Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 416 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9
 • Kablo Bağı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanım alanları bakımından birçok farklı ürün çeşidine sahip bağlantı ürünü modelleri bulunmaktadır. Elektrik panosu, kablo demeti, makine, bilgisayar gibi birçok ekipman ile kullanımları sağlanabilen kablo düzenini sağlamak amacı için üretilmiş ürünlere kablo bağı adı verilmektedir. Genel olarak bir kez kullandığınızda da yeniden kullanabilir modelleri bulunması ile kullanım kolaylığı da sunarlar. Modelleri arasında birçok farklı tipte üretilmiş ürünler bulunmaktadır. Plastik, kauçuk, paslanmaz çelik ve naylon gibi çeşitler bulunmaktadır. Hepsi kullanışlı yapıları ile birçok alan içerisinde tercih edilmektedir. Maliyet açısından da düşük olmaları ile kullanıcılara tarafından oldukça ilgi gören ürün modelleridir. Tasarımları bakımından kemer gibi bir işlevi bulunması ile kablo bağları toparlayıcı modellere sahiptirler. Küçük kablo demetlerini bir arada tutabilmek için küçük boyutlarda da üretilmiş modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda büyük parçalar için de uzun ve güçlü tasarımlara sahip kablo bağı modelleri tasarlanmıştır. Güçlü çekme dayanıklılıkları sayesinde kullanıcılara rahatlık sunarlar. Genel olarak hepsi kullanışlı çeşitler olup, birçok alan içerisinde kullanımları bulunmaktadır. Bağcık gibi bir ucunda tırtıklı olan dişlere sahiptir. Bu dişler ile kafanın içerisinde ya da bandın diğer tarafına girerek bulunan bir pençe şekli ile kilitlenerek kullanılmaktadır. Birçok alan içerisinde rahatlıkla kullanımlarını sağlayabileceğiniz bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürün seçenekleri ile birçok alanda kablo bağı modellerini tercih edebilirsiniz. Rahat ve kolay kullanımları ile sizlere rahatlık sunacak bu ürünlere hemen web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Kablo Bağı Nedir?

  • Birçok alanda kullanımları tercih edilen ürün modelleri arasında kablo bağları da yer almaktadır. Özellikle kablo toparlama işlemlerinde bu ürünleri oldukça sık görebilirsiniz. Farklı tip ve şekillerde üretilmiş olan seçenekleri olması ile de kullanıcılara rahatlık sunarlar. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan kablo bağları birden fazla kez kullanım imkanı da sağlarlar. Bu sayede de daha kullanışlı seçenekler haline gelmişlerdir. Kablo düzenleyici olarak kullanımlarını sağlayabileceğiniz bu ürünleri birçok alan içerisinde görebilirsiniz. Kullanışlı ürün modelleri ile kullanıcılara pratiklik kazandırırlar. Özellikle cihazların kablolarının düzenlenmesi gibi işlemlerde karşımıza çıkarlar. Tasarımları bakımından genel olarak hem küçük kablolar hem de uzun kablolar için uygun çeşitlere sahiptirler. Çekme kuvvetleri bakımından da dayanıklı şekilde üretilmiş olmaları ile kolaylık sunarlar. Kullanımları oldukça kolaydır. Bu sayede de kullanıcılara pratik bir kullanım şekli sağlarlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu kablo bağlarına ulaşabilirsiniz. Aynı zamandan en ucuz kablo bağı fiyatları görebilir, güvenli ödeme seçeneklerimizi kullanarak da satın alabilirsiniz. Hızlı teslimat yollarımızdan yararlanarak da hemen sahip olabilirsiniz. Kaliteli kablo bağı çeşitleri için sayfamızı ziyaret edin ve ekonomik bir alışverişin tadını çıkarın.
 • Kablo Bağı Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Kullanışlı birçok ürün çeşidine sahip olmaları ile kullanıcılara rahatlık sağlarlar. Genel kullanımları bakımından kablo bağı çeşitlerini birçok işlem için de kullanabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olan ürün modelleri olmaları ile kullanıcılara rahatlık sunarlar. Tasarımları farklı olan ürünlerin her alanda kullanılabilmesi için oldukça çeşidi bulunmaktadır. Genel olarak çeşitleri arasında açılabilir kablo bağları, boncuk tipi kablo bağları, distanslı kablo bağları, dübelli kablo bağları, etiketli kablo bağları, paslanmaz kablo bağları, renkli kablo bağları, standart kablo bağları, UV kablo bağları gibi ürünler bulunmaktadır. Bunların dışında da farklı tasarım ve modele sahip ürünler bulunmaktadır. Diğer ürün modelleri arasında da standart naylon kablo bağı, renkli naylon kablo bağı, cırtlı kablo bağları, çift başlı kablo bağları, tekrar kullanılabilir kablo bağları, kendinden yapışkanlı kablo bağları, itmeli montaj kablo bağları, push-in kablo bağları, montaj başlıklı kablo bağları, serbest bırakılabilir kablo bağları, kablo bağı etiket taşıyıcısı, ultraviyole kablo bağları gibi ürün modelleri de bulunmaktadır. Hepsi kullanım alanlarına bağlı olarak da farklı çeşitlere sahiptir. Kendi içlerinde de farklı kullanımlara uygun model türleri olması ile kullanıcıya rahatlık sunarlar.
 • Kablo Bağı Neden Kullanılır?

