Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 418 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9
 • Endüstriyel Röle Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak elektriksel devre kontrolü sağlayan bir anahtar modelidir. Bu anahtar modellerine de röle ismi verilmektedir. Röleler de kendi aralarında farklı çeşitlere sahiptir. Kullanım alanlarına göre çeşitlerinde değişiklikler bulunması ile rahat bir çalışma imkanı sunarlar. Sürekli kullanıma uygun olan modelleri arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan röle çeşitlerine endüstriyel röle adı verilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile tüm röle çeşitlerine ulaşabilirsiniz. En ucuz endüstriyel röle fiyatları ile güvenli ödeme seçeneklerimizi kullanarak hemen satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de sahip olabilirsiniz. Güvenli ve yüksek performanslı çalışma için endüstriyel röle modellerinden tercih edebilirsiniz.
 • Endüstriyel Röle Nedir?

  • Elektriksel devre kontrollerini yapabilen anahtar çeşitlerine röle adı verilmektedir. Elektromanyetik bir sistemle çalışabilen rölelerin elektrik ve elektronik devreler için kullanılmasının en önemli nedeni düşük akımlar ile yüksek akımların kontrolünü yapabilmesidir. Röle çeşitleri de pasif bir elektrik elemanıdır. Bu sebeple üzerine yük düşmediği durumlarda devrede aktif halde değillerdir. Endüstriyel röle bir diğer özelliği ise AC ve DC gerilim türü bakımından her ikisi de çalışabilir şekildedir. Röleler kontak yapısı bakımından birden fazladır. Bu durumda da birden fazla elemanının eş zamanlı olarak kapanıp açılmasını kontrol edebilmektedir. Endüstriyel röle çeşitleri özelliklerinde kontakları aynı anda hem açık hem de kapalı konumda olması ile kontak bağlantıları kontrol edilebilir. Yapıları genel olarak üç parçadan oluşmaktadır. Bunlar ise bobin, kontak ve yay kısımlarıdır. Bobin yapısı bakımından röle içerisinde en önemli parçalar biridir. Görevi ise manyetik alan oluşturarak içeride ter alan hareketli kontağın konumunu değiştirme çalışmalarını yapmaktadır. Kontak ise röle içerisinde birden fazla şekilde kontak bulunmaktadır. Kontaklar genel yapıları ile tekli ya da çiftli olarak ifade edilmektedir. Yay ise bobinin elektrik enerjisini kestiğinde hareketli kontağı normalde kapalı konuma geri dönmesini sağlamaktadır.
 • Endüstriyel Röle Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından endüstriyel röleler genel olarak elektrik sistemleri içerisinde tercih edilmektedir. Elektrik tesisatı içerisinde yer alan ürün çeşitlerinden biri olması ile kaliteli bir çalışma olanağı sunmaktadır. Kullanım alanları düşünüldüğünde uygun olan alanlara göre seçim yapmak gerekmektedir. Örnek olarak sigorta, elektrikli ev aletleri ve alarm sistemlerinde sıkça kullanımları sağlanabilmektedir. Rölenin içerisinde yer alan ürünlerden olmaları ile kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Yüksek performanslı endüstriyel röle modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. elektromarketim.com üzerinden en ucuz endüstriyel röle fiyatları ile satın alarak kullanabilirsiniz. Birçok alanda tercih edebileceğiniz endüstriyel röle modellerine hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • En İyi Endüstriyel Röle Hangisidir?

  • Hepsi yapıları bakımından düşüldüğünde aynı amaç için üretilmiş olan ürünlerdir. Kullanım alanları genel yapıları ile aynıdır. Ama özellikleri bakımından çeşitlerini düşündüğümüzde farklı teknik özelliklere sahip olan ürünleri görebilirsiniz. Hepsi farklı ölçü ve teknik özelliklere sahip olması ile kullanımlarında değişiklikler sağlanır. Hepsine elektromarketim.com üzerinden ulaşarak sizin için en uygun alanı seçebilirsiniz. En ucuz endüstriyel röle fiyatları ile de satın alabilir ve hızlı teslimat yollarıyla da sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.