sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 605 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 13
 • Şerit LED Modelleri ve Fiyatları

  • Küçük boyutlarda olan LED’lere sahip olan ince bir iletken devrelerdir. Bant görüntüsüne sahip olan küçük LED ampullerin esnek ve ince bir şerit üstüne dizilmesi ile meydana gelirler. Esnek kullanımları ile oldukça rahatlardır. Aydınlatma sistemleri arasında yer alan bu ürünler genel olarak ihtiyaç duyulan her alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Dış mekan ve iç mekan olmak üzere istediğiniz alanlarda kullanımlarını tercih edebilirsiniz. Farklı birçok model ve çeşitleri bulunmaktadır. Şerit LED modelleri arasında adaptörlü, kumandalı, renkli, pilli, fişli, şarjlı ve trafolu olan çeşitleri bulunmaktadır. USB bağlantılı modelleri de bulunmaktadır. Genel olarak çeşitleri kullanım alanlarına göre tasarlanmıştır. Her alanda kullanımları sağlanabilmesi için farklı çeşitleri bulunmaktadır. Teknik özellikleri bakımından da çeşitlikleri bulunmaktadır. Kablosu esnek yapılı olup, rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Özellikleri 220V ve 5 metre şeklindedir. Her ölçü ve özelliğe sahip olan modelleri bulunmaktadır. İstenilen boyutlara uygun çeşitleri alarak kullanımlarını rahatça sağlayabilirsiniz. Özellikleri arasında çipli olan modelleri de bulunmaktadır. İstediğiniz özelliğe sahip olanı seçerek kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Ürün çeşitleri içerisinde neon şerit led, hortum şerit led, araç içi şerit led, 5 metre şerit led, şerit led lamba, şerit led rgb, rgb şerit led kumandalı ürünler yer alır. Bunların dışında genüş enerjili led şerit ve silikon şerit led gibi modeller de bulunmaktadır. Hepsi için en uygun fiyat seçeneklerine sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Şerit Ledler Nasıl Çalışır?

  • Çalışma şekilleri genel olarak tasarım ve özelliklerine göre değişebilir. Trafolu ya da güç kaynağına bağlanarak kullanılan modellere sahiptirler. Bunların dışında pilli ve adaptörlü çeşitleri de bulunmaktadır. RGB aydınlatmalı özelliklere sahip çeşitleri de bulunmaktadır. Pilli ve şarjlı kullanımı sağlanan şerit LED çeşitleri de bulunmaktadır. Döşeme olarak bazı alanlarda kullanımları sağlanabilmektedir. Kumandası bulunan modelleri de bulunmaktadır. Kumanda üzerinden kontrol sağlanabilir ve açma kapama işlemleri oradan halledilmektedir. Şerit led ışık modelleri ile birçok alanda rahat çalışma sağlayabilirsiniz. Rgb led şerit modelleri ile farklı alanların aydınlatma sistemlerini kurabilirsiniz. En uygun şerit led fiyatları ile kolayca elektromarketim.com üzerinden satın alabilirsiniz.
 • Şerit Ledler Nasıl Bağlanır?

  • Aydınlatma için kullanılan şerit LED modelleri genel olarak sürücünün çıkış (+) ve (-) besleme girişine bağlanarak kullanılmaktadır. Ek olarak sürücü kullanımı şerit LED’in boyutlarına göre de değişmektedir. Bağlantı işlemleri kolay olup, kullanımları da rahattır. Bir güç kaynağı kullanarak da çalıştırabilirsiniz. Bağlantı sırasında tüm işlemleri doğru şekilde yaparsanız renk ve koordinasyon sağlanarak çalışacaktır. Çeşitleri içerisinde rgb şerit led modelleri ile birçok alanda farklı kullanım da sağayabilirsiniz. Tüm led şerit modelleri ve fiyatları için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En ucuz şerit LED fiyatı ile güvenli ödeme seçeneklerimizi kullanarak satın alabilirsiniz. Hızlı teslimat yollarımız ile de sahip olarak, kaliteli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Şerit Ledler Ne Kadar Elektrik Harcar?

  • Ürünün özellikleri ve çeşitlerine göre harcadığı elektrik seviyesinde değişiklikler meydana gelmektedir. Tüm neon şerit led modelleri ile farklı kullanımları sağlayabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip olan modellerin isteklerinde değişiklikler olmaktadır. Boyutlarına göre de elektrik isteklerinde farklılıklar bulunmaktadır. Bir metre olan şerit LED’in üzerinde 60 adet LED bulunmaktadır. Her bir metresi için 7,2 watt bir enerji isteği bulunmaktadır. Diğer çeşitlerinde de farklılıklar görülebilmektedir. Şerit led trafosu ile yüksek performanslı çalışma sağlayabilirsiniz.
 • Şerit Ledler Nerelerde Kullanılır?

  • Çeşitleri açısından bu modelleri istenilen ve ihtiyaç duyulan her alanda tercih edebilirsiniz. İç ve dış mekan için kullanımları sağlanabilen tasarımları bulunmaktadır. Renkli çeşitleri ile farklı bir aydınlatma sistemi sağlarlar. Görsel açıdan da güzel bir görüntü elde etmenize yardımcı olur. Parlaklık ayarı yapılan modelleri de bulunmaktadır. İstenilen şekilde kullanımları sağlanabilmesi için çeşitli özelliklere sahip olan modelleri üretilmiştir. Şerit LED lamba modelleri kaliteli bir ışık kaynağı oluşturabilmektedir. Renkli modelleri arasında beyaz ve kırmızı gibi renk çeşitleri bulunmaktadır. Zevkinize ve kullanım alanına göre çeşitleri arasında seçim yaparak kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.