Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 745 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 16

LED Panel Nedir?


Birçok alanda kullanımı sağlanabilen bir aydınlatma sistemi üyesidir. Kullanımı tasarruflu olması ile oldukça tercih edilmektedir. Tavsiye edilen ürünler arasında yer alan bu ürünlerin birçok farklı çeşit ve özelliğe sahip modelleri de bulunmaktadır. Büyük ve geniş olanların aydınlatmasını ekonomik olacak şekilde sağlamaktadır. Kaliteli ürün çeşitleri ile birçok alanda kullanımları rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Led Panel Ne İşe Yarar?


Led panel modelleri aydınlatma sistemleri içerisinde olan kaliteli ürünlerden biridir. Panel tasarımına sahip olmaları ile sade ve şık görünümleri bulunur. Oldukça kullanışlı bir aydınlatma modeli olması ile istenilen her alanda tercih edilmektedir. Kaliteli ışıklandırma seçenekleri ile pek çok alanda rahatlıkla kullanımını sağlayabilirsiniz.

LED Panel Modelleri Nelerdir?


Led panel modelleri arasında farklı tip ve özelliklerde pek çok ürün görebilirsiniz. Genel yapıları bakımından iç mekanda kullanıma uygun olan aydınlatma ürünlerdir. Fakat dış mekanda kullanımı sağlanan modelleri de bulunmaktadır. Bunlar sıkça kullanılmasa da üretimi sağlanan alanlar bulunmaktadır. İç mekanda şık ve kaliteli bir ışıklandırma yaratmak isteyenler için led panel modelleri arasından seçim yapmak oldukça kolaydır. 


Led Armatür Modelleri


Led armatür olarak adlandırılan ürünlerden biri led paneldir. Led teknolojisi kullanarak aydınlatma sağlayan tüm ürünler aslında led armatür modelidir. Led avize ya da linear armatür modelleri de bunlara örnek olarak verilebilir.

Slim Led Panel Modelleri


Slim led panel modelleri pek çok alanda kullanım imkanı sunmaktadır. Genel tasarımları bakımından kullanıcılara üstün performans kalitesi ile ışıklandırma sunarlar. Slim led panel modelleri ince tasarımları olması sayesinde hem mininal hem de şık bir görünüm sunarlar. Çeşitleri arasında pek çok model de yer almaktadır. 60x60 slim led panel gibi çeşitleri görebilirsiniz. 60x60 led panel modelleri de oldukça ilgi görmektedir.

Kare Led Panel Modelleri


Kare led panel modellerine örnek olarak 60 60 panel led ürünlerini örnek verebiliriz. 60x60 panel led modelleri oldukça kullanışlı olup, pek çok alanda tercih edilmektedir. Modeller arasında en çok kullanımı sağlanan panel led modelleri elektromarketim.com ‘a bulunmaktadır.

Sıva Altı Led Panel Modelleri


Genel olarak led armatür çeşitleri birçok alan içerisinde rahat kullanım sunarlar. Model olarak bakıldığında farklı iki montaj seçeneği bulunur. Bunlardan biri da sıva altı montaj işlemidir. Bu sebeple sıva altı led panel olarak bilinirler. Tasarımları bakımından yanlarında bulunan iki toka ile montaj işlemleri yapılabilmektedir. 60x60 led panel sıva altı montaj özelliğine sahip modeller de yer almaktadır. 60x60 led panel modelleri boyut olarak sıkça tercih edilmektedir. 

Sıva Üstü Led Panel Modelleri


Montaj işlemi sıva üstü yapılan led panel modelleridir. tasarımları bakımından sıva üstü panel led çeşitleri direkt tavana bağlanabilmektedir. Kolay kullanımları ile kullanıcılara rahatlık sunarlar. 60x60 sıva üstü led panel kasası gibi boyutlarına göre çeşitleri de bulunmaktadır. 60x60 sıva üstü led panel modelleri bu tür aydınlatma sistemlerinde sıkça kullanılmaktadır. 

