Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

Sanayi Tipi Vantilatör ile Kaliteli Serinlik


Sanayi tipi vantilatör modelleri arasında farklı fonksiyon ve çeşitlere sahip pek çok ürün modeli yer almaktadır. Genel yapıları bakımından sanayi tipi vantilatörler oldukça kullanışlıdır. Yüksek performanslı çalışma şekilleri ile kullanıcılara rahatlık sunarlar. Havalandırması kuvvetli olması ile özellikle dış mekan vantilatör olarak kullanımları yaygındır. Özellikleri açısından kullanıcılar için çalışma şekilleri ile cafe tipi vantilatör modelleri karşımıza çıkar. Kaliteli bir serinlik için siz de duvar tipi vantilatörü modellerine göz atabilirsiniz.

Sanayi Tipi Vantilatör Modelleri ve Özellikleri


Sanayi tipi vantilatör modelleri arasında pek çok ürün yer almaktadır. Genel olarak kullanımları bakımından her yere uyum sağlayabilmesi için özelliklere ayrılmaktadır.

Sanayi Tipi Duvar Vantilatör


Tasarımı bakımından duvara monte edilerek kullanımı sağlanan sanayi tipi duvar vantilatörü modellerindendir. Duvara monte edilerek, yer kaplama durumunu da ortadan kaldırırlar. Özellikle restoran ve kafe gibi işletmelerde duvara monte edilerek kullanılması yerden tasarruf ve daha iyi havalandırma işlemi sunmaktadır. Vantilatör sanayi tipi olması ile daha yüksek performans sunmaktadır. Sanayi tipi duvar vantilatörü ile pek çok alanda üstün çalışma performansı sağlayabilirsiniz.

Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör


Sanayi tipi ayaklı vantilatör modelleri de pek çok alanda kullanılabilmektedir. Herhangi bir yere monte etmeden kolayca kullanımı sağlanabilmektedir. Ayaklı vantilatör modelinde olması ile yer değiştirme işlemi istenildiği zaman kolayca yapılabilmektedir. Büyük ve geniş alanlar içerisinde oldukça rahat kullanım sağlanabilmektedir. Büyük vantilatör tipinde oldukları için taşınarak her alanda serinlik elde edebilirsiniz.

İşlevsel Sanayi Tipi Vantilatör Modellerinde Örnekler


Sanayi vantilatör tiplerinde genel özellikleri bakımından pek çok ürün bulunur. Farklı fonksiyon seçenekleri ile kullanıcılara kaliteli çalışma ve pratik serinlik kazandırmaktadır. Dış mekan ve çalışma alanları içerisinde klima kullanımı uygun olmadığı için sanayi tipi pervaneler tercih edilmektedir. Üretim amaçları dış mekanda da olsa sanayi tipi pervane ile kolayca serinlik sağlayabilmektedir.


Ölçüleri açısından büyük vantilatör sanayi tipi olarak geçmektedir. Çeşitli ölçülerde üretilen pek çok model görebilirsiniz. Sanayi tipi vantilatör 75 cm ya da sanayi tipi vantilatör 100 cm gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar ölçülerine göre de seçilmektedir. Genel çap oranları ile hesaplanarak alınır. Sanayi tipi vantilatör büyük olduğu için daha güçlü bir çalışma görebilirsiniz. Ev tipi olarak kullanımları önerilmeyen ürünlerdir.

Sanayi Tipi Vantilatör Kullanım Alanları


  •  Sanayi tipi vantilatör modellerini dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her alan içerisinde tercih edebilirsiniz.


  •  Yaygın kullanımları genel olarak sanayi bölgeleri ve endüstriyel alanlar içerisinde gerçekleşmektedir.


  •  İşyeri, ofis, depo, fabrika ve üretim alanları içerisinde kullanımları sıkça sağlanabilmektedir.


  •  En çok tercih edilen özelliği ise dış mekan kullanımına uygun olmalarıdır. Sanayi tipi vantilatör pervanesi sağlam üretilmiş olması ile dış mekanda yüksek performans sunar.


  •  Dış mekanlar için sanayi vantilatör modelleri kafe ve restoranların bahçe kısımlarında kullanılır.


  •  Endüstriyel vantilatör modelleri de olmaları ile fabrika gibi üretim alanları içerisinde de hem iç hem de dış mekanda tercih edilebilir.

Sanayi Tipi Vantilatör Kullanım Ömürleri


Sanayi tipi vantilatör motoru ve pervanesi açısından oldukça kaliteli şekilde üretilmektedir. bu sebeple kullanım ömürleri de diğerlerine göre daha uzundur. Sanayi tipi vantilatör özellikleri bakımından kullanıcıya en iyi çalışma şeklini sunmaktadır. Hem verimli bir havalandırma sağlaması hem de uzun ömürlü şekilde kullanılabilmesi ile yaz aylarında büyük etki yaratmaktadır. Klima kullanımı sağlayamadığınız pek çok alanda sanayi tipi büyük vantilatör modellerini tercih edebilirsiniz.

