Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 188 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

HFFR Sinyal Kablosu Çeşitleri


HFFR sinyal kablosu, yangına dayanıklı ve düşük duman salınımı özelliklerine sahip bir iletişim kablodur. Makine ve kontrol panoları arasında sinyal iletimi için kullanılır. HFFR, "Halogen Free Flame Retardant"ın kısaltmasıdır. Kablonun yangına karşı dirençli olduğunu ve yanma durumunda zararlı dumanların ve alevlerin yayılmasını en aza indirdiğini belirtir. HFFR özellikteki sinyal kablosu, çeşitli modellerde bulunur.

     LIHCH HFFR Sinyal Kabloları


LIHCH HFFR sinyal kabloları, halojensiz ve alev geciktirici özelliklere sahip kablolardır. Yangın esnasında alev iletmezler ve yoğun dumana maruz bırakmazlar. Elektromanyetik parazitlere karşı korumalı olan bu kablolar, elektronik sistemlerde ses frekansı ve data iletimi yapan ölçüm cihazlarında kullanılır. En uygun lıhch kablo fiyatları ile Elektromarketim’den alışveriş yapabilirsiniz!

     LIH (st)H HFFR Sinyal Kabloları


LIH (st)H HFFR sinyal kabloları, halojen içermeyen ve AL-PES bant ekranlı olan bir kablo türüdür. Ekranlı olması, dışarıdan gelen etkilere karşı kabloya direnç sağlar. Bu HFFR kablo çeşidi, elektromanyetik parazitlerin olduğu ortamlarda tercih edilir. Ayrıca, ses sitemlerinde de ses sinyal kablosu olarak kullanılabilir. Yangına karşı dayanıklı oldukları için yaşam alanlarında ve toplu alanlarda kullanılır.

     LIH (st)CH HFFR Sinyal Kabloları


LIH(st)CH HFFR sinyal kabloları, yüksek frekanslı sinyallerin iletiminde kullanılan halojensiz kablolardır. Endüstriyel kontrol sistemleri, haberleşme sektörü ve benzeri uygulamalarda kullanılan bu kablolarda, düşük kayıplı iletken malzemeler ve yüksek kaliteli yalıtımlar bulunur. AL-PES bant ve çift kat örgü ekranlamalara sahiplerdir.

     LIHH HFFR Sinyal Kabloları


LIHH HFFR sinyal kabloları, endüstriyel otomasyon sistemleri ve veri iletim ağlarında kullanılır. Yüksek performanslı iletimleri ve yangına karşı dirençli yapısıyla bilinen sinyal kontrol kabloları, insan yoğunluğunun olduğu alanlarda kullanılırlar. Esneklerdir ve geniş sıcaklık aralığında stabil bir iletim sağlayabilirler.

HFFR Sinyal Kablosu Özellikleri


     HFFR sinyal kablosu, yangına dayanıklı bir sinyal kablosu türüdür.


     HFFR sinyal kabloları yüksek sıcaklıklara ve yangına karşı dirençlidir. Yangın durumunda alev iletmezler.


     HFFR sinyal kabloları, yangın durumunda ortamda oluşacak zararlı duman miktarını azaltırlar.


     HFFR sinyal kabloları, yüksek kaliteli iletken malzemelerden üretilir. Sinyal iletiminde pek fazla kayıplar oluşmaz.


     HFFR sinyal kabloları, yangına dayanıklılığı ve güvenilir özellikleriyle çeşitli sektörlerde tercih edilir.

HFFR Sinyal Kablosu Kullanım Alanları


HFFR sinyal kablosu, endüstriyel otomasyon sistemlerinde robotik sistemler, üretim hatları ve otomasyon kontrol panoları gibi birçok alanda kullanılır. Yüksek voltajlı ekipmanlar arasındaki sinyal iletimi için HFFR sinyal kabloları tercih edilir. İş yerleri, alışveriş merkezleri, hastaneler ve daha birçok alanda HFFR sinyal kabloları kullanılır. İnsanların bulunduğu her yerde HFFR kabloları görmek mümkündür.