Led Panel Kasası Modelleri


LED Panel kasaları dekoratif açıdan oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Panel kasası içerisinde ışık bulunmaz, sadece kasa bulunmaktadır. Kasası değişebilen bir led panel sahibiyseniz dekorasyon anlamında sıkıldığınızda, bir değişim istediğinizde sadece kasasını değiştirebilirsiniz. 60x60 sıva üstü kasa modelleri ve birçok farklı ölçülerde led panel kasası sayfamızda bulunmaktadır. 60x60 led panel sıva üstü kasa modelleri arasından kolayca seçim yapabilirsiniz.

Led Panel Ölçüleri


Led panel modelleri genel olarak ölçülerine ve şekillerine göre çeşitlilik göstermektedir. Modellerinde bu şekilde bir ayrım söz konusu olduğu için aslında led panel modellerini ölçüleri ile seçmek oldukça önemlidir. Kullanılacak alana uygun model için ilk olarak çap ve boyutlarını kontrol edebilirsiniz.

60x60 Led Panel Modelleri


60x60 led panel modelleri arasında farklı tasarıma sahip pek çok çeşit görebilirsiniz. Ölçü olarak diğerlerinden ayrılan ürünler olmaları ile farklı renk ve tasarımları da bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri arasında siyah led panel kasası ya da beyaz led panel kasası bulunabilir. 60 60 led panel modelleri ile pek çok alanda kaliteli ışıklandırma sağlayabilirsiniz. Genelde 60x60 led panel kasası modeli sıkça tercih edilen bir boyuttur. Birçok aydınlatma sistemi içerisinde 60x60 panel kasası görebilirsiniz. Aynı zamanda 60x60 led panel alçıpan kasası gibi çeşitleri de led paneller arasında görebiliriz.

30x30 Led Panel Modelleri


30x30 led panel modelleri de kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Daha ufak tasarımı ile hoş bir görünüm sunar. Ölçüleri bakımından diğer ürünlerden ayrılmaktadır. 30x30 led panel modelleri de kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. 30x30 led lamba modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

30x60 Led Panel Modelleri


30x60 led panel modelleri ise dikdörtgen çeşitlerinden biridir. Kare led panel istemeyenler için 30x60 led panel modelleri oldukça kullanışlıdır. Daha ufak tasarımları ile de kaliteli kullanım imkanı sunarlar.

30x120 Led Panel Modelleri


30x120 led panel modelleri de dikdörtgen şeklindedir. Diğerlerine göre daha büyük şekilde tasarlanmıştır. Ofis gibi ortamlarda kullanımları oldukça rahat olmaktadır. Led panel armatür modelleri kullanım alanlarına göre de çeşitlenmektedir. 30x120 led panel çeşitleri genelde ofis ya da işyeri gibi alanlarda ilgi görmektedir.

LED Panel Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?


    Genel anlamda LED aydınlatma için belirli dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.


    Ölçü ve modellerine göre de ayrımlar söz konusudur.


    Kare için farklı, yuvarlak için farklı ölçü tiplerine dikkat etmelisiniz.


    Sıva altı led panel veya sıva üstü led panel modelleri arasından kullanacağınız yere uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz.


    Led panel içerisinde olan driver kaliteli bir yapıya sahip olmalıdır. Seçim aşamasında buna dikkat edebilirsiniz. Yoksa panel içerisinde bulunan ledler doğru bir şekilde çalışmamaktadır.


    Panelin arkasında yer alan bölümden ışık olmaması gerekmektedir. Üzerinde herhangi bir leke var mı onlara da dikkat edebilirsiniz.


    Genel olarak seçim aşamasında markasına da bakarsanız çok daha iyi bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Led Panel Alırken Neden Elektromarketim’i Tercih Etmelisiniz?


    Led panel modelleri elektromarketim.com’da oldukça fazla çeşide sahiptir.


    İstediğiniz her model ve ölçüde olan tüm led panelleri sayfamızdan kolayca bulabilirsiniz.


    Model çeşitliliği yanı sıra, en iyi markaların ürün modelleri olmaları ile de kullanıcıların ilgisini çekmektedir.


    ACK, Aker, Cata, Forlife, Noas ve Global gibi kaliteli markaların ürünlerini pek çok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.


    Aynı zamanda elektromarketim.com’dan en uygun fiyat seçenekleri ile tüm aydınlatma ürünlerine sahip olabilirsiniz.


    En ucuz led panel fiyatları görerek, güvenli ödeme seçeneklerimizden faydalanabilir, hızlı kargo ile de kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.


