Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.
 • Koruma Rölesi Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak koruma rölesi çeşitleri bir arıza tespit edildiğinde kontrol devresi gücünü keserek devreleri, ekipmanları ve operatörler bir dizi istenmeyen elektrik koşullarından korumak amacı ile kullanılır. Bu arıza durumları aşırı akım, voltaj, frekans sapmalarını ve aynı zamanda ters güç akışlarını içermektedir. Koruma rölesi, standart anahtarlama rölelerinde farklı bir çalışma sunmaktadır. Koruma rölesi, standart anahtarlama rölelerinden farklı olarak tanımlanmamış giriş parametrelerine maruz kaldığında etkinleşmektedir. Bu sebeple koruma röleleri genel olarak belirli bir anomaliye durumuna yanıt verecek şekilde üretilmiştir. Bu sebeple de röleleri kullanan çoğu alan tipik olarak her biri belirli hata kategorisine adanmış cihazların sıralarını kullanmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile koruma rölesi çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Sizler için yüksek performanslı bir çalışma imkanı sunarak kullanıcılara üstün performans kalitesi yaratacaktır.
 • Koruma Rölesi Nedir?

  • Bir elektrik devresini açıp kapamaya yarayan elektriksel anahtar modeline koruma rölesi adı verilmektedir. Aynı zamanda farklı frekans ve dalgalarından etkilenmeden anahtarlama işlemi yapmaktadırlar. Röle modelleri elektromanyetik olarak üzerlerinden akım geçmesi ile çalışan cihazlardır. Röle devrelerinin giremediği bölgelerde yüksek sıcaklık, nem ya da sıvısal ortamlar önemlidir. Bir motor besleme devresinde hattın başına elektrik sigortası konmaktadır. Bu sigorta çalışma karakteristikleri sebebi ile motoru değil sadece hattı korumaktadır. Motorları arıza olmadan korumak için farklı röleler de kullanılır. Tristör ve triyakların kullanımı ile de daha az olmaktadır.
  • Motor Koruma Rölesi

  • Faz koruma röleleri bi diğer adı ile motor koruma rölesi olarak da bilinmektedir. Motorların 2 faz altında çalışması durumunu engellemek için kullanımları sağlanır. Bu sayede çalışma esnadında aşırı ısınmasını engeller. Aynı zamanda faz sırası, düşük besleme gerilimi ve faz dengesizliği durumlarına karşı da koruma sunar.
 • Koruma Rölesi Çeşitleri Nelerdir?

  • Farklı koruma röleleri çeşitleri olması ile kullanıcılara üstün performans sunarlar. Aşırı akım rölesi, gerilim koruma rölesi, faz sırası rölesi, faz koruma rölesi, PTC koruması, motor koruma rölesi, faz yokluğu koruması, faz sırası koruması, asimetri koruması, sabit asimetri, reaktif güç kontrol rölesi gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Hepsi içlerinde de farklı çeşitlere sahiptirler. Çalışma şekilleri bakımından oldukça kullanışlı ürünler olup, kullanıcılara rahat çalışma imkanı sunmuşlardır. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile koruma rölesi çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Hem kaliteli çalışma hem de güvenilir bir sistem ortaya çıkarabilirsiniz. En ucuz koruma rölesi fiyatları için elektromarketim.com ‘a gelebilirsiniz.
 • En İyi Koruma Rölesi Hangisidir?

  • Genel tasarımları bakımından koruma rölesi içerisinde birçok ürün çeşidi bulunur. Hem kullanım alanları hem de teknik özellik ve tasarımları bakımından farklılıkları vardır. Bu sebeple de en iyisi budur demek çok doğru bir söylem olmayacaktır. Üstün kaliteli ürünler olmaları ile kullanıcılara kaliteli çalışma olanağı sunmaktadırlar. Koruma rölesi çeşitleri ile birçok alan içerisinde rahat ve güvenilir bir sistem yaratabilirsiniz. Sizlere üstün performanslı çalışma sunacak olmaları ile de rahatlık sunacaklardır. Elektromarketim.com üzerinden kullanım sağlayacağınız alana uygun olan koruma rölesi modelini seçebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemlerinden yararlanarak satın alabilir, hızlı teslimat yollarımız ile de kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.
  • Entes Koruma Rölesi

  • Yapıları bakımından Entes markası üstün performanslı çalışma imkanı sunmaktadır. Entes koruma rölesi çeşitleri ile elektrik devrelerinde korumalı çalışma sağlayabilirsiniz. Farklı teknik özelliklerde olan motor koruma rölesi çeşitleri görebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.