  • Kullanım nedenleri arasında birçok madde bulunmaktadır. Hepsi kaliteli kullanım imkanları sayesinde kullanıcılara rahatlık sunarlar. Kablo bağları alanların düzenlenmesi gibi durumlar için özellikle karşımıza çok çıkarlar. Kabloların birbirlerine dolaşmaması için tercih edilen ürünlerdir. Kabloları genel olarak organize ederek kullanmanıza olanak sunarlar. Aynı zamanda kablo bağları kullanımı ile bulundukları yerleri düzenli ve temiz gösterirler. Genel olarak kullanımları bakımından da görüntü kirliliği gibi durumları da ortadan kaldırırlar. Kablo bağları ile kabloların bir arada durmasını da sağlayabilirsiniz. Cihaz içerisinde ya da pano içerisinden yerden tasarruf etmenize yardımcı olurlar. Avantajları içerisinde insanların ya da diğer canlıların kablolara takılmamasını sağlamakta bulunmaktadır. İnsanların ve diğer canlıların kablolara takılması gibi dertlerinizi de kablo bağları ile ortadan kaldırabiliriz. Bu sayede de kablolarının bağlantılarının kopmamasını da sağlamış olacaksınız. Kablo konnektörlerine ya da diğer donanımlarınıza da zarar gelmemesini sağlamış olacaksınız.
 • Kablo Bağı Nasıl Seçilir?

  • Seçim aşamasında ilk olarak kullanım alanlarınıza bağlı olarak uyumlu olup olmadıklarını kontrol edebilirsiniz. Bütün kablo bağları yanıcılık direnci gereksinimlerini karşılayacak şekilde üretilmesi gerekmektedir. Ürünlerin çoğu manuel olarak ayarlanabilir olmaları ile kurulum süresini azaltmaya yönelik yardımcı olacak çeşitleri pnömatik aletleri ile de beraber montajları sağlanabilmektedir. Kablo bağı seçerken de bağcığın yapıldığı malzeme çok önemli bir özellik taşımaktadır. Yaygın kullanıma sahip olan malzeme çeşitleri ile alüminyum, naylon, kumaş, PTFE, paslanmaz çelik ve PVC şeklindedir. Malzemeleri uygulamada istenmekte olan süre boyunca çalışacak kadar güçlü olması gerekmektedir. Aynı zamanda korozyona ya da aşırı aşınma gibi durumlara hasara neden olmamasına da dikkat edilmelidir. Kablo malzemelerinin kalitesi ile uyumlu olması gereken çeşitlerini kontrol ederek satın alabilirsiniz. Kablo bağları mekanik ve gerilme direnci için uygulamaya bağlı olarak da dikkate alınmaktadır. Kablo bağları demetinin zorlayabilen uygulamalar için de minimum gerilme mukavemeti ile dikkate alınması da önemli bir noktadır. Kablo bağı kilitlendiği zamanlar için referans bir mekanik özellik olarak bilinmektedir. Döngü gerilme dayanımı ile hem kilitleme şekline hem de malzemesinin gerilme dayanımına bağlıdır. Maksimum olarak çaplarının kablo demetlerini bir arada tutması gerekmektedir. Yuvarlak ve toplu bir biçimde sarabilecekleri alanın çapı anlamına gelmektedirler. Kablo bağı uzunlukları ve genişlikleri bakımından bağlanması gereken kablo miktarına göre kablo türüne de dikkat edebilirsiniz. Bu ürünler tamamen dönebilen ve tam olarak kilitlenebilir şekilde olması gerekmektedir. Sıcaklık oranları da oldukça önemli bir nokta olması ile verimlilik sunarlar. Sıcaklık aralığı da bağcıkların en verimli bağlanabileceği çevre sıcaklığı anlamına gelmektedir. Tüm bu maddelere dikkat ederek ürünlere sahip olabilirsiniz. Kaliteli kullanımları ile sizlere rahatlık sunacak bu ürünlere en kolay şekilde elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En ucuz kablo bağı fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanımın tadını çıkarın. En uygun fiyat listeleri ile sahip olacağınız bu ürünler için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.