  ➜  Elektrotoptan satış politikamızdan da yararlanıp, bizden teklif isteyebilir, çok daha uygun fiyata toptan alım yapabilirsiniz.


    Fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanabilir hem ekonomik alışverişin hem de uzun ömürlü kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz.


    Elektropuan sistemimiz ile üye olduktan sonra yaptığınız her alışverişten puan kazanıp, diğer alışverişlerinizde bu puanları kullanarak indirim hakkına da sahip olabilirsiniz.

En İyi LED Panel Hangisidir?


Kaliteli yapıya sahip olan birçok markanın led panel çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar arasında seçim yaparsanız eğer daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Örnek verecek olursak eğer ACK, Forlife, Cata, Noas ve Global gibi kaliteli markaların ürün çeşitlerinden seçim yaparsanız en iyi led panel aydınlatma kurulumunu yapabilirsiniz. Kurulumları da oldukça kolay olan bu ürünleri en ucuz led panel fiyatları ile elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile keyifli bir alışveriş için elektromarketim.com ‘u tercih edin.

Cata Led Panel Modelleri ve Fiyatları


Cata led panel modelleri kullanıcıların memnun kaldığı ürünlerdir. Cata markasının üretmiş olduğu kaliteli panel led armatür modelleri bulunur. Cata 60x60 led panel çeşitlerinden tutun, Cata 18W led panel çeşitlerine kadar pek çok ürünü içerisinde barındırır. Led panel lamba tasarımları bakımından güçlü ve sağlam şekilde üretilmiştir. Uzun ömürlü kullanımları ile kaliteli bir ışıklandırma imkanı sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm Cata panel led armatür modellerine ulaşabilir, en uygun tavan led panel çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

Noas Led Panel Modelleri ve Fiyatları


Noas led panel çeşitleri arasında da pek çok ürün model yer almaktadır. Tasarımları bakımından Noas 60x60 led panel çeşitleri de ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır. Sıva üstü yuvarlak led panel modelleri ya da 50x50 led panel gibi çeşitleri Noas markasında bulabilirsiniz.

Global Led Panel Modelleri ve Fiyatları


Global led panel modelleri arasında da pek çok çeşit bulunmaktadır. Asma tavan led panel ya da 60x120 led panel çeşitleri gibi örnekler verilebilir. 24 watt led panel ve 60 x 60 led panel modellerini Global markasından kaliteli şekilde bulabilirsiniz. Tüm 60x60 led panel fiyatları için hemen elektromarketim.com ‘a gözatabilirsiniz.

Forlife Led Panel Modelleri ve Fiyatları


Forlife led panel armatürleri de ilgi gören tasarımlara sahiptir. 60x60 led panel sıva üstü ve sıva altı led panel modelleri bulunur. Genelde led panel 60x60 ölçülerinde olanları ilgi gördüğü için farklı renk ve model seçeneklerini Forlife markasında bulabilirsiniz.

ACK Led Panel Modelleri ve Fiyatları


ACK led panel modelleri ve tüm aydınlatma ürünleri kaliteli yapıları ile kullanıcılara rahatlık sunmaktadır. Sıva üstü led panel 60x60 çeşitlerinden 60x60 led panel kasası modellerine kadar çeşitleri içerisinde yer alır. ACK markasının üretmiş olduğu tüm aydınlatma ürünlerini görebilir, 60x60 led panel fiyatları en ucuz seçenekleri ile elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz.

LED Panel Nerelerde Kullanılır?


Genel olarak led paneller dilediğiniz tüm iç mekanlar içerisinde tercih edilmektedir.


 ➤  Yapıları bakımından dış mekan kullanımına uygun olmayan ürünlerdir.


 ➤  Ev ve konut içerisinde rahatlıkla kullanımı sağlanan bir aydınlatma ürünüdür. Mutfak gibi alanlar içerisinde de kullanımı sağlanabilmektedir.


 ➤  Ofis ve işyerleri içerisinde de led panel aydınlatma sıkça karşımıza çıkar. Geniş ofislerin her alanında ışıklandırma sağlayabilmek adına led paneller oldukça kullanışlıdır.


 ➤  Mağaza ve dükkanlarda da kullanımı sıkça karşımıza çıkar. Ürünleri çok daha iyi bir ışıklandırma ile sergilemek isteyenler için led panel iyi bir seçenektir.


