Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 85 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Akıllı Ev Sistemleri Çeşitleri ve Fiyatları

  • Akıllı ev sistemleri ile artık evler daha güvenli ve korunaklı bir hale geldi. Ev otomasyon sistemleri için birçok farklı ürün bulunmakta olup, kaliteli yapıları ile tüm kullanıcıları memnun bırakmaktadır. Konforlu kullanımları ile oldukça büyük bir rahatlık sunarlar. Güvenli kullanımları sayesinde birçok alanda tercih edilirler. Sadece evlerde değil başka alanlarda da kurulumları yapılabilmektedir. En iyi akıllı ev sistemleri üreticileri genel olarak Audio gibi markalardır. Audio markasının üretmiş olduğu her çeşit otomasyon sistemini bulabilirsiniz. Akıllı aydınlatma ve görüntülü kapı zili gibi birden fazla ürün çeşidi bulunur. Özellikleri bakımından büyük rahatlık sunan bu ürünle ile kaliteli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Akıllı Ev Sistemleri Nedir?

  • Kullanım ve özellikleri bakımından oldukça kullanışlı olan ürünlerdir. Ev alarm sistemleri ve ev güvenlik sistemleri içerisinde kullanılan ürünlerdir. Genel olarak güvenlik için tasarlanmışladır. Bunun yanı sıra aydınlatma, ısıtma ve sensör gibi özellikleri de bulunur. Siz evinizde değilken bile aydınlatma ve ısıtma gibi işlemlerin kontrollerini yapabilmenizi sağlar. Uzaktan otomasyon sistemi sayesinde oldukça tavsiye edilen ürünlerdir. Evinizin tüm kontrolünü kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Doğalgaz, elektrik ve su için tüm kontrolleri sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda perde ve klima kontrolleri de yapılabilmektedir. Evinizi akıllı hale getirerek otomatik ve sistemli bir ortam hazırlarlar. Audio akıllı ev sistemleri fiyatları en uygun seçenekler ile sizleri bekliyor. Hemen satın alabilirsiniz.
 • Akıllı Ev Sistemleri Nasıl Çalışır?

  • Çalışma prensipleri bakımından genel olarak tavsiye edilen ürünlerdir. Çalışma şekilleri bir modüle bağlanarak sağlanmaktadır. Her ürünü bir modül üzerinden etkinleştirmeniz gerekmektedir. Kolay ve sistemli bir kullanım imkanı sunmaları ile oldukça ilgi görürler. Audio ve Multitek gibi markaların ürünlerine sayfamız üzerinden ulaşabilir, kaliteli kullanımları ile konforlu bir ev ortamı hazırlayabilirsiniz. Huzurlu bir ev için oldukça iyi bir seçim olacaktır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyatları görerek akıllı bir ev sistemine sahip olabilirsiniz.
 • Akıllı Ev Sistemleri Nelerdir?

  • Ev otomasyon sistemleri içerisinde farklı birçok üye bulunur. Akıllı ev şubeleri, anahtar arkası modüller, beyin ve güç kaynakları, oda termostatları, otomasyon kabloları, dedektörler ve vanalar gibi birçok ürün sayabiliriz. Hepsi evin daha akıllı kullanımı sağlamak üzerine tasarlanmışladır. Kaliteli kullanımları ile kullanıcıları memnun bırakan bu ürünler ile artık hayat çok daha kolay. Ev güvenlik sistemleri olarak tasarlanmış bu ürünleri aynı zamanda alarm sistemleri için de tercih edebilirsiniz. Herhangi bir durumda uyarı yapmaları ile daha iyi bir kullanım sağlayabilirsiniz. Audio akıllı ev sistemleri fiyat seçeneklerine en uygun şekilde görebilir, kolayca satın alabilirsiniz.
  • Akıllı ev şubeli görüntülü diafon görünümündedir. Fakat diafon olarak değil kontorl sistemi açısından kullanılır. Örnek olarak akıllı ev sistemi paketinde yer alan dedektörleri buradan kontrol edebilirsiniz. Evin aydınlatmasından, su baskını durumlarına kadar sizlere kontrol paneli sunar. Hem ayarlama yapabilir hem de güvenli bir ev yaratmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda içerisinde termostat modülü de yer alır. Evin sıcaklık ayarını oradan kolayca yapmanızı sağlar. Akıllı ev sistemi kontrol paneli gibi pek çok model de yer almaktadır. Akıllı ev sistemleri fiyat listesi için en uygun seçenekleri elektromarketim'de görebilirsiniz.
  • Anahtar Arkası Modüller

