastik çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.