HAVALE/EFT İLE YAPACAĞINIZ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE
EKSTRA %2 İNDİRİM
-70% AYNI GÜN KARGO Legrand 403191 AC Tipi 4x40A Kaçak Akım Koruma Anahtarı

Legrand AC Tipi 4x40 A Kaçak Akım Koruma Anahtarı 403191

Konutlar ve ticari uygulamalardaki modern tesisatların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan Legrand’ın yeni  XC³ serisi şalt cihazları, kısa devrelere, aşırı ve kaçak akım arızalarına karşı etkili koruma sağlar.

Termik, manyetik devre kesiciler ve kaçak akım cihazları içeren ve çok sayıda kontrol ve yardımcı sinyalizasyon ile tamamlanan bu seriler tesisatlarınız için güvenlik, dayanıklılık ve montaj kolaylığı sunar.


TÜM SEVİYELERDE GÜVENLİ

Yeni XC³ serileri, can ve mal güvenliğinin sağlanması için maksimum korumayı garanti eder.


GÜVENİLİR BAĞLANTILAR

Otomat baralarının kullanılması ve cihazın giriş - çıkış bağlantılarının iyi yapılması kısa devre riskini ortadan kaldırır.


ARTTIRILMIŞ GÜVENLİK

IP 2x terminalleri - örtü kapağının açık olması durumunda dahi canlı noktalara dokunmanın riski yoktur.


SINIRLANDIRMA SINIFI 3

Otomatik sigortalar üçüncü sınıf sınırlandırma ile mükemmel kısa devre koruması sağlar. Kablolarda açığa çıkan kısa devre enerjisini sınırlandırır, böylece donanımın hizmet süresinin uzamasına yardımcı olur.


KOLAY KABLOLAMA

Vidaların ve terminallerin şekli, kabloların üstün mekanik direncini sağlar ve bağlantı empedansını, sıcaklık artışını ve ısı kaybını sınırlandırır. 35 mm² yüksek kapasite terminaller 25 A akım seviyesinden başlar.


ERGONOMİK ETİKET PLAKALARI

İhtiyaca uyarlanan etiket plakaları. Bu plakalar bir arıza durumunda hızlı müdahele amacıyla devreleri açıkça belirlemede kullanılan etiketler için etkili ve sürdürülebilir bir koruma sağlar.


YÜKSEK MONTAJ KALİTESİ VE ÇEVRE DOSTU

XC³ serileri, bağımsız sertifikasyon kuruluşları tarafından ürünlerin gereksinimleri için verilen onaylı sertifikalara sahiptir. RoHS direktifi gereksinimlerine uygun olarak tasarlanmıştır. 10000 açma/kapama elektrik dayanıklılığı vardır. -25°C ila + 70°C aşırı çalışma koşullarına uyumludur. ISO 9001 Kalite ve ISO 14001 Çevre Koruma Sertifikalarına sahiptir.


IEC 61008-1 standartlarına uygundur.

AC tipi AC hata bileşenlerini algılar.

DX³ yardımcı elemanlar ile donatılamaz.

Ürün Özellikleri

Amper (A)40
Kutup4
TipiAC Tipi
Miliamper (mA)30 mA
Teknik Özellikler
Akım40A
Koruma Akımı30mA
Kutup4
TipAC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

 

TAKSİT SEÇENEKLERİ

 

 

 

 

Legrand 403191 AC Tipi 4x40A Kaçak Akım Koruma Anahtarı

   

Saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.

  • Marka: LEGRAND
  • Ürün Kodu: 403191
  • Stok Durumu: 438
%2 HAVALE/EFT İNDİRİMİ
101,30 ₺
  • 344,56₺
  • 103,37₺
KDV Dahildir.

Etiketler: Legrand, kaçak akım koruma anahtarı, koruma anahtarı, legrand kaçak akım koruma anahtarı, Legrand, Legrand 403191, Legrand AC, Legrand Tipi, Legrand 4x40A, Legrand Kaçak, Legrand Akım, Legrand Koruma, Legrand Anahtarı, Tipi, Tipi 4x40A, Tipi Kaçak, Tipi Akım, Tipi Koruma, Tipi Anahtarı, 4x40A, 4x40A Kaçak, 4x40A Akım, 4x40A Koruma, 4x40A Anahtarı, Kaçak, Kaçak Akım, Kaçak Koruma, Kaçak Anahtarı, Akım, Akım Koruma, Akım Anahtarı, Koruma, Koruma Anahtarı, Anahtarı, Legrand Tipi 4x40A Kaçak Akım Koruma Anahtarı