En İyi HFFR Sinyal Kablosu Markaları


HFFR sinyal kablolarında en iyi markalar, kaliteli, dayanıklı ve sağlam kablolar üreten markalardır. Reçber markası da diğer tüm HFFR kablolarda olduğu gibi, sinyal kablolarında da en iyi ürünleri üreten markadır. Elektromarketim’den Reçber marka tv sinyal kablosu ve daha fazlasına ulaşın!

Reçber HFFR Sinyal Kabloları


Reçber HFFR sinyal kabloları, farklı ihtiyaçlara uygun geniş bir ürün yelpazesi ile alıcılara kablo seçiminde kolaylık sağlar. Reçber markasında, farklı kablo kesitleri ve farklı fiyat seçenekleri ile her ihtiyaca ve bütçeye uygun HFFR sinyal kablosu bulmak mümkündür. Elektromarketim’den tüm Reçber kablolarına sahip olabilirsiniz!

En Uygun HFFR Sinyal Kablosu Fiyatları


HFFR sinyal kablosu fiyatları, kablonun kesitine, modeline ve türüne bağlı olarak değişebilir. Sinyal kabloları çeşitlerinin her biri farklı kesitlere ve boyutlara sahiptir. Bu sebeple, fiyatlar da değişiklik gösterir. Elektromarketim, en kaliteli sinyal kablolarını en uygun fiyatlar ile almanızı sağlıyor. Ziyaret edin ve HFFR kablolardaki fırsatları kaçırmayın!

Neden Elektromarketim'den Almalıyım?


     Elektromarketim’de halojen free kablolar en uygun fiyatlar ve geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılara sunulur.


     Elektromarketim'de, alışverişlerinizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilmeniz için birçok farklı ödeme yöntemi sunuyoruz.


     Elektromarketim, Elektrotoptan sistemi ile toplu alımlarınızı tek seferde ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.


     Elektromarketim, deneyimli müşteri temsilcileri ile kaliteli bir müşteri desteği sunar.


     Elektromarketim'in Bişeysorcaktım sistemi ile HFFR sinyal kabloları hakkında her türlü soruyu kolaylıkla sorabilir, merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz.

HFFR Sinyal Kabloları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • HFFR Sinyal Kablosu Nedir?

  • HFFR sinyal kablosu, yangına dayanıklı bir iletişim kablosu türüdür. Endüstriyel ortamlarda sıkça kullanılan bu kablolar, makine ve kumanda panoları arasındaki sinyal iletimini sağlar. Yangına karşı dirençlidirler, alev iletmezler ve duman yayılımını engellerler.
 • En İyi HFFR Sinyal Kablosu Hangisidir?

  • En iyi HFFR sinyal kablosu, kullanılacağı ortama ve ihtiyaca bağlı olarak belirlenir. Kablo kesitinin ve kablo uzunluğunun ihtiyaca uygun olması, en iyi kabloya sahip olmayı sağlar.
 • LIHCH HFFR Sinyal Kablo Nedir?

  • LIHCH HFFR sinyal kablosu, yangına karşı dirençli kablodur. Elektromanyetik parazitlere karşı korumalıdırlar ve ses frekansı ile veri iletimi yapan ölçüm cihazlarında tercih edilirler.
 • LIH(st)H HFFR Sinyal Kablo Nedir?

  • LIH (st)H HFFR sinyal kablosu, halojen içermez bir kablodur. AL-PES bant ekranlı olması ile dışarıdan gelen etkilere karşı direnç sağlar. Genelde, elektromanyetik parazitlerin olduğu ortamlarda tercih edilir.
 • LIH(st)CH HFFR Sinyal Kablo Nedir?

  • LIH(st)CH HFFR sinyal kablosu, halojensiz, AL-PES bant ve çift kat örgü ekranlama içeren bir kablodur. Endüstriyel kontrol sistemleri ve haberleşme sektöründe sıklıkla tercih edilir.
 • LIHH HFFR Sinyal Kablo Nedir?

  • LIHH HFFR sinyal kablosu, yüksek performanslı iletime ve yangına karşı dayanıklılığa sahip kablo türüdür. Esnek yapıları vardır ve alev iletmedikleri için insan yoğunluğunun olduğu alanlarda tercih edilirler.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.