Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 132 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Led Bant Armatür Modelleri ve Fiyatları

  • Aydınlatma sistemleri içerisinde farklı model ve özelliklerde birçok ürün üretilmektedir. İç mekan aydınlatma ürünleri arasında da pek çok çeşit vardır. Bu şekilde de her alana uygun bir aydınlatma sistemi sağlanır. Kullanımları bakımından led bant armatür modelleri oldukça sık tercih edilmektedir. Özellikle koridor gibi alanlar içerisinde kullanımları oldukça rahattır. Modelleri içerisinde farklı özelliklere sahip birçok çeşidi bulunmaktadır. Örnek olarak bant armatür modelleri uzunluklarına göre birbirlerinden ayrılmaktadır. Led armatür 120 cm gibi çeşitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda daha farklı uzunluklara sahip ürün modelleri de bulunur. Led armatür 60 cm de bu seçenekler arasındadır. Ayrıca 72 watt led bant armatür modelleri de oldukça kullanışlıdır. Bunun gibi 36w bant armatür modeli ya da 54 watt 120 cm led bant yatay armatür modellerini görebilirsiniz. Tasarımları bakımından yatay bant armatür gibi çeşitlerini de görebilirsiniz. Birçok markanın üretmiş olduğu kaliteli çeşitleri bulunur. Uzunlukları bakımından 120 cm bant armatür, teknik yapıları bakımından da 72 watt led bant armatür gibi çeşitleri elektromarketim.com 'dan kolayca bulabilirsiniz. 
  • Cata Led Bant Armatür

  • Cata markasının üretmiş olduğu birçok farklı aydınlatma ürünü bulunmaktadır. Led bant armatür modelleri de marka içerisinde yer alan ürünlerdendir. Cata bant armatür tasarımları bakımından hoş görünümleri ile ilgi görmektedir. Birçok alanın aydınlatmasını bu ürünler ile rahatlıkla sağlayabilirsiniz.
  • ACK Led Bant Armatür

  • Genel olarak ACK markasını içerisinde farklı tasarımları ile birçok bant armatür modeli bulunur. ACK led bant armatür modelleri özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılır. Uzunluk, güç, gerilim ve ışık rengi gibi birçok farklı çeşide de sahiptirler.
  • Noas Led Bant Armatür

  • Görünümleri bakımından oldukça şık tasarıma sahiptirler. Noas led bant armatür modelleri ile kolayca aydınlatma sistemi kurulumunu yapabilirsiniz. Genel tasarımları bakımından sizlere güzel bir ışıklandırma imkanı sunacaklardır.
 • Led Bant Armatür Nedir?

  • LED teknolojisi kullanılarak üretilen birçok farklı aydınlatma ürünü bulunmaktadır. Hepsi oldukça kullanışlı ve tasarruflu olması ile ilgi görmektedirler. Led bant armatür modelleri farklı uzunluk ve ışık rengi seçenekleri ile hem tasarım hem de ışıklandırma açısından çeşitlilik sunarlar. Kullanımları pratik olması ile enerji tasarrufludur. Genel standartlarda 30, 60, 90, 100 ve 120 cm led bant armatür uzunlukları bulunur. Özel üretim olan farklı modelleri de bulunmaktadır. Tasarımları bakımından ise led yatay bant armatür modelleri de vardır. Oldukça kullanışlı olup, birçok alanın ışıklandırmasında tercih edilirler.
 • Led Bant Armatür Avantajları Nelerdir?

  • Genel açıdan bakıldığında diğer aydınlatma ürünlerine nazaran %80 bir enerji tasarrufu olanağı bulunur. Bunun asıl sebebi ise led teknolojisi kullanılarak üretilmiş olmalarıdır. Kullanışlı ürünler olup, birçok alan içerisinde de tercih edilirler. Kullanım ömürleri de oldukça uzundur. Farklı uzunluklarda bulunan seçenekleri ile geniş bir kullanım alanı vardır. Işık renginde de seçenekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda montaj işlemleri pratik bir şekilde gerçekleşmektedir.
 • Led Bant Armatür Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından aslında herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. İstek ve ihtiyaca bağlı olarak istenilen her alanda kullanılabilirler. Led bant armatür enerji tasarruflu kullanımları ile ekonomik bir aydınlatma kurmanıza yardımcı olmaktadır. Ofis, depo, mağaza, market, okul, hastane, atölye gibi birçok alanda kullanabilirsiniz. Evlerde de kullanımları sağlanabilen ürünlerdir. Linear armatür modelleri ile benzer tasarımları bulunmaktadır. Özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılan çeşitleri bulunmaktadır. Led floresan bant armatür olarak da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Tüm bu çeşitlerin hepsine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Led Bant Armatür Nasıl Takılır?

  • Bant armatür modelleri montaj işlemleri bakımından oldukça kolaydır. Kısa sürede montajını yapabilirsiniz. İlk aşamada elektrik kablo bağlantısı için yapmanız gereken elektriği kapatmaktır. Herhangi bir tehlikeli durum yaşanmaması adına elektriği devre dışı bırakmanız gerekmektedir. Sonrasında içerisinde çıkan aparatları da kullanılarak tavana montaj işlemlerine başlayabilirsiniz. Uzunluğunu belirleyerek led bant armatür ölçüsüne göre tavana bir işaretleme yapabilirsiniz. Aparatlarını monte ettikten sonra ise elektrik kablolarının bağlantısına geçilir. Kabloların birbirleri ile bağlantısını yaparak elektrik enerjisini de sağlamış olacaksınız. Sonrasında takmış olduğunuz apartlara led bant armatürü monte ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz.
 • En İyi Led Bant Armatür Hangisidir?

  • Bant led armatür çeşitleri arasında farklı özelliklerde birçok model bulunur. Yapıları bakımından hepsi enerji tasarrufu sağlıyor olmaları ile ekonomik kullanım imkanları vardır. Daha iyi standartlarda kullanılmak üzere birçok alanda tercih edebilirsiniz. Cata, Ack ve Noas gibi markaların led bant armatürleri oldukça kalitelidir. Aynı zamanda Forlife, Global ve Işıldar markalarının da led bant armatür modelleri bulunur. Hepsi genel yapıları bakımından kaliteli ve uzun ömürlüdür. ACK led bant armatür ve diğer tüm çeşitler için sayfamızı ziyaret edebiirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden kullanım sağlayacağınız alana uygun tüm led bant armatür modellerini kolayca seçebilirsiniz. Her zevke ve ihtiyaca uygun tüm ürünleri oradan görerek hem güvenli ödeme seçenekleri ile satın alabilir hem de hızlı teslimat seçenekleri ile kolayca sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.