Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 501 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 11
 • İç Mekan Aplik Modelleri ve Fiyatları

  • Duvar aydınlatmasında kullanılmak üzere tasarlanmışladır. Şık bir görüntü sağlamaları ile ortamınızı güzelleştiren dekoratif aydınlatma modelidir. Günümüzde modern bir aydınlatma sistemleri sunmuştur. Duvar aplikleri genel olarak bölgesel aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kaliteli kullanım sunarlar. Bulunduğu ortama nostaljik bir hava katarak da güzel bir görünüm sunmaktadır. Sürekli kullanıma uygun olan aydınlatma ürünleri arasında yer almaları ile de rahatlık sunarlar. Dış ve iç mekanlarda kullanılabilen çeşitleri ile oldukça kullanışlıdırlar. Tüm dekoratif aplik modelleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en ucuz fiyat listeleri ile satın alabilirsiniz.
 • Aplik Ne Demek?

  • Farklı kullanım amaçlarına bağlı olarak dekoratif veya işlevsel amaçlı değerlendirilen aydınlatma ürünleridir. Genel olarak ana aydınlatma sisteminin yanında daha çok yardımcı bir aydınlatma modelidir. Dekoratif amaçlı ve bölgesel aydınlatma işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olmaları ile kolaylık sunarlar. Bahçe aydınlatmalarında da oldukça tercih edilen bir aydınlatma modelidir. İdeal bir aydınlatma sağlayarak, duvarları da şık bir hale getirmektedir. Işıklandırma işlemleri için farklı bir aydınlatma sağlanabilmektedir. Çeşitleri arasında ışık yoğunluğu, açısı ve renklerinde değişiklikleri sağlanmaktadır.
 • Aplik Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında model farklılıkları bulunmaktadır. Aydınlatma türlerinde farklılıklar görülmesi ile LED ya da renkli bir ışık sağlayan çeşitleri ile kullanımları sağlanabilmektedir. İç ve dış mekanda kullanılan çeşitleri ile de farklılıklar sunarlar. Kaliteli kullanımları ile birçok alanda tercih edilirler. Dayanıklı ve sağlam olacak şekilde üretilmiş kaliteli aplik çeşitleridir. Ayna üstü aplik modelleri de bulunmaktadır. Genel kullanımı bakımından aplik duvar lambası olarak tercih edilir. Sensörlü aplik iç mekan içerisinde kullanılabilmektedir. Sensörlü duvar aplik iç mekan çeşitleri ile rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Genel olarak iç mekan aplik modelleri ile dekoratif tasarımları arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm iç mekan sensörlü aplik ve fiyatları için elektromarketim.com 'a gelebilirsiniz. Hem aplik avize olarak da kullanım sağlanabilen çeşitleri hem de ucuz aplik fiyatları ile kullanış sunarlar. Hemen fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak tüm iç mekan duvar aplik modelleri ve fiyatlarına kolaylıkla ulaşın.
 • Aplikler Nasıl Çalışır?

  • Çalışma stilleri bakımından aplik modelleri nostaljik bir aydınlatma sağlayarak dekoratif görüntü elde edilmektedir. Kullanım amaçları bakımından kaliteli olmaları ile sürekli kullanıma uygunlardır. Elektrik enerjisi ile çalışan bir aydınlatma aplik sistemidir. Kullanımları kolay olması ile birçok duvar aydınlatma işlemlerinde aplik modelleri tercih edilmiştir. Son derece kaliteli aydınlatma sağlamaları ile en iyi kullanım imkanını sunarlar.
 • Aplikler Nasıl Monte Edilir?

  • Duvar lambası olarak kullanımları sağlandığı için duvara montaj işlemleri yapılmaktadır. Sıva altı ya da sıva üstü monte edilebilmektedir. Kullanımları ve montajı rahat olması ile kullanışlıdırlar. Kolay bir şekilde elektrik enerjisine bağlanarak kullanılmaktadır. Rahat monte edilebilir olması ile de kullanışlıdırlar. İstenilen ve ihtiyaç duyulan er duvar aydınlatması işlemlerinde tercih edilebilmektedir.
 • Aplikler Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanıma ihtiyaç duyulan her alanda tercih edilebilirler. Kafe, restoran, ev, okul, bahçe, bina, peyzaj alanları, iş yerleri, ofis gibi aklınıza gelebilecek her alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Kaliteli kullanım çeşitleri ile birçok alanda tercih edebilirsiniz. Duvar aydınlatma aplik modelleri ve fiyatları için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en ucuz aplik fiyatları ile satın alarak sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.