sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1795 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 7 ... 16 ... 38
 • Röle Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanım alanları bakımından elektrik sistemlerinde oldukça kullanışlı modeller bulunmaktadır. Bu cihazların farklı kullanım alanları olduğu için çeşitleri de bulunmaktadır. Yaygın bir şekilde kullanılan olan cihazlar; endüstriyel röleler, güvenlik röleleri, PCB röleleri, röle arayüz modülleri, röle aksesuarlar, soket ve modüller olarak bilinmektedirler. Elektromarketim.com üzerinden tüm kaliteli ürün çeşitlerine en uygun fiyat listelerine ulaşabilirsiniz. En ucuz röle fiyatları ile web sayfamız üzerinden satın alabilirsiniz. Kullanımları bakımında sizlere güvenli kullanım sunacak ürünlerdir. Kaliteli kullanım imkanı ile bu ürünleri tercih edebilir kolay kullanımları ile de tercih edebilirsiniz.
 • Röle Nedir?

  • Elektromanyetik alan ile çalışmakta olan, elektrik devrelerinde oluşan akım ve voltaj değerleri yardımıyla akım yolunu açık-kapalı düzende çalışmasını sağlayan elektromekanik cihazlardır. Küçük değerde bir akım meydana geldiği elektromanyetik alan ile yüksek akımda çalışan bir alıcı çalıştırmak için bir ya da birden fazla anahtar grubunun kontrol edilme işlemini yapan elemana röle denmektedir. Bu cihazlar, küçük akımlarla ve gerilimlerle taşıyıcı kontak üzerinden daha büyük bir akım ve gerilimleri kontrol eden elemanlardır. Aynı zamanda farklı dalgalanma ve frekanslardan etkilenmeyecek şekilde anahtarlama işlemi yaparak değişik özelliklere sahip elektronik devre elemanları ve elektrik devresinin kontrol durumunu yapmaktadır.
 • Röle Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları çeşitlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Yüksek akım olan devrelerin kontrolü önemli bir unsur olduğundan birçok alanda kullanılabilir. Alarm sistemleri, sigortalar, elektrikli ev aletleri gibi örnekler verebiliriz. Reed röle olanlar; hırsızlar için kullanılan alarm sistemleridir. Termik röle olan; kullanımı ütülerde tercih edilmektedir. Bunlar gibi birçok kullanım alanları bulunmaktadır. Bulunan bir elektrik devresinde açılıp kapanması işlemi için kumanda butonları ve lamba düğmesi gibi mekanik bir anahtar yerine bu cihaz tercih edilmektedir. En önemli olarak bilinen iki özelliği bulunmaktadır. Bunlardan biri, uzaktan kumanda sistemi ile kontrol edilmesidir. Diğeri ise otomatik olarak kumanda edilebilir olmasıdır.
 • En İyi Röle Hangisidir?

  • Elektrik sistemleri arasında yer alan röle ürünleri şalt malzemelerinden biridir. Kullanım alanları bakımından elektrik tesisatlarında çalışan bir üründür. Oldukça kaliteli ve güvenilir bir kullanım sağlanmaktadır. Bu sayede sizlere kolaylık sunan ürün modelleridir. Hepsine elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatlı seçenekler ile ulaşabilirsiniz. En ucuz röle fiyatları ve güvenilir ödeme seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yolları ile de hemen sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.