Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
 • Neon LED Çeşitleri ve Fiyatları

  • LED elektrik enerjisi ile çalışan ve bu enerjiyi ışığa dönüştüren yarı iletken bir devre elemanı diyebiliriz. Ortalama olarak yaymış olduğu ışık frekansı bakımından spektrumun görünür bir ışık haline gelmesini sağlar. Aynı zamanda gözle görülemeyen frekansta bir ışık yayması kızılötesi ya da morötesi LED aydınlatma sistemleri de bulunmaktadır. Önemli bir kısmı olan iletken malzemesi ile ışık yayan bir çiptir. Bu çipler sayesinde ışıklandırma işlemleri sağlanır. Şerit led modelleri bu şekilde tanımlanabilir. Neon LED modelleri de bunlar arasında yer alan bir üründür. Genel kullanımı bakımından daha çok dekoratif amaçla tercih edilmesi ile oldukça farklı bir kullanım imkanı sunarlar. Genel olarak biların dış cephelerinde ya dikkat çekmek istenilen alanlarda kullanılırlar. Süsleme amaçlı da tercih edilen bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat listeleri ile görebilir, güvenli ödeme seçeneklerinden yararlanarak da satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de sahip olarak kaliteli kullanımın tadını çıkarın.
 • Neon LED Nedir?

  • Aydınlatma sistemleri üyesi olan ve daha çok reklam amaçlı kullanılan bir üründür. Binalarda dış cephe aydınlatma için tercih edilmektedir. Neon renkleri olan ve dikkat çeken led aydınlatma modelleridir. Neon led çeşitleri genel olarak dış mekanlarda tercih edilmektedir. Bunun sebebi de dikkat çekici reklam panoları falan yapmak içindir. Kullanışlı seçenekleri ile rengarenk tasarımlara sahip olan ürünler bulunur. Renkli tasarımları için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Kullanışlı seçenekleri ile birçok kaliteli aydınlatma oluşturabilirsiniz. Kullanım şekilleri ip neon led, neon led hortum, neon led şerit, araç içi neon led ve rgb neon led gibi çeşitleri bulunmakta olup kırmızı, yeşil, turuncu, mavi gibi de renklere sahiptir.
 • Neon LED Nasıl Çalışır?

  • LED çalışma sistemine sahip olan ürünlerdir. Ekonomik bir aydınlatma sistemi olması ile oldukça tercih edilirler. Tasarımı bakımından tamamen esnek ve bükülebilir bir materyal kullanılarak üretilmişlerdir. Bu sayede istenilen alana konularak işlemleri yapılabilmektedir. Elektrik enerjisi kullanılarak çalışan bu ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Ekonomik olmaları ile de oldukça tercih edilen ürünler olmaları ile kullanıcılarını memnun bırakırlar. Neon led modelleri ile neon led duvar yazısı yapabilir, neon ip led çeşitleri ile farklı aydınlatma dekorasyonu sağlayabilirsiniz. Tüm neon led seçeneklerine elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyatlar ile ulaşarak güvenle satın alabilirsiniz. En iyi hizmet kalitesi ve hızlı teslimat ile keyifli bir alışverişin keyifini çıkarın.
 • Neon LED Nasıl Kesilir?

  • Kullanışlı seçenekleri tasarımları bakımından esnek ve bükülebilir bir materyal kullanılmıştır. Neon şerit led modelleri yapıları sayesinde de kolay kesilebilmektedir. İstenilen boyutlarda kesilerek tasarımlarını kolayca yapabilir, istediğiniz şekli vererek kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Yapışkanlı bir yapısı olması ile de kolay bir montaj olanağı sunarlar. Klasik bir floresan sistemi kolay arızalanabilir yapısı ile yüksek tavan şerit led kullanımını da yaygınlaşmaktadır. Neon şerit led modelleri de oldukça tercih edildiği ve kullanıcıların tavsiye haline geldiğini söyleyebiliriz. Tüm led neon seçenekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.