Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 460 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 10
 • Spot Kasası Çeşitleri ve Fiyatları

  • Günümüzde birçok yerde aydınlatma sistemi olarak kullanılan ürünler bulunmaktadır. Spot lambası modelleri aydınlatma kaynakları arasında en çok tercih edilen bir üründür. Müşteri memnuniyetinin en yüksek olduğu kaynaklar ise led panel kasa modelleridir. Panel led kasa çeşitleri genel olarak enerji tasarrufu ile beraber uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Bu sebeple yaygın olarak kullanımları tercih edilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile de birçok çeşit sahip olup amaca hizmet edecek ürünler bulunmaktadır. Led paneller genel olarak enerji tasarrufu sağlıyor olup aynı zamanda da uzun ömürlüdürler. Kullanılacak olan mekanda özellikleri, amacı ve büyüklüğü gibi farklı çeşitler bulunur. Bu çeşitlilik arasında sevilen ve tercih edilen led panel kasa olarak ürünler karşımıza çıkar. Tüm spot kasa modelleri için elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Hepsi en ucuz spot kasası fiyatları ile sayfamızda bulunmaktadır.
 • Spot Kasası Nedir?

  • Genel yapıları bakımından led panel spotları ayrı olarak kasası ile de satılmaktadır. İçerisinde ampul kısmı olmadan boş kasa şeklinde tasarlanmışlardır. Sonrasında kasayı değiştirmek istediğiniz boş spot kasası olarak kolayca işlemlerinizi yapabilirsiniz. Alüminyum kasa içerisinde dizilmiş olan LED çip modül yardımı ile meydana gelen ışığın, ön tarafında bulunan difüzör yardımı sayesinde ışığın genele yayılarak olduğunuz mekanların homojen bir şekilde aydınlatıldığını görebilirsiniz. Bunları sağlayan ışığın genel adına LED panel spot denmektedir. Genel olarak yaygın ölçüde bu tür aydınlatmalar tercih edilmektedir. Bunun sebebi olarak da birçok avantajı söz konusudur. Led spot modelleri ile tüm uygun kasaları rahatça kullanabilirsiniz.
 • Spot Kasası Avantajları Nelerdir?

  • Spot lambalar aydınlatma kaynağı olarak birçok avantaja sahiptir. Bunlara örnek olarak enerji tasarrufu en önemlisidir. Bunun dışında ölçüler, montajı, ışık gücü, renk sıcaklığı, acil aydınlatma durumları gibi maddelerdir. Diğer aydınlatma türlerine göre çok daha az işleme sahip oldukları için spot kasaları da oldukça ilgi görmektedir. Parçaları ayrı şekilde olduğu için kolaylıkla değişimleri sağlanabiliyor. Bu sebeple kullanıcılar bulundukları ortama uygun olması için değişimler sağlayabilir. Spot kasası modelleri içerisinde farklı malzemelerden üretilmiş olan çeşitler de yer almaktadır. Dekoratif spot kasaları, seramik spot kasaları, cam spot kasaları, salyangoz spot kasaları gibi farklı tasarımlar da bulunur. Kullanım sağlayacağınız alana ve zevkinize göre seçim yaparak seçebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatar ile spot kasaları modellerini görebilirsiniz. Aynı zamanda en ucuz spot kasası fiyatları ve güvenli ödeme yöntemleri ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. Hem ekonomik hem de keyifli bir alışverişin tadını elektromarketim.com ‘da çıkarın.
 • En İyi Spot Kasası Hangisidir?

  • Genel olarak bakıldığında panel çeşitleri arasında farklı modeller yer almaktadır. Spot lambası olarak bildiğimiz ürünlerin farklı tasarıma sahip olmaları ile her alana uygun modelleri bulunur. Bu sayede de fazla çeşit olması ile daha rahat bir dizayn sağlanmaktadır. Sizler için en uygun olacak spot kasası modelini seçerseniz eğer en iyi spot kasası kullanımını da sağlayabilirsiniz. Hem tasarım hem de ölçü bazlı düşünüldüğünde kullanım sağlayacağınız alan oldukça önemlidir. Bu sebeple seçim aşamasında kullanım alanının ölçü ve dekorasyonuna dikkat etmeniz gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.