Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

 • Sanayi Tipi Vantilatör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Vantilatör çeşitleri arasında yer alan sanayi tipi ürünler oldukça kaliteli yapılara sahiptir. Kaliteli olmaları ile uzun ömürlü kullanım da sunarlar. Sanayi tipi vantilatör modelleri daha çok endüstriyel alanlarda kullanım sağlanmak üzerine tasarlanmıştır. Standart modeller ile karşılaştırıldığında daha yüksek performanslı kullanım sunarlar. Böylece daha rahat kullanımı sağlanabilmektedir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları ile de oldukça tercih edilen ürünler arasında yer alırlar. Sürekli kullanıma uygun olan tüm bu çeşitleri elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz. Fırsat ve kampanyaları kaçırmandan en uygun sanayi tipi tavan vantilatör fiyatları ve sanayi tipi vantilatör fiyatları ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • Sanayi Tipi Vantilatör Çeşitleri Nelerdir?

  • Sanayi tipi vantilatör özellikleri bakımından çalışma prensipleri aynı ama kullanım alanlarında farklıdır. Daha çok açık alanlarda tercih edilmektedir. Geniş çaplı kapalı alanlarda da kullanımları bulunmaktadır. Dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan sanayi tipi vantilatörler yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, dayanıklı yapıya sahiptirler. Yapıları sayesinde dışarıdan alabilecekleri herhangi bir darbeden etkilenmemektedir. Bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırdığınız takdirde kullanım ömürleri daha da artmaktadır. Oldukça kullanışlı seçenekleri ile her alanda kullanımları bulunmaktadır. Kaliteli yapıları sayesinde verimli ve yüksek performanslıdır. Model ve tasarımlarına göre çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar tavan tipi, duvar tipi ve ayaklı olan modellerdir. Sadece tiplerine göre değişiklikleri bulunmaktadır. Onun dışında teknik özelliklerinde güç ve kademe sayısı olarak değişiklikler görebilirsiniz. Kullanım alanlarına göre çeşitleri birbirlerinden ayrılmaktadır.
 • Sanayi Tipi Vantilatör Kullanım Alanları Nedir?

  • Kullanım alanları bakımından sanayi tipi vantilatörler oldukça yoğun bir kullanıma sahiptir. Elektrik enerjisi olan tüm alanlarda kullanımları bulunur. Bunun dışında açık alan ve geniş hacimli alanlarda tercih edilmektedir. Sanayi tipi büyük vantilatör modelleri ile ortamın havasını sadece bir tane ile ferahlatabilirsiniz. Özellikleri bakımından ise sanayi tipi vantilatörler sıcak ve durgun olan hava üzerinde belirli dalgalanmalar yaratmaktadır. Bu dalgalanmalar ile ortamda bulunan kötü koku ve sıcak havayı dağıtmaktadır. Kokuları da dağıtabiliyor olması ile de kullanış sağlamaktadır. Açık alanlarda kullanımları bakımından restoran, kafe gibi işletmelerde oldukça karşımıza çıkmaktadır. Kafelerin açık alanlarında klima kullanılmadığı için oldukça tercih edilen bir üründür. Hem klimaya nazaran daha az enerji kaynağı istemektedir hem de kullanışlı olması ile rahatlık sunar.
 • Sanayi Tipi Vantilatör Avantajları Nelerdir?

  • Avantajları olarak birçok madde sıralayabiliriz. Bunlardan bir tanesi açık alanda kullanımlarının bulunmasıdır. Tasarım olarak da farklılıkları olması iyi bir özelliktir. Her alana göre kullanabileceğiniz modeller olması ile kullanış sunmaktadır. Sanayi tipi vantilatör kurulumu da oldukça kolay olması ile de rahatlık sunar. Aynı zamanda sanayi tipi vantilatör fiyatları oldukça uygun şekilde elektromarketim.com üzerinde satılmaktadır. Sanayi tipi vantilatör en ucuz seçenekler ile satılmaktadır. Bu sayede tasarruflu alışveriş yapabilirsiniz. En ucuz sanayi tipi vantilatör fiyatları ile güvenli ödeme yollarını kullanarak elektromarketim.com üzerinden sahip olabilirsiniz.
 • En iyi Sanayi Tipi Vantilatör Hangisidir?