 ➤  Okul ve devlet kurumları gibi alanlar içerisinde de kullanımı sağlanan aydınlatma sistemleridir.


 ➤  Sanat galerileri ve müze gibi alanlar içerisinde de tercihen kullanılır. Ortamda her yeri aynı derece aydınlatabildikleri için tercih edilir.

Led Panel Fiyatları


Led panel fiyatları içerisinde birçok çeşit görebilirsiniz. Her bütçeye uygun led panel modelleri bulunmaktadır. Genel olarak model, boyut ve teknik özelliklerine göre fiyatlandırmada değişimler söz konusudur. ACK, Noas, Global ve Forlife gibi kaliteli aydınlatma markalarında tüm modelleri görebilirsiniz. Hepsi elektromarketim ile çok daha uygun fiyat seçeneklerindedir. En uygun led panel fiyatları görebilir, elektromarketim güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz.

Led Paneller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Neden Led Panel Kullanmalıyız?

  • Led panel aydınlatma şekli bakımından bulundukları ortamda birden fazla kullanılırlar. Bu şekilde alanda ışıksız kalan bir yer olmaz. Her yere aynı derece bir ışıklandırma sistemi sağladıkları için kullanımları sıkça karşımıza çıkar. Aynı zamanda şık ve sade görünümleri ile bulundukları ortama değer katarlar.
 • Led Panel Tasarruf Sağlar mı?

  • Standart bir aydınlatma sistemi ile neredeyse aynı şekilde çalışmaktadır. Sadece led teknolojisi olması onu daha ekonomik çalışma işlemine yöneltir. LED teknolojiye sahip olması ile daha az enerji ile daha uzun süre çalışma performansı sunarlar.
 • 60x60 LED Panel Kaç m2 Aydınlatır?

  • 60x60 led panel modelleri genel olarak 25-30 m2 alanlarda aydınlatma sunmaktadır. Oldukça kullanışlı bir boyut olması ile pek çok alanda kullanımı sağlanabilmektedir. Genelde standart ölçüleri 60x60 led panel şeklindedir. Ama farklı boyutları da bulunur. Metrekare hesabına bağlı olarak led panel boyutları arasından seçim yapılabilir.
 • LED Panel Kaç Watt?

  • Led panel modelleri arasında farklı güç seçenekleri yer almaktadır. Kullanımları bakımından oldukça iyi bir çalışma sunarlar. 3 watt ile 60 watt arası güç seçenekleri bulunmaktadır. Tüm güç seçeneklerine uygun çeşitleri elektromarketim'den görebilirsiniz.
 • 60x60 LED Panel Nedir?

  • 60x60 led panel modeli boyut anlamına gelmektedir. Led panel çeşitleri kendi içlerinde teknik özelliği ve tasarımı bakımından farklılık sunar. Ölçüleri ile de çeşitlere sahiptir. 60x60 led panel modeli de bunlar arasında yer alır.
 • 60x60 Panel LED Kaç Watt?

  • Tüm led panel modelleri pek çok güç seçeneğine sahiptir. Ölçülerine göre güç seçeneklerinde değişimler olmamaktadır. 3W ve 60W arası pek çok çeşide sahiptirler. Hepsi oldukça iyi ve kaliteli bir ışıklandırma sunar.
 • LED Panel Kaç Santim?

  • Led panel modellerinde farklı boyut seçenekleri yer almaktadır. 60x60, 30x30 led panel gibi pek çok ölçü görebilirsiniz. Kullanım alanlarına göre led panel boyutlarına karar verebilirsiniz.
 • LED Panel Ne Kadar Elektrik Harcar?

  • Ortalama olarak günde 16 saat çalışan bir led panel elektrik tüketimi, 250 watt bir enerji harcama işlemi yapmaktadır. Bu da genel bir aya vurulduğunda ise 120 kW enerji tüketimi sağladığı görülmektedir.
 • LED Panel Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar boyut ve teknik özelliktir. Kullanım alanlarına bağlı olarak bunlar da değişimler söz konusudur. Kullanılacak alana uygun olan boyut ve güç seçeneklerini kontrol edebilirsiniz. Sonrasında ise sizin zevkinize göre aralarından bir ürün seçebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.