Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

 • Sanayi Tipi Vantilatör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Vantilatör çeşitleri arasında yer alan sanayi tipi ürünler oldukça kaliteli yapılara sahiptir. Kaliteli olmaları ile uzun ömürlü kullanım da sunarlar. Sanayi tipi vantilatör modelleri daha çok endüstriyel alanlarda kullanım sağlanmak üzerine tasarlanmıştır. Standart modeller ile karşılaştırıldığında daha yüksek performanslı kullanım sunarlar. Böylece daha rahat kullanımı sağlanabilmektedir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları ile de oldukça tercih edilen ürünler arasında yer alırlar. Sürekli kullanıma uygun olan tüm bu çeşitleri elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz.
  • Vanti sanayi tipi vantilatör için dilerseniz hazırladığımız videoya da göz atabilirsiniz.
 • Sanayi Tipi Vantilatör Çeşitleri Nelerdir?

  • Sanayi tipi vantilatörler özellikleri bakımından çalışma prensipleri aynı ama kullanım alanlarında farklıdır. Daha çok açık alanlarda tercih edilmektedir. Geniş çaplı kapalı alanlarda da kullanımları bulunmaktadır. Dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan sanayi tipi vantilatörler yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, dayanıklı yapıya sahiptirler. Yapıları sayesinde dışarıdan alabilecekleri herhangi bir darbeden etkilenmemektedir. Bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırdığınız takdirde kullanım ömürleri daha da artmaktadır. Oldukça kullanışlı seçenekleri ile her alanda kullanımları bulunmaktadır. Kaliteli yapıları sayesinde verimli ve yüksek performanslıdır. Model ve tasarımlarına göre çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar tavan tipi, duvar tipi ve ayaklı olan modellerdir. Sadece tiplerine göre değişiklikleri bulunmaktadır. Onun dışında teknik özelliklerinde güç ve kademe sayısı olarak değişiklikler görebilirsiniz. Kullanım alanlarına göre çeşitleri birbirlerinden ayrılmaktadır.
 • Sanayi Tipi Vantilatör Kullanım Alanları Nedir?

  • Kullanım alanları bakımından sanayi tipi vantilatörler oldukça yoğun bir kullanıma sahiptir. Elektrik enerjisi olan tüm alanlarda kullanımları bulunur. Bunun dışında açık alan ve geniş hacimli alanlarda tercih edilmektedir. Sanayi tipi büyük vantilatör modelleri ile ortamın havasını sadece bir tane ile ferahlatabilirsiniz. Özellikleri bakımından ise sanayi tipi vantilatörler sıcak ve durgun olan hava üzerinde belirli dalgalanmalar yaratmaktadır. Bu dalgalanmalar ile ortamda bulunan kötü koku ve sıcak havayı dağıtmaktadır. Kokuları da dağıtabiliyor olması ile de kullanış sağlamaktadır. Açık alanlarda kullanımları bakımından restoran, kafe gibi işletmelerde oldukça karışımıza çıkmaktadır. Kafelerin açık alanlarında klima kullanılmadığı için oldukça tercih edilen bir üründür. Hem klimaya nazaran daha az enerji kaynağı istemektedir hem de kullanışlı olması ile rahatlık sunar.
 • Sanayi Tipi Vantilatör Avantajları Nelerdir?

  • Avantajları olarak birçok madde sıralayabiliriz. Bunlardan bir tanesi açık alanda kullanımlarının bulunmasıdır. Tasarım olarak da farklılıkları olması iyi bir özelliktir. Her alana göre kullanabileceğiniz modeller olması ile kullanış sunmaktadır. Sanayi tipi vantilatör kurulumu da oldukça kolay olması ile de rahatlık sunar. Aynı zamanda sanayi tipi vantilatör fiyatları oldukça uygun şekilde elektromarketim.com üzerinde satılmaktadır. Sanayi tipi vantilatör en ucuz seçenekler ile satılmaktadır. Bu sayede tasarruflu alışveriş yapabilirsiniz. En ucuz sanayi tipi vantilatör fiyatları ile güvenli ödeme yollarını kullanarak elektromarketim.com üzerinden sahip olabilirsiniz.
 • En iyi Sanayi Tipi Vantilatör Hangisidir?

  • Tüm ürün çeşitleri arasında farklı tasarımları bulunmaktadır. Bu sebeple en iyi kullanımı sunan ürünler genel olarak kullanım alanına göre belirlenmektedir. Kullanım sağlayacağınız alana göre seçim yaparsanız en uygun performansı sağlayabilirsiniz. Bu şekilde daha iyi bir sonuç ve uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Bahçıvan gibi kaliteli markaların ürünleri arasından seçim yaparak yüksek verimli kullanımın tadını çıkarın.
 • Diğer Vantilatör Modelleri Nelerdir?

  • Sadece sanayi tipi vantilatör değil başka tiplerde olan vantilatör modelleri bulunur. Masaüstü vantilatör, ev tipi vantilatör ve tavan vantilatörü gibi ürün çeşitleri vardır. Hepsi üstün performans sunmaktadır. Kullanıcılar için tavan vantilatör modelleri oldukça ilgi görmektedir. Dekoratif tasarımları ile de kullanıcıların ilgisine çekmektedirler. Masaüstü vantilatör modelleri genel olarak ev ve ofis gibi ortamlarda sıkça karşımıza çıkar. Kolay kullanımları ile kullanıcılara serinlik sağlarlar. Ev tipi vantilatör çeşitleri arasında ise ayaklı olanlarda bulunur. Kolay taşınabilir ürünler olmaları ile evlerde rahat kullanım sunmaktadırlar. Tüm vantilatör çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşarak, en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.