Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 806 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 17
 • Genel Güç Kaynakları Çeşitleri ve Fiyatları

  • Güç kaynakları, şebeke elektriği ile akülerine enerji depolayarak elektrik kesintilerinde sistemlerinin elektrik ihtiyacını karşılamak için kullanılan cihazlardır. Geniş kullanım alanına sahiptirler. Piyasada çeşitli markaların üretmiş olduğu pek çok çeşidi bulunur. Güç kaynakları kullanım alanları, tipleri, çıkış sayıları, güçleri, gerilim ve akımlarına göre birbirlerinden ayrılırlar. Anahtarlamalı güç kaynakları, endüstriyel güç kaynakları, akü şarj cihazları, DC çıkışlı, AC-DC çıkışlı güç kaynakları, kapalı güç kaynakları, medikal kapalı güç kaynakları, açık kasalı güç kaynakları, tek çıkışlı, çift çıkışlı, üçlü çıkışlı, dört çıkışlı güç kaynakları, programmable güç kaynakları, Led sürücü çeşitleri genel güç kaynakları içerisinde yer alır. Güç kaynakları oldukça kullanışlı ürünlerdir. Elektronik cihazlarınızın sorunsuz çalışması için kullanımı oldukça önemlidir. Genel güç kaynakları çeşitlerini incelemek için Elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek en uygun fiyat listelerimizden faydalanabilirsiniz.
 • Genel Güç Kaynakları Nelerdir?

  • Güç kaynakları, elektrik sistemlerinin vazgeçilmezidir. Şebeke elektriğinden depoladıkları enerjiyi ihtiyaç halinde elektrik sistemlerindeki cihazlara aktarırlar. Cihazlara yeterli enerji akımını sağlayarak cihazların hem düzgün bir şekilde çalışmalarına hem de hasar görmeden güvenli kullanımlarına olanak tanır. Genel güç kaynakları içerisinde yer alan açık kasalı ve kapalı kasalı güç kaynakları, anahtarlamalı güç kaynakları, farklı çıkış sayılarına sahip olan güç kaynakları, Led sürücüler, akü şarj cihazları ile uzun ömürlü ve güvenli kullanımlar mümkündür. Cihazların çalışması için yeterli enerjiyi sağlayan cihazlar güç kaynaklarıdır. Piller, pillerin dolumu için kullanılan adaptörler, bilgisayarların çalışması için gerekli olan enerjiyi üreten donanımlar birer güç kaynağıdır. İhtiyaç duyduğunuz güç kaynağı modellerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Çok çeşitli ürünler arasından size en uygun olan güç kaynaklarını en ucuz fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.
 • Genel Güç Kaynakları Nasıl Kullanılır?

  • Geniş kullanım alanına sahip olan güç kaynakları ile güvenli kullanımlar sağlayabilirsiniz. Birlikte kullanmak istediğiniz sisteme monte ederek olası elektrik kesintilerinden sisteminizin zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz. Güç kaynakları, cihazlarınızın ihtiyaç duydukları enerjiyi en uygun gerilim ve akım değerlerine getirerek cihazlarınıza iletir. Böylece cihazlarınız elektrik şebekesindeki dalgalanmalara maruz kalmaz ve sisteminiz zarar görmez. Genel güç kaynakları arasından seçim yaparken, elektrik sisteminize en uygun olan ürünleri tercih etmeniz oldukça önemlidir. Genel güç kaynaklarını ister evlerinizde ister iş yerleriniz de ya da endüstriyel alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Genel Güç Kaynakları Neden Tercih Edilir?

  • Genel güç kaynakları elektronik sistemlerin güvenli ve verimli bir şekilde çalıştırılabilmesi bakımından oldukça önemli ürünlerdir. Kolay monte edilir ve kullanıma hemen başlanabilir. Güç kaynakları sayesinde sisteme iletilen enerji yeterli düzeyde olacak şekilde ayarlanır ve cihazların olası elektrik dalgalanmalardan zarar görmesinin önüne geçilir. Şebeke elektriği ile enerji depolayan güç kaynakları, elektrik kesintisinde depoladıkları enerjiyi ileterek sistemin bu kesintiden etkilenmemesini sağlar. Bu nedenle genel güç kaynakları, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.