Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 218 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

 • Led Ampul Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak ampul çeşitleri arasında birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünler arasında da led ampuller bulunmaktadır. Standart ampullerden daha farklı bir model olması ile özelliklerinde de farklılıklar bulunmaktadır. Şarjlı led ampul ve tasarruflu ampuller gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Genel olarak led ampul markaları oldukça kaliteli ürün çeşitlerine sahiptir. Modelleri arasında farklı şekillerde olan led ampuller de bulunmaktadır.
  • Led ampul yapımı sayesinde daha farklı bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Tasarruflu modelleri ile diğerlerinden daha az elektrik enerjisi harcarlar. Genel olarak birçok alanda kullanılan ürünlerdir. Özellikleri bakımından oto led ampulle gibi çeşitler bulunmaktadır. Renkli led ampul çeşitleri arasından seçim yaparak dekoratif bir ortam hazırlayabilirsiniz. Tüm bu özelliklere sahip olan led ampul çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Kolay ve hızlı alışveriş seçeneklerimiz ile güvenli ödeme seçeneklerimiz ile sahip olabilirsiniz.
  • Led ampuller ile alakalı daha fazla bilgi almak istersenşz "Led Ampul Çeşitleri ve Seçim Rehberi" blog yazımıza da göz atabilirsiniz. Aynı zamanda ampuller için hazırladığımız videoyu da izleyebilirsiniz. 
  • Teknik özellikleri bakımından farklı olan pek çok ürün modeli de bulunmaktadır. Genel olarak 12v led ampul, 15 watt led ampul ve 20W led ampul gibi çeşitleri görebilirsiniz. Yapıları bakımından 15w led ampul ile 30w led ampul arasında güçlerinde farklılıklar bulunur. Kullanım sağlanacak olan alana göre de güç seçeneklerini kontrol etmek gerekmektedir. 3W led ampul ve 40 watt led ampul modelleri gibi aslında pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. 9w led ampul gibi teknik özelliklerine göre ayrılanlar dışında renk ve tiplerine göre ayrılan led ampul çeşitleri de bulunmaktadır. Tiplerine göre örnek olarak pervane led ampul modellerini söyleyebiliriz. Aynı zamanda akıllı led ampul modelleri de bulunmaktadır. Bunlar uzaktan kumandalı led ampul özelliklerine de sahiptir. Akıllı aydınlatma ürünleri içerisinde yer alan pek çok led ampul modeli görebilirsiniz. Mercekli led ampul ve spot led ampul gibi de pek çok model yer alır.
  • Dekoratif led ampul modelleri ile de pek çok alanda güzel bir ışıklandırma ve görünüm elde edebilirsiniz. Sadece ışıklandırmaya yönelik değil görünüm bakımından da sizlere güzellik sunacak ürünler kullanabilirsiniz. Halojen led ampul modelleri de pek çok alanda karşımıza çıkar. Onlar da led ampul çeşitleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda dekoratif ampul olarak da kullanılabilmektedirler. Mum led ampul gibi dekoratif tasarımı olanları istediğiniz alanda sergileyebilirsiniz. Alevli efektli led ampul çeşitleri de oldukça dikkat çeken ürünlerdir. Oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip olup, dekoratif amaç ile kullanılır.
  • Çeşitlerine verdiğimiz 40w led ampul örneği gibi yüksek güç seçeneklerine sahip olan ürünler bulunmaktadır. Ama renk seçenekleri de ayrıcı özellikler arasında yer almaktadır. Renklere örnek olarak da günışığı led ampul, 4000K led ampul ve mavi led ampul gibi çeşitleri söyleyebiliriz. 
 • Led Ampullerin Özellikleri Nedir?

  • Aydınlatma sistemlerinde kullanılan led ampulleri birçok farklı şekilde kullanabiliriz. Dekoratif görünümleri olan çeşitleri ile de süslemelerde kullanılırlar. Bunun dışında tanımı ışık yayan bir diyot lambası modelidir. Işık kaynağı olarak sağladığı ışığı kullanan kat hal lambasıdır. Enerji tüketimi bakımından da oldukça cimridir. Tasarruflu kullanım sunması ile kullanıcıların ilk tercihi haline gelmişlerdir. Aynı zamanda farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Led ampul renkleri ile farklı dekoratif alanlar da oluşturabilirsiniz.
  • Sadece ışıklandırma adı altında da değil dekorasyon amacı ile kullanılan çeşitlere sahiptirler. Led ampuller hakkında bilgi olarak birçok özellik bulunmaktadır. Genel olarak led apmuller zararlımı gibi sorularda bulunur. Yeni nesil led ampuller ile kolay ve tasarruflu kullanım sağlayabilirsiniz. Güçleri bakımından farklı birçok çeşide de sahiptirler. Örnek olarak 5 watt led ampul, 20 watt led ampul, 30 watt led ampul ve 9 watt led ampul gibi ürünler bulunur. Kullanacağınız alanın enerjisine bağlı olarak watt oranlarına dikkat edebilirsiniz. Uygun watt değerine göre seçim yaparak satın alabilirsiniz. Bu şekilde de en iyi led ampul kullanımını rahatlıkla sağlarsınız. Aynı zamanda uzaktan kumandalı led ampul gibi akıllı ampuller de bulunmaktadır. Rgb led ampul gibi farklı renk seçenekleri vardır. Hepsine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Led Ampul Nasıl Çalışır?