  • Anahtar dediğimiz şey ise aydınlatmada kullandığımız butonlardır. Işığı açıp kapama işlemlerini bu anahtarlar ile yaparız. Aynı zamanda anahtar arkası modüller ile sadece ışığı açma değil başka işlemler de yapılabilmektedir. Örneğin iki lambanın kontrolünü yapmanız için bir modül bulunmaktadır. Aynı zamanda klimanın kontrolünü yapabileceğiniz bir anahtar arkası modül tipi vardır. Perde ve panjur kontrolleri için de bu tür ürünleri kullanabilirsiniz. Anahtar yardımı ile rahatça kullanımlarını sağlarsınız.
  • Beyin ve Güç Kaynakları

  • Akıllı ev sistemlerinde yer alan tüm ürünlerin kullanımı için gereklidir. Bu ürünler ile enerji geçişini sağlarsınız. Hem diafon sistemleri hem de akıllı ev sistemlerinde bu tür ürünler yer almaktadır.
  • Oda Termostatları

  • Artık birçoğumuzun evinde bulunan ürünlerden biridir. Doğalgaz olan evlerde daha tasarruflu kullanım sağlanabilmesi adına oda termostatları kullanılmaktadır. Bu sayede sıcaklık hep istediğiniz derecede kalarak evi en iyi şekilde ısıtmanıza yardımcı olur. Özellikle kış ayları için vazgeçilmez bir ürün modelidir. Kablolu oda termostadı ve kablosuz oda termostadı modelleri bulunur. Dijital oda termostatları ile yüksek performans sağlayabilirsiniz.
  • Otomasyon Kabloları ve Kasaları

  • Akıllı ev sistemleri ürünlerinin bağlantısında kullanımları sağlanan aksesuar modelleridir. Diafon sistemleri içerisinde de bu tür ürünler yer almaktadır. 
  • Pano Tipi Modüller

  • Anahtar arkası modüller ile aynı çeşitlere sahiptir. Sadece bu ürünler direkt pano içerisinde kullanılmaktadır. Anahtar arkası olarak kullanımları sağlanamaz. 
  • Dedektörler

  • Her evin ya da ofisin ihtiyacı olan ürünlerdendir. Güvenli bir çalışma ve yaşam alanı yaratabilmeniz için dedektörleri tercih edebilirsiniz. İçerisinde duman dedektörü, su baskını dedektörü, hareket dedektörü, gaz dedektörü gibi çeşitler yer almaktadır.
  • Vanalar

  • Akıllı ev sistemlerine uygun vana çeşitleri de bulunur. Bunlar ise su vanası, küresel vana ve gaz vanası gibi ürünlerdir. Hepsi akıllı ev sistemleri ürünleri ile kullanıma uygundur. Kontrol etme işlemlerinde bu ürünler ile daha iyi bir kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Akıllı Aydınlatma Ürünleri

  • Günümüzde artık aydınlatma sistemleri içerisinde de akıllı ürünler tercih edilmeye başlandı. Armatür, akıllı led ampul, akıllı anahtar gibi birçok ürün modeli bulunur. Bunlar ile hem ışıklandırmayı kontrol edebilir hem de telefon uygulamaları ile kolayca işlem yapabilirsiniz. Sadece akıllı ev şubelerinden değil telefon uygulamaları ile de kolayca kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Akıllı Kameralar

  • Evin içerisinde kullanılmak üzere birçok akıllı kamera modeli bulunur. Bunlar yüz tanıma ya da hareket takip etme gibi özelliklere sahiptir. Evde siz yokken evin görüntülü şekilde kontrol etmenize yardımcı olurlar. Özellikle çocuklu ailelerin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Çalışan ebevenyler için oldukça iyi bir çözüm olanağı sunar. Aynı zamanda evcil hayvanlarınızın da kontrollerini bu akıllı kamera çeşitleri ile yapabilirsiniz.
 • Akıllı Ev Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanlarında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Ofis içerisinde de kullanımları sağlanabilir. Bunu şu şekilde de söyleyebiliriz ki ihtiyaç duyduğunuz her alanda tercih edebilirsiniz. Tabi daha çok ev için kullanımları düşünülmüştür. Ama ofis gibi ortamlarda da kullanımları sağlanabilmektedir. Uzaktan kontrol sistemleri sayesinde çok daha güvenli ve kolay bir yaşam alanı elde edebilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olan bu ürünleri en iyi seçenekler ile elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. En ucuz akıllı ev sistemi fiyatları için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.