Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 127 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • PCB Röle Çeşitleri ve Fiyatları

  • Röle modelleri genel olarak kullanım alanlarına bağlı olarak tercih edilmektedir. Röle çeşitleri içerisinde yer alan birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Genel olarak çeşitleri arasında yer alan bu ürünleri birçok yerde tercih edebilirsiniz. Çeşitleri arasında ise endüstriyel röle, emniyet güvenlik röleleri, röle arayüz modülleri, soket ve modüller, aksesuarlar ve PCB röle modelleri bulunmaktadır. Hepsi farklı amaç için üretilmiş olan ürün modelleri olması ile birçok alanda tercih edilirler. Sürekli kullanıma uygun olan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. En ucuz PCB röle fiyatları ile satın alarak da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Röle modellerine ek olarak tercih edilen bu ürünler ile kaliteli kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Kullanım alanlarına uygun olmalarına dikkat ederek satın alırsanız eğer yüksek performanslı bir çalışma alanı sağlayabilirsiniz.
 • PCB Röle Nedir?

  • Genel olarak PCB kelime anlamı olarak baskı devre kartı anlamına gelmektedir. Kullanımı herhangi bir elektronik tasarımın yapı taşı şeklindedir. PCB gücün ve sinyallerin fiziksel olarak cihazlar arasında yönlendirmesine izin vermektedir. Lehim gibi PCB yüzeyi ile elektronik bileşenler arasında oluşan elektrik bağlantılarını yapan metaldir. Lehim ile aynı zamanda güçlü bir mekanik yapıştırıcı görevi de sağlanabilmektedir. Yıllar geçtikçe de gelişen çok daha komplike bir bileşen yapısına dönüşmüşlerdir. Röle ise elektromanyetik alan içinde çalışan, elektrik devrelerinde voltaj ve akım değerleri yardımı ile de akım yolunu açıp kapatarak sistemin çalışma prensibini düzenlemektedirler. Röle modelleri kontrol süreçlerinde ya da ekipmanlarının birçoğunda önemli bir anahtarlama ve koruma cihazı modelidir. Düşük akım meydana getirmiş olduğu elektromanyetik alan ile yüksek güçte veya akımda çalışan bir alıcıyı yani yükü çalıştırmak ve anahtarlamak için ya da birkaç anahtar grubunun kontrolünü yapan anahtarları kapatan veya açan devreye elemanına röle adı verilmektedir. İkisinin bir arada olan modellerine de PCB röle adı verilmektedir.
 • PCB Röle Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanlarına göre birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. PCB röle çeşitleri genel olarak elektrik devreleri içerisinde yer almaktadır. Elektrik sistemleri içerisinde yer alan bu ürünler kaliteli kullanım imkanı sunmaları ile birçok alanda karşımıza çıkarlar. Elektrik devreleri içerisinde kullanılması gereken alanları için üretilmiş olan röle çeşitlerine uygulaması kolay olan alana göre belirleyebilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olan modeller olmaları ile de sizlere yüksek performanslı bir kullanım imkanı sunacaklardır. En ucuz PCB röle fiyatları ile de elektromarketim.com ‘da bulabilir, kaliteli ürün çeşitleri ile de sahip olabilirsiniz. En uygun fiyat listelerine sahip olan bu ürünler için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • En İyi PCB Röle Hangisidir?

  • Genel kullanımları bakımından PCB röleler arasında da çeşitler bulunmaktadır. Teknik özellikleri ve ölçüleri bakımından farklı kullanıma sahip olan ürünler olmaları ile uygulaması sağlanacak alana uyumlu olması gerekmektedir. Kullanım alanı için uyumlu olup olmadığını kontrol ederek satın alırsanız eğer en iyi PCB röle kullanımını sağlayabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile de elektromarketim.com üzerinden bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda PCB röle modellerine güvenli ödeme seçeneklerimiz ve hızlı teslimat yollarımız ile hemen sahip olun. Ekonomik bir alışverişin keyfi için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.