yanmaz.png (16 KB)
zayif-akim2.png (17 KB)
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 258 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
 • TTR Kablo Çeşitleri ve Fiyatları

  • Elektrik enerjisinin iletiminde kullanımı sağlanan kablo çeşitleri farklı birçok ürüne sahiptir. Alçak gerilim kabloları arasında TTR kablo çeşitleri bulunmaktadır. Genel yapısı bakımından elektrik kabloları, elektrik enerjisinin bir aygıt üzerinden diğerine aktarma amacı ile kullanılır. Farklı amaçlar için kullanımı sağlanan kablo türleri de bulunmaktadır. TTR kablo da bu çeşitler arasında yer almaktadır. Kullanımları farklı olan tüm TTR kablo çeşitleri elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Öznur ve Alves Kablo markalarının tüm kablolarını elektromarketim.com ‘dan görebilirsiniz. Kolayca en ucuz ttr kablo fiyatları ile satın alarak kullanabilirsiniz.
 • TTR Kablo Nedir?

  • Alçak gerilim kabloları içerisinde yer alan TTR kablolar özellikleri bakımından farklıdır. Genel yapısına bakıldığında ttr kablo çeşitleri çok sayıda ince telli bakır iletkenin bir araya gelmesi ile üretilmiştir. Dışı PVC kaplanması ile oluşturulmuştur. Bu şekilde de korumalı dış katmanı bulunur. Farklı amaçlara yönelik olarak kullanılan kablolar arasında yer alırlar. TTR kablo çeşitleri ile en iyi kullanımı sağlamak için kullanım alanına bağlı olarak seçim yapılması gerekmektedir. Örnek verecek olursak ev tiyi ara kabloların içine baktığınızda kabloların üç damardan oluştuğunu görebilirsiniz. Bu damarlar kendi içerisinde de onlarda iletken tel kullanılarak üretilmiştir. TTR kablo çeşitleri de çok damarlı ince iletkenli ve aynı zamanda dış kılıfının yapısı bakımından esnektir. Bu sebeple TTR kabloların kullanımı oldukça kolaydır. Ttre kablo çeşitleri arasında ölçü bazlı olarak da ayrımlar bulunur. Kablo kesitlerine örnek olarak 3x1 5 kablo, 3x1 5 ttr kablo, 3x2 5 ttr kablo, 4x2 5 ttr kablo gibi örnekler verebiliriz. Daha birçok kesit örnekleri de bulunmaktadır. Tüm örnekler için elektromarketim.com ’a gelebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz.
 • TTR Kablo Nerelerde Kullanılır?

  • Genel yapıları bakımından ttr kablo çeşitleri birçok alanda kullanılabilirler. Esnek yapıları ile birçok sektör içerisinde rahatlıkla kullanabilmektedirler. TTR kablo kullanım alanlarına göre kesitlerde üretilirler. Bu sebeple uygulama alanına göre uygun kesit seçilmesi gerekmektedir. Genel yapıları ile mekanik zorlamanın az olduğu yerlerde kullanılırlar. Islak ve nemli alanlar içerisinde ttr kablo çeşitlerini görebilirsiniz. Aynı zamanda elektronik cihazların içerisinde de TTR kablo çeşitleri kullanılmaktadır. Hepsi tüm kablo kesitleri ile elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır. En ucuz ttr kablo fiyatları ile kolayca sahip olabilirsiniz.
 • TTR Kablo Renkleri Ne İşe Yarar?

  • Genel olarak tesisatlar içerisinde kabloların ne için kullanıldığını anlamak üzerine kodlar vardır. Farklı renklerde olmalarının nedeni de bunlardan biridir. Hepsinin kullanım amacı ve bağlantısı farklı olması ile sonrasında tesisat üzerinde daha rahat işlem yapılmasını sağlamaktadırlar. Tasarımları bakımından TTR kablo içerisinde iki farklı renk bulunmaktadır. Beyaz ttr kablo ve siyah ttr kablo modelleri için elektromarketim.com ‘a gelebilirsiniz. Hemen en uygun fiyat seçenekleri ile kolayca satın alın, kapınıza gelsin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.