Sanayi Tipi Vantilatör Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler


 ➜  Sanayi tipi vantilatör seçimi oldukça önemlidir. İlk olarak kullanım sağlayacağınız alanın özelliklerini bilmelisiniz.


 ➜  Kullanılacak olan alanın ihtiyacına bağlı olarak seçiminizi yapmanız çok daha kolay olacaktır.


 ➜  Alanın büyüklüğüne göre vantilatör çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.


 ➜  Marka bazlı olarak da kaliteli ürünleri tercih etmenizi öneririz. Sanayi tipi vantilatör motoru güçlü ise hem daha uzun ömür hem de daha verimli çalışma sağlar.


 ➜  Vanti sanayi tipi vantilatör modelleri ile kaliteli çalışma sağlayabilirsiniz.


 ➜  Marka bazlı olarak karar verdikten sonra da ürün teknik özelliklerini kontrol edebilirsiniz.


 ➜  Genel olarak sanayi tipi duvar vantilatör ve sanayi tipi ayaklı vantilatör modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.


 ➜  Sonrasında çaplarına göre de değerlendirme yapıp, en iyi sanayi tipi vantilatör kullanımını sağlayabilirsiniz.

Avantajlı Sanayi Tipi Vantilatör Çeşitleri


Vantilatör çeşitleri genel olarak avantajlı havalandırma ürünleridir. Ekonomik kullanımları ile pek çok alan içerisinde ilgi ile kullanımları sağlanmaktadır. Dış mekan vantilatör modelleri sıkça kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Kaliteli yapıları ile pek çok alan içerisinde sanayi tipi vantilatör çeşitleri de karşımıza çıkar. Özellikle dış mekan ve büyük iç mekan alanlarda kullanımları rahattır. Farklı avantajları ile sizlere verimli bir çalışma ve serinlik sağlar.

En İyi Sanayi Tipi Vantilatör Markaları


Farklı markalara ait olan pek çok vantilatör modeli bulunmaktadır. Kullanıcılar tarafından ilgi ile tercih edilen markalar ise Vanti ve Kaşkar Taflan markalarıdır.

Vanti Sanayi Tipi Vantilatör Modelleri


Vanti sanayi tipi vantilatör modelleri yüksek performanslı çeşitleri ile pek çok alanda ilgi ile tercih edilmektedir. Rahat kullanım şekilleri ile kullanıcılara üstün çalışma performansı sunarlar.

Kaşkar Taflan Sanayi Tipi Vantilatör Modelleri


Kaşkar sanayi tipi vantilatör modelleri kullanımları bakımından kullanıcılara rahatlık sunmaktadır. Kaliteli çalışma şekilleri sayesinde pek çok alan içerisinde üstün performanslı kullanım sağlayabilirsiniz. Kaşkar Taflan markası pek çok farklı vantilatör modeli üretmekte olup, havalandırma ürünlerinde iyi bir sonuca ulaşmıştır.

Sanayi Tipi Vantilatör Tavsiye


Sanayi tipi vantilatör modellerine örnek olarak pek çok ürün söyleyebiliriz. En çok tercih edilen ürünlerden biri ise Vanti KCF275 sanayi tipi vantilatör modelidir. Bu model pek çok alanda rahat kullanım sunması ile ilgi görmektedir. Üç farklı kullanım fonksiyonu bulunması ile tercih edilmektedir. Duvar vantilatörü, ayaklı vantilatör ve masa üstü vantilatör olarak üç farklı şekilde kullanımı sağlanabilmektedir. Bu sebeple kullanıcıların sıkça tercih ettiği ürünlerden biri haline gelmiştir. Diğer tüm Vanti ve Kaşkar Taflan marka ürünlerde oldukça kullanışlıdır.

Sanayi Tipi Vantilatör Fiyatları


Sanayi tipi vantilatör fiyatları oldukça ekonomik seçeneklerdedir. Kullanımları bakımından endüstriyel ürünler arasında yer almalarına rağmen fiyat seçenekleri uygun şekilde belirlenmiştir. Ev tipi modellere kıyasla daha pahalı olabilir. Fakat genel olarak sanayi tipi modeller de oldukça uygun fiyatlıdır.


Sanayi tipi vantilatör fiyat seçeneklerine elektromarketim üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı tip ve modellerde pek çok sanayi vantilatör fiyatları görebilir, karşılaştırma yaparak satın alabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalardan da yararlanarak normal fiyattan daha uygun seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Neden Elektromarketim’den Almalıyım?


     Elektromarketim ile ekonomik ve keyifli bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.


     Kaliteli ürün seçenekleri ve uygun fiyatlar ile tasarruf sağlayabilirsiniz.


     Fırsat ve kampanyaları takip ederek de daha fazla indirimin sahibi olabilirsiniz.


    Elektroblog sayfamız üzerinden tüm ürünler ile alakalı bilgilendirici içerikleri bulabilirsiniz.


     Kolayca ulaşılabilir olmamız ile bizimle her alandan iletişime geçebilirsiniz. Sosyal medya, çağrı merkezi ve mail adreslerimiz üzerinden direkt irtibat kurabilirsiniz.


    Bi’şey Sorcaktım forum sayfamız üzerinden ürünler ile alakalı teknik bilgi ve detaylı sorularınıza yanıt alabilirsiniz.


    Elektropuan sisteminden yararlanarak her alışverişinizde katlanan indirim puanlarınızı kullanabilirsiniz.


    Elektrotoptan satış seçeneklerimiz ile kurumsal satış departmanımız ile iletişime geçebilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz.


     Elektromarketim ile pek çok işleminizi kolayca yapabilir, tüm fırsatlardan yararlanabilirsiniz.


     Aynı zamanda güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat yolları ile de kısa sürede ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.


     Sayfamız üzerinden ayaklı vantilatör fiyatları ve tüm pervane fiyatları görebilir, en uygun seçenekler ile kolayca satın alabilirsiniz.

Sanayi Tipi Vantilatörler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Sanayi Tipi Vantilatör Farkı Nedir?

  • Vantilatör çeşitleri arasında farklı ürün tipleri bulunmaktadır. Sanayi tipi de bunlardan biridir. Genel olarak sanayi tipi vantilatör modelleri daha güçlü bir motor yapısına sahiptir. Hem motor hem kanatları bakımından daha endüstriyel kullanımlar için üretilmiştir. Aynı zamanda dış mekan kullanımına da uygun olacak şekilde tasarlanmışlardır. Sağlam ve dayanıklı yapıları ile zarar görmeden pek çok endüstriyel alanda tercih edilebilirler.
 • Sanayi Tipi Vantilatör Çok Elektrik Yakar mı?

  • Ev tipi olarak kullanımları sağlanabilen ürünler değildir. İşyerleri, restoran, kafe gibi ticari alanların elektrik kullanımları daha farklıdır. Evde kullanımı sağlanabilecek ürünler olmadıkları için elektrik enerjisi kullanımı da diğerlerine göre fazladır. Fakat işyerleri ve ticari alanlar içerisinde uygun bir elektrik kullanımı sunarlar. Genel olarak bakıldığında ev tipi olanlara nazaran daha fazla enerji ihtiyacı olur. Bunun sebebi ise motorunun daha farklı olmasından kaynaklıdır.
 • Sanayi Tipi Vantilatör Evde Kullanılır mı?

  • Sanayi tipi vantilatör modelleri adından da anlayacağımız üzere evde kullanıma uygun değildir. Genel olarak ev tipi modeller daha basit şekilde tasarlanmıştır. Örneğin kanat yapısı ve malzemesi bile farklıdır. Büyük tasarımları ile sanayi tipi vantilatör modelleri çok daha profesyonel kullanımlarda tercih edilmektedir. Evde kullanımı uygun değildir.
 • Klima mı Zararlı Yoksa Sanayi Tİpi Vantilatör mü?

  • Klima genel olarak iç mekanda kullanılan havalandırma ürünleridir. Zarar açısından ise sağlıksal olarak problemler yaratmaktadır. Vantilatörler ise daha sağlıklı bir havalandırma sunar. Fakat klima modelleri sadece iç mekanlarda etki etmektedir. Dış mekanda klima bir etki yaratmamaktadır. Bu sebeple sanayi tipi vantilatör kullanımı dış mekan için daha uygundur. Vantilatör çeşitleri çalışma şekli bakımından hava dalgalanması yaratarak serinlik sunar. Fakt klima bir anda soğuk hava vererek ortamın ısısını etkilemektedir. Bu sebeple çok daha etkilidir. Ama sağlık açısından daha zararlı görülmektedir.
 • İyi Bir Sanayi Tipi Vantilatör Kaç Watt Olmalıdır?

  • Özellikleri açısından farklı watt seçeneklerine sahip ürünler bulunmaktadır. Her alanda farklı güç kullanıma ihtiyaç olduğu için seçim aşamasında ona bakmak gerekmektedir. Etki etmesini istediğiniz tesir alanına bağlı olarak güç ve boyut seçeneklerine sizin karar vermeniz gerekmektedir. Bu sebeple bu güçte olanlar en iyi çalışanlar dememiz doğru olmayacaktır. Kullanım alanına göre seçilen tüm modeller zaten en iyisini sunacaktır.
 • Sanayi Tipi Vantilatör Kaç Watt?

  • Sanayi tipi vantilatör çeşitleri arasında 85W ile 450W arası pek çok güç seçeneği bulunmaktadır. Kullanım sağlayacağınız alana göre güç seçeneklerini kontrol edip seçiminizi yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.