Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 277 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
 • Fiş - Priz Aksesuar Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından elektrik sistemlerinde hep karşımıza çıkan ürünlerdir. Elektrik akımını kullanabilmemizi sağlayan araçlar içerisinde fiş ve priz büyük bir önem taşımaktadır. Genel olarak yapılarına bakıldığın oldukça kaliteli ürünlerdir. Güvenli bir şekilde kullanabilmek için dayanıklı ve sağlam şekilde üretilirler. Yapıları bakımından birçok farklı markanın ürün çeşitlerine sahiptirler. Kaliteli yapıları ile de kullanıcılara rahat bir kullanım sunmaktadırlar. Priz kapağı gibi aksesuar modelleri de bulunmaktadır. Kapaklı priz modelleri ile kullanımları sağlanabilir olup, priz kapağı ile kapaklı priz de elde ebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm fiş ve priz çeşitlerini görebilir, fiş ve priz aksesuarları ile de elektrik sisteminizi tamamlayabilirsiniz. Elektrik tesisatı içerisinde kullanımı sağlanan ürünler olmaları ile sizlere yüksek performans seçeneği sunacaklardır. En uygun fiyat seçenekleri ile elektromarketim.com üzerinden kolayca bulabilirsiniz. En ucuz fiş ve priz fiyatları ile satın alarak hem ekonomik hem de keyifli bir alışverişin tadını çıkarın.
 • Elektrik Fişi ve Elektrik Prizi Nedir?

  • Elektrik fişi, bir elektronik cihaz ya da uzatma kablosu iletkeninin bağlandığı elemana denmektedir. Kontakları aracılığı ile prizden elektrik enerjisi alınmasını sağlayan araca elektrik fişi adı verilmektedir. Prizden elektrik akımı almaya yarayan bir araçtır. aynı zamanda fişler de yapılışları açısında prizlerdeki özellikleri taşımaktadır. Elektrik prizi ise elektrik enerjisi ile çalışan cihazların elektrik şebekesine bağlanması için kullanılmaktadır. Bu alanlarda kullanılan araçlara ise priz adı verilmektedir. Aynı zamanda sanayideki değişik tip ve güçte olan makineleri de yine elektrik şebekesine bağlamak için kullanılırlar. Bürolardaki ofis aletleri ve binalardaki çeşitli ev aletlerinin çalışmasını da sağlarlar. Priz tesisatları elektrik sistemlerinde büyük bir önem taşımaktadır. Bu ürünler içinde kullanımları sağlanan aksesuarlar bulunmaktadır. Yedek parça ya da ek ürün olarak adlandırabiliriz. Hepsi kaliteli yapıları ile daha rahat bir elektrik enerjisi kullanımı sağlamanıza yardımcı olmaktadır. 
 • Fiş ve Priz Aksesuarları Nelerdir?

  • Bağlantı işlemlerinde kullanmak üzere üretilmiş olan birçok ürün modeli bulunmaktadır. Fiş ve priz için daha rahat bir bağlantı sağlamak için parçalara sahiptirler. Genel olarak her priz ve fiş için geçerli olmasa da kullanımları yaygındır. Ürün çeşitleri arasında metal mandal, duvar gövdesi, plastik mandal, fiş çekirdeği gibi malzemeler bulunur. Yapıları bakımından üstün kaliteli ürünler olup, kullanıcılara rahat çalışma sunarlar. Priz kapağı gibi ürünler genel olarak çerçeve ile beraber de kullanılabilmektedir. Kullanıcı için aksesuarlar arasında yer alan priz kapağı çeşitleri de kullanışlı olacaktır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiş ve priz aksesuar çeşitlerini ve fiyatlarını görebilir, güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak da kolayca satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de kısa sürede sahip olabilirsiniz. 
 • En İyi Fiş ve Priz Aksesuarı Hangisidir?

  • Aksesuarlar arasında birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Hepsi bağlantı çalışmalarında kullanıldıkları için farklı tasarıma sahiptirler. Genel yapıları bakımından kullanıcı için önemli parçalardır. Bu sebeple en iyisi budur demek doğru olmaz. Kullanımları bakımından sizlere rahatlık sunacak ürünlerdir. Seçim aşamasında nerede kullanacağınıza bakarak alırsanız sizin için en iyi fiş ve priz aksesuarı kullanımı sağlanacaktır. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Keyifli bir alışverişin tadını elektromarketim.com ile deneyimleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.