sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 966 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21
 • Zayıf Akım Kablosu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Elektrik sistemlerinde kullanımları sağlanan birçok kablo modeli bulunmaktadır. Kablolar elektrik akımını iletmek üzere kullanılan plastik yalıtkan bir madde ile izole edilerek tasarlanmıştır. İçerisinde bakır tellerden oluşan iletkenler bulunur. Bu bakır teller de tekli yani mono ya da çoklu flexible şekilde üretilmiştir. Zayıf akım kabloları da daha çok iç mekan çalışmalarında kullanılan ve taşıma kapasitesi 1kV’un altında olan kabloları temsil etmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte uygun kablo seçimleri yapmak gerekmektedir. Elektromarketim.com üzerinden tüm zayıf akım kabloları çeşitlerini görebilir, en ucuz kablo fiyatları ile satın alabilirsiniz. Hepsi kaliteli yapıları ile sizlere rahat çalışma imkanı sunacaklardır.
 • Zayıf Akım Kablosu Nedir?

  • Çağımızın en önemli konusu elektrik kullanımı olabilir. Teknolojik olarak cihaz ve araçların büyük bir kısmı elektrik sayesinde çalışır. Elektrik kullanımında da kablonun önemi oldukça büyüktür. Günümüzde kablo olmaksızın elektrik kullanımı mümkün olmaz. Kablolar oldukça fazla çeşite sahiptir. Bunlardan bir tanesi de zayıf akım kablosu modelidir. Zayıf akım kablosu ise 1 kV altı kullanımda tercih edilmektedir. Bina içerisinde olan uygulamalarda kullanılmak için oldukça idealdir. Bu kablolar binaların ses, telefon, alarm, görüntü gibi sistemlerinde kullanılmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden tüm zayıf akım kablosu çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. Hepsi en uygun fiyat seçenekleri ile sayfamızda bulunmaktadır. Kaliteli yapıları ile sizlere güvenli bir elektrik sistemi sağlayacaklardır.
 • Zayıf Akım Kabloları Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında farklı tasarıma da sahip birçok kablo modeli bulunur. Genel yapıları bakımından birçok alan içerisinde kullanılabilmektedirler. Tasarımları bakımından oldukça kullanışlıdırlar. Zayıf akım kablosu çeşitleri içerisinde fiber kablolar, solar kablolar, yangına dayanıklı kablolar, ses ve görüntü kabloları, kumanda kabloları, sinyal kabloları, koaksiyel kablolar, telefon kabloları, yangın alarm kabloları, kamera kabloları, data ve veri iletişim kabloları gibi kablo modelleri bulunur. Hepsi genel yapıları itibari ile iç mekanda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanımları bakımından daha güvenli bir elektrik sistemi kullanımı için önemli bir yere sahiptirler.
 • Zayıf Akım Kabloları Neden Önemlidir?

  • Geniş bir kullanım ağına sahip olan zayıf akım kabloları oldukça önemlidir. Bu kablo modelleri yapıların ses, telefon, alarm, görüntü gibi sistemleri içerisinde kullanılmak üzere üretilmiştir. Günümüz modern yapıları içerisinde de önemli bir yerdedir. Bu yönleri ile de kablo türü olma özelliği taşırlar. Zayıf akım kabloları kendi aralarında kullanım amaçlarına göre de ayrılmaktadır. Zayıf akım kablolarının kullanım alanları içerisinde insanların toplu bulunduğu ortamlar yer alır. Akıllı ya da yarı akıllı binalarda, sinema, fabrika, AVM, tüneller, havaalanları, hastaneler, tiyatrolar gibi birçok örnek verebilirsiniz. Hepsi iç mekan içerisinde kullanılan kablolar olup, kullanıcılar için güvenli bir elektrik enerjisi kullanımı sunar.
 • En İyi Zayıf Akım Kablosu Hangisidir?

  • Zayıf akım kablosu genel olarak farklı birçok çeşide sahip olduğu için en iyisi budur demek doğru olmayacaktır. Kullanım sağlanacak olan alana göre seçim yaparsanız eğer en iyi çalışmayı sağlayabilirsiniz. Bu da seçim aşamasında dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelmektedir. Dikkat edilmesi gereken konular ise alevi iletmeme, alevi yaymama, zorlama olmaması, kullanılacak olan ortamda yap olması, nem olması, kimyasal olması gibi birçok dikkat edilmesi gereken unsur vardır. Bunlar doğrultusunda zayıf akım kablosu seçimi yaparak elektrik sistemlerinde kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.