sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 295 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7
 • Led Ampul Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak ampul çeşitleri arasında birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünler arasında da LED ampuller bulunmaktadır. Standart ampullerden daha farklı bir model olması ile özelliklerinde de farklılıklar bulunmaktadır. Şarjlı LED ampul ve tasarruflu ampuller gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Genel olarak LED ampul markaları oldukça kaliteli ürün çeşitlerine sahiptir. Modelleri arasında farklı şekillerde olan led ampuller de bulunmaktadır. LED ampul yapımı sayesinde daha farklı bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Tasarruflu modelleri ile diğerlerinden daha az elektrik enerjisi harcarlar. Genel olarak birçok alanda kullanılan ürünlerdir. Özellikleri bakımından oto led ampulle gibi çeşitler bulunmaktadır. Tüm bu özelliklere sahip olan LED ampul çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Kolay ve hızlı alışveriş seçeneklerimiz ile güvenli ödeme seçeneklerimiz ile sahip olabilirsiniz.
 • Led Ampullerin Özellikleri Nedir?

  • Aydınlatma sistemlerinde kullanılan LED ampulleri birçok farklı şekilde kullanabiliriz. Dekoratif görünümleri olan çeşitleri ile de süslemelerde kullanılırlar. Bunun dışında tanımı ışık yayan bir diyot lambası modelidir. Işık kaynağı olarak sağladığı ışığı kullanan kat hal lambasıdır. Enerji tüketimi bakımından da oldukça cimridir. Tasarruflu kullanım sunması ile kullanıcıların ilk tercihi haline gelmişlerdir. Aynı zamanda farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. LED ampul renkleri ile farklı dekoratif alanlar da oluşturabilirsiniz. Sadece ışıklandırma adı altında da değil dekorasyon amacı ile kullanılan çeşitlere sahiptirler. Led ampuller hakkında bilgi olarak birçok özellik bulunmaktadır. Genel olarak led apmyller zararlımı gibi sorularda bulunur. Yeni nesil led ampuller ile kolay ve tasarruflu kullanım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda uzaktan kumandalı led ampul gibi akıllı ampuller de bulunmaktadır. Rgb led ampul gibi farklı renk seçenekleri vardır. Hepsine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Led Ampullerin Ömrü Nedir?

  • Ömür bazında baktığımızda standart ampul çeşitlerindense LED ampullerin ömrü daha uzundur. Belirli bir zaman verilmesi doğru olmayabilir. Her markanın ve her LED ampullerin kullanım ömürlerinde değişiklik görünmektedir. Ama verimlilik konusunda ampul çeşitleri arasında en verimli ve yüksek performanslı olan LED ampul çeşitleridir. Kullanımları rahat olması ile genel olarak kullanıcıların tercihi olurlar. Tercih sebebi halinde olmalarının bir diğer yanında da tasarruflu kullanım sağlamalarıdır.
 • Led Ampuller Kaç Watt?

  • Genel olarak tüm ampuller arasında güç farklı bulunmaktadır. Bu sebeple genel bir watt değeri verilmesi doğru olmayacaktır. Kullanım şekilleri bakımından güç seçeneklerinde de farklılıklar olur. Her alana göre farklı değere sahip ampuller bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak seçim yapabilirsiniz. 
 • Led Ampuller Ne Kadar Yakar?

  • Standart ampul çeşitleri arasında en az elektrik enerjisi harcayan modellerden biridir. Genel olarak LED kullanılmış olmaları ile diğerlerinden farklı bir elektrik enerjisi ile çalışırlar. Kullanımları çok rahat olması ile standart modellerden daha fazla tercih edilirler. Hem ekonomik hem de kaliteli bir aydınlatma sunarlar. Aynı zamanda kullanım ömürleri de standartlara göre daha fazladır. Bu kullanıma sahip olması ile tüm kullanıcılar tarafından LED ampul tavsiyesi yapılmaktadır. Tavsiye edilmesi ile de fazla talep görürler.
 • Led Ampuller Tasarruflu Mu?

  • Ampul çeşitleri arasında en tasarruflu modellerden biridir. Az elektrik enerjisi harcayacak şekilde tasarlanmış olan bir yapıya sahiptirler. Bu sebeple talep oldukça fazladır. Kullanım şeklini elektrik enerjisine karşı cimri olacak şekilde tasarlanarak üretilmişlerdir. Kullanımları yaygın olması ile oldukça da tercih edilirler. Sürekli kullanıma uygun ve daha dayanıklıdırlar. Elektromarketim.com ‘dan en uygun fiyat seçenekleri ile sahip olarak satın alabilirsiniz. En kaliteli kullanımı sağlayarak en ucuz LED ampul fiyatları ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.