Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Ek Muf Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından elektrik sistemleri içerisinde kullanılan ürünlerdir. Elektrik enerjisi çalışmaları transferi için kullanılan ürünlerdir. Kablolar için üretilmiş olan ürünler olup, birçok alan içerisinde de tercih edilirler. Elektrik enerjisi transferi için kullanılırlar. Yer altı AG ve OG kabloları zaman içerisinde de korozyon ve altyapı çalışmaları gibi sebeplerden ötürü zarar görmektedir. Enerji transferi sağlamazlar. Aynı zamanda enerji transferi sağlamazlar. İçerisinde birçok farklı ürün modeli bulunması ile kaliteli olan ürünlerdir. Birçok olan içerisinde kullanılan elektrik sisteminde ek muf bulunmaktadır. Ek muf çeşitleri oldukça kullanışlı tasarımlara sahip olması ile sizlere rahatlık sunacaklardır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz ek muf fiyatları görebilir, güvenli ödeme yöntemleri ile de bu ürünlere kolaylıkla satın alabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yolları ile de bu ürünlere sahip olabilirsiniz.
 • Ek Muf Nedir?

  • Elektrik sistemleri içerisinde kullanılan transfer işlemlerinde yer altı AG ve OG kabloları zaman içerisinde korozyon sağlar. Altyapı bakımından da çalışmalar sebebi ile zarar görebilir, enerji transferi de sağlamazlar. Farklı ürün çeşitleri içerisinde kullanılan ürünlerdir. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ek muf çeşitleri ile dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptirler. Kullanımları bakımından sizlere rahatlık sunan ürünlerdir. Elektromarketim.com üzerinden bu ürünleri bularak, kablolarınıza ek muf işlemlerini yapabilirsiniz. En ucuz ek muf fiyatları ile elektromarketim.com ‘da bu ürünleri bulabilirsiniz. Hem kolay hem de güvenli bir alışveriş imkanı sunarlar. Güvenli ödeme yöntemlerimizden yararlanarak hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • Ek Muf Çeşitleri Nelerdir?

  • Genel yapıları doğrultusunda birçok farklı ürün çeşitleri bulunmaktadır. Ek muf çeşitleri içerisinde ısı büzüşmeli ek muf, reçineli ek muf ve sıkmalı ek muf gibi ürünler yer almaktadır. Tasarımları bakımından kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar. Her elektrik sistemi içerisinde kullanımlarını sağlayabileceğiniz ürünlerdir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ek muf çeşitleri ile sizlere dayanıklı ve sağlam bir çalışma sunarlar. Gwest, Reksan, Tamer ve Tork gibi markaların ürün çeşitlerinden biridir. Yüksek performanslı kullanımları sayesinde sizlere rahatlık sunarlar. En ucuz ek muf fiyatları ile web sayfamızdan bu ürünleri bulabilirsiniz.
 • Ek Muf Nasıl Uygulanır?

  • İlk olarak kablo türüne bağlı olarak kullanımları sağlanan ürünlerdir. Özelliklerine göre ek muf çeşitlerine bakarak seçiminizi yapabilirsiniz. Kabloyu nizami bir şekilde işaretleyerek üzerinde bulunan yalıtkan kısım sökülmelidir. Kablo damarları ayrılarak, kablo uçları da soyulmalıdır. Kablonun karşılığı ile de aynı ölçüde açılmaktadır. Yüzük parçalarını kablonun tek taraflı geçirilmelidir. Kesinlikle yüzük sıkma makası ile de sıkılması gerekir. Isı büzüşmeli muf kablo damarlarına da geçirilmesidir. Büyük ek muf ise kablonun en üstüne geçirilmelidir. Kablonun da ikinci tarafında yüzük içine oturtulması gerekir. Sıkma makası ile de sıkılarak kullanılırlar. Son olarak da muflar iletken üzerine de kapatacak şekilde de kapatmalı halde iç taraf sonra ise de dış taraf dairesel hareketler ile ısıtılmalıdır. Tasarımları bakımından hepsinin farklı uygulaması bulunur. Özelliklerine göre bu uygulamalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz ek muf fiyatları ile de bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Keyifli ve güvenli bir alışveriş için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.