  • Led ampul çeşitleri çalışma prensipleri bakımından diyot temeline sahiptir. Buna göre bir aydınlatma şekli bulunuyor. Led ampullerin içerisinde bulunan diyotlar ile çalışmasını sağlmaktadırlar. Diyotlar genel olarak yüksek dirençten düşük bir dirence kontrollü bir halde elektriğin geçişini sağlaması amacı ile kullanılır. Led lamba çalışma prensipleri bakımından bu şekildedir. Bunun dışında çeşitleri bulunur.
  • Kumandalı led ampul, rgb led ampul, şarjlı led ampul, oto led ampuller gibi çeşitlerdir. Hepsi kullanım alanları bakımından farklılık sunarlar. İhtiyacınıza bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Renkleri bakımından da farklı çeşitleri bulunur. renkli led ampul, satı led ampul ve beyaz led ampul gibi tüm ampul çeşitlerini elektromarketim.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.
 • Led Ampullerin Ömrü Nedir?

  • Ömür bazında baktığımızda standart ampul çeşitlerindense led ampullerin ömrü daha uzundur. Belirli bir zaman verilmesi doğru olmayabilir. Her markanın ve her led ampullerin kullanım ömürlerinde değişiklik görünmektedir. Ama verimlilik konusunda ampul çeşitleri arasında en verimli ve yüksek performanslı olan led ampul çeşitleridir. Kullanımları rahat olması ile genel olarak kullanıcıların tercihi olurlar. Tercih sebebi halinde olmalarının bir diğer yanında da tasarruflu kullanım sağlamalarıdır.
 • Led Ampuller Kaç Watt?

  • Genel olarak tüm ampuller arasında güç farklı bulunmaktadır. Bu sebeple genel bir watt değeri verilmesi doğru olmayacaktır. Kullanım şekilleri bakımından güç seçeneklerinde de farklılıklar olur. Her alana göre farklı değere sahip ampuller bulunmaktadır. Bunlar arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Genel olarak 50 watt led ampul, 40 watt led ampul ve 15 watt led ampul gibi çeşitleri elektromarketim.com üzerinden kolayca görebilirsiniz.
 • Led Ampuller Ne Kadar Yakar?

  • Standart ampul çeşitleri arasında en az elektrik enerjisi harcayan modellerden biridir. Genel olarak led kullanılmış olmaları ile diğerlerinden farklı bir elektrik enerjisi ile çalışırlar. Kullanımları çok rahat olması ile standart modellerden daha fazla tercih edilirler. Hem ekonomik hem de kaliteli bir aydınlatma sunarlar. Aynı zamanda kullanım ömürleri de standartlara göre daha fazladır. Bu kullanıma sahip olması ile tüm kullanıcılar tarafından led ampul tavsiyesi yapılmaktadır. Tavsiye edilmesi ile de fazla talep görürler.
 • Led Ampuller Tasarruflu Mu?

  • Ampul çeşitleri arasında en tasarruflu modellerden biridir. Az elektrik enerjisi harcayacak şekilde tasarlanmış olan bir yapıya sahiptirler. Bu sebeple talep oldukça fazladır. Kullanım şeklini elektrik enerjisine karşı cimri olacak şekilde tasarlanarak üretilmişlerdir. Kullanımları yaygın olması ile oldukça da tercih edilirler. Sürekli kullanıma uygun ve daha dayanıklıdırlar. Elektromarketim.com ‘dan en uygun fiyat seçenekleri ile sahip olarak satın alabilirsiniz. Aynı zamanda tüm led ampuller en kaliteli markaların ürün çeşitlerine sahiptirler. ACK, Cata, Forlife, Global ve Noas gibi markaların tüm led ampul çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. En kaliteli kullanımı sağlayarak en ucuz led ampul fiyatları ile sahip olabilirsiniz.
 • Led Ampul Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

  • Ampul çeşitleri genel olarak elektrik ihityacınız olan her alanda kullanılabilmektedir. Banyo, mutfak, koridor, odalar, ofis, iş yeri ve aklınıza gelebilecek herhangi bir alanda kullanabilirsiniz. Dış mekanlarda da kullanımı sağlanan led ampul çeşitleri bulunmaktadır. Tüm led ampul çeşitleri oldukça yüksek performans sunuyor olmaları ile oldukça kalitelidir. Işıklandırma gerektiren her alanda led ampul çeşitlerini kullanabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Ampulün enerji alabileceği her alanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Hemen elektromarketim.com üzerinden en ucuz led ampul fiyatları ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • En İyi Led Ampul Hangisidir?

  • Genel olarak pek çok alan içerisinde led ampulleri görebilirsiniz. Hepsi kaliteli ışıklandırma seçenekleri ile kullanıcıya rahatlık sunarlar. En iyi led ampul olarak adlandıralacak bir ürün bulmak oldukça zordur. Sebebi ise hepsinin farklı özellik ve tiplerde olmasından dolayıdır. Genel olarak seçim aşamasında doğru bir karar verdiğinizde zaten en iyi led ampul kullanımını sağlamış oluyorsunuz. Bu sebeple istenilen özelliklere uygun gelecek bir kullanım sağlamanız gerekmektedir. Marka bazlı olarak ise iyi seçenekler verilebilir. Cata led ampul ve ACK led ampul çeşitleri oldukça ilgi görmektedir. Aynı zamanda Noas led ampul modelleri de sıkça karşımıza çıkar. Kullanıcılar genel olarak Cata led ampul kullanımından oldukça memnun. Tabi her markanın kendi içinde fazlasıyla çeşidi bulunmaktadır. Hepsi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markalardır. Cata, ACK, Noas, Forlife gibi markaların hepsinden birçok ürün modeli bulabilirsiniz. Cata led ampul ve Noas led ampul çeşitleri için de sayfamızı kolayca inceleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.