Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 123 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

 • İç Mekan Şerit Led Çeşitleri ve Fiyatları

  • Aydınlatma sistemleri içerisinde yer alan şerit ledler son zamanlarda en çok kullanılan aydınlatma ürünlerinden biri olmuştur. Tasarımı bakımından; ince bir şerit şeklinde esnek yapıda olan bakır ya da alüminyum PCP üzerine ledlerin ve çiplerin dizilmiş olduğu iletken devre bantlarıdır. İç mekan kullanımına uygun olan bu ürünlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Beyaz, günışığı, sarı, yeşil, amber, kırmızı, mavi gibi birçok renk seçeneği ile kullanıcılara sunulan iç mekan ledler, tek renkli aydınlatmanın yanı sıra RGB şerit ledler ile çok renkli aydınlatma da sağlamaktadır. Led şeritler sahip oldukları özellikler bakımından birbirinden ayrılırlar. Farklı uzunluklarda olan led şeritlerin yanı sıra, tek çipli, 3 çipli ve 8 çipli şerit led olmak üzere farklı çeşitleri de vardır. Ayrıca 30 ledli, 60 ledli şerit ledler gibi led sayılarına göre de birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Sensör özelliğine sahip olan modelleri de bulunmaktadır. Farklı renklerde olan aydınlatmaları sayesinde kullanıldığı alana dekoratif bir görünüm kazandırır. Ekonomik aydınlatması sayesinde bir yandan enerji tasarrufu sağlarken, diğer yandan şık bir tasarım sağlayabilirsiniz. Çeşitleri içerisinde 3 çipli şerit led iç mekan, şerit led gün ışığı iç mekan, rgb şerit led iç mekan, silikonsuz iç mekan 3 çpli rgb şerit led gibi ürünler yer almaktadır. Sizler için en uygun fiyat seçenekleri ile 3 çipli iç mekan şerit led fiyatları sayfamızda bulunmaktadır. İç mekan şerit led fiyatları ve çeşitlerine Elektromarketim.com ‘u tıklayarak ulaşabilir, en ucuz fiyat listelerimiz ile dilediğiniz ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
 • İç Mekan Şerit Led Nerede Kullanılır?

  • Kullanım alanı oldukça geniş olan iç mekan ledler, genellikle dekoratif görünümlerinden dolayı tercih edilirler. Ancak bunun yanında, yaydıkları ışık da azımsanmayacak kadar güçlüdür. Aydınlatma rengi bakımından beyaz şerit led iç mekanlarda en çok tercih edilen aydınlatma olarak karşımıza çıkar. Ayrıca 3 çipli şerit ledler de sağladıkları güçlü led aydınlatmadan dolayı tek çipli şerit modellerinden daha çok tercih edilmektedir. Piyasada bulunan adaptörlü iç mekan sensörlü şerit led setleri rahat ve kolay kullanım imkanı sunar. Kullanım alanları bakımından; evlerde, işyerlerinde, okullarda, araçlarda, mağazalarda, otellerde, eğlence alanlarında, sanatsal alanlarda ve daha birçok iç mekanda çeşitli kullanımlarda tercih edilmektedir. Kullanılmak istenilen her alana montajı yapılarak kullanım sağlanabilmektedir. Genellikle 5 metre üretilmiş olan şerit ledler daha geniş alanlarda kullanılmak istendiğinde uc uca ekleme yapılabilir. Bu sayede daha uzun şerit led haline getirilebilir.
 • İç Mekan Şerit Led Nasıl Bağlanır?

  • Led şeritler doğru akım (DC) ile çalışmaktadır. Bu nedenle gücünü dengelemesi için öncelikle ürüne uygun bir trafoyu seçmek gerekmektedir. Ürüne uygun trafo seçimi tamamlandıktan sonra led şeridin kablolarından biri “+” bağlantı noktasına, diğeri ise “-” bağlantı noktasına bağlanır. N harfi ile gösterilen kısma nötr, L harfi ile gösterilen girişe ise şebeke fazı bağlanır. Elektriğe bağladıktan sonra şerit ledimizin aydınlatma sağlaması gerekir. Led şeridin elektrik bağlantısı yapılmadan ve çalıştırılması ve çalışıp çalışmadığı kontrol edilmeden sabitlenmemesi, kullanılacağı alana yapıştırılmaması önerilir. Çünkü çalışmaması durumunda sökmek gerekebilir. İç mekan şerit ledler kuru ve temiz olan her yere yapıştırılarak kullanılabilir.
 • En İyi İç Mekan Şerit Led Ürünü Hangisidir?

  • İç mekan şerit ledlerin kullanım amaçları genel olarak aynıdır. Bu nedenle en iyi iç mekan şerit led budur demek doğru olmaz. Şerit ledler ebatları, ışık renkleri, çip ve led sayıları gibi teknik özellikleri ile birbirlerinden ayrılırlar. Seçiminin de kullanıcı zevkine cevap veren renklerde ve ışık gücü, led sayısı, uzunluğu gibi ihtiyaçlarına karşılık veren ürünü seçmesi gerekir. İhtiyaçlara uygun ürün seçimi, en iyi kullanım imkanını sağlamaktadır. En iyi iç mekan şerit led modelleri için Elektromatketim.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve zevkinize en uygun ürünleri, en ucuz fiyat listelerimiz sayesinde en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.