  • Tüm ürün çeşitleri arasında farklı tasarımları bulunmaktadır. Bu sebeple en iyi kullanımı sunan ürünler genel olarak kullanım alanına göre belirlenmektedir. Kullanım sağlayacağınız alana göre seçim yaparsanız en uygun performansı sağlayabilirsiniz. Bu şekilde daha iyi bir sonuç ve uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Bahçıvan gibi kaliteli markaların ürünleri arasından seçim yaparak yüksek verimli kullanımın tadını çıkarın.
 • Sanayi Tipi Vantilatör Tavsiye

  • Sanayi tipi vantilatör tavsiye edilirken birkaç unsura da dikkat etmek gerekmektedir. Genelde vantilatör sanayi tipi özelliğinde olduğu için daha yüksek bir güç ile çalışır. Bu sebeple de teknik olarak özelliklerinde ve yapılarında değişimler söz konusudur. Sanayi tipi ayaklı vantilatör ve sanayi tipi duvar vantilatör modelleri genelde çokça tercih edilmektedir. Ayaklı sanayi tipi vantilatör kolay yer değişimi sunar. Sabit bir yerde kullanmak istemeyenler için iyi bir seçenek olacaktır. Duvar tipi sanayi vantilatör modelleri ise direkt duvara monte edilerek kullanılır. Duvara monte edildiği için daha yüksek alandan geniş alanı serinletebilir. Sanayi tipi tavan vantilatör modelleri de bulunmaktadır. Yapıları bakımından güçlü ve sağlamdır. Sanayi tipi vantilatör büyük ve geniş alanlarda oldukça rahat bir çalışma sunmaktadır. Teknik olarak özelliklerine bakarak seçim yapabilirsiniz.
  • Kaşkar Sanayi Tipi Vantilatör

  • Kaşkar sanayi tipi vantilatör çeşitleri oldukça kaliteli olup, kullanıcılara üstün performans kalitesi sunmaktadır. Kaşkar Taflan markasının üretmiş olduğu tüm vantilatörler gibi sanayi tipi vantilatörler de oldukça rahat bir kullanım sağlar. Sanayi tipi vantilatör 75 cm ya da 100 cm gibi farklı modelleri de bulunur. Aynı zamanda sanayi tipi vantilatör motoru da oldukça güçlü çalışır. Geniş alanların serinletilmesinde ve havalandırmasında büyük rahatlık sunar.
  • Vanti Sanayi Tipi Vantilatör

  • Vanti sanayi tipi vantilatör çeşitleri de ilgi gören ürünlerdendir. Vanti markası ürettiği tüm vantilatörleri üstün performanslı şekilde tasarlar. Bu sayede kullanıcı da kullandığı alanda büyük bir ferahlık olduğunu fark eder. Tercih sebeplerinden en önemlisi ise uzun ömürlü çalışma imkanlarının bulunmasıdır. Sanayi tip vantilatör modelleri ile yaz günlerini kolayca ferah bir hale getirebilirsiniz. Tüm vantilatör fiyatları sanayi tipi modelleri elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz.
 • Diğer Vantilatör Modelleri Nelerdir?

  • Sadece sanayi tipi vantilatör değil başka tiplerde olan vantilatör modelleri bulunur. Masaüstü vantilatör, ev tipi vantilatör ve tavan vantilatörü gibi ürün çeşitleri vardır. Hepsi üstün performans sunmaktadır. Kullanıcılar için tavan vantilatör modelleri oldukça ilgi görmektedir. Dekoratif tasarımları ile de kullanıcıların ilgisine çekmektedirler. Masaüstü vantilatör modelleri genel olarak ev ve ofis gibi ortamlarda sıkça karşımıza çıkar. Kolay kullanımları ile kullanıcılara serinlik sağlarlar. Ev tipi vantilatör çeşitleri arasında ise ayaklı olanlarda bulunur. Kolay taşınabilir ürünler olmaları ile evlerde rahat kullanım sunmaktadırlar. Sanayi tipi vantilatör ayağı yedek parça olarak da satılmaktadır. Herhangi bir darbeden etkilenme durumu olursa yedek parça olarak sanayi tipi vantilatör ayağı da temin edebilirsiniz. Tüm vantilatör çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşarak, en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.