Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 12166 ürün görüntüleniyor.

 • Schneider

  • Dünya genelinde elektrik sistemlerinde ün kazanmış olan Schneider markası birçok çözüm olanağı sunuyor. Enerjiye ve dijitale dayalı geliştirmeleri ile ürünler oldukça güvenli bir çalışma sunmaktadır. Schneider insanların temel ihtiyaçları haline gelen birçok sorun için çözüm sağlar. Enerji dönüşümü ve endüstri devrimi içerisinde yapısal değişim ile karşı karşıya getirmektedir. Elektrik enerjisinin giderek fazlalaşması ile Schneider tüm desteklerini ortaya koymuştur. Geniş ürün yelpazesi içerisinde farklı birçok ihtiyaca yönelik ürünler bulunur.
 • Schneider Electric Marka Ürünler

  • Ürün çeşitleri arasında her ihtiyaca yönelik bir çözüm olanağı bulunmaktadır. Genel olarak Schneider denildiğinde aklımıza ilk gelen ürünlerden bahsedelim. Schneider priz çeşitleri birçok alanda karşımıza çıkar. Güvenli elektrik sistemi kullanımı sağladıkları için oldukça kullanışlıdırlar. Ayrıca Schneider akım korumalı priz çeşitleri de oldukça ilgi görmektedir. Genel yapıları bakımından güvenli çalışma prensipleri ile elektronik cihazlarınıza en iyi elektrik enerjisi aktarımını sağlayabilirsiniz. Bunların dışında Schneider kontaktör çeşitleri de elektrik tesisatları içerisinde büyük önem taşımaktadır. Elektrik tesisatlarında kullanımlarına sıkça rastladığımız Schneider kaçak akım rölesi çeşitleri de oldukça kullanışlıdır. Schneider sigorta çeşitleri de oldukça sık kullanılan ürünlerdendir. Hepsi genel özelliği bakımından güvenli elektrik kullanımını sağlamaktadır. Bunun dışında kullanım alanları bakımından farklılıkları bulunur. Bu ürünler dışında aksesuar olarak üretilen farklı ürün modelleri de bulunur. Örnek olarak, Schneider kablo kanalı gibi ürünler ile de kabloların gizleme işlemlerini yapabilirsiniz. Schneider kablo kanalı çeşitleri ile kabloların çirkin görüntüsünden kolayca kurtulabilirsiniz.
 • Schneider Aydınlatma Ürünleri

  • Schneider sadece elektrik tesisatları içerisinde kullanılan ürünler değil aydınlatma ürünleri de üretmektedir. Ampul çeşitleri en sık kullanımı olan aydınlatmalardan biridir. En basit ve pratik kullanımı sunan led ampul çeşitleri Schneider ile oldukça uzun ömürlüdür. Aynı zamanda ışıldak gibi aydınlatmalar da ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Işıldak modelleri arasında da özellikleri bakımından farklılıklar bulunur. Örnek olarak şarjlı ışıldak, pilli ışıldak ya da ledli ışıldak gibi örnekler verebiliriz. Led projektör modelleri de özellikle büyük ve geniş alanların aydınlatmasında oldukça büyük bir önem taşır. Dış mekanda kullanımı sağlanan led projektör çeşitleri ile birçok alanın aydınlatmasını kolayca yapabilirsiniz. Aydınlatma kulesi gibi ürünler modelleri de Schneider markası içerisinde yer alır. Özellikleri bakımından elektrik olmayan alanlarda kullanımı sağlanabilmesi için üretilmişlerdir. Geniş ve büyük olan açık alanların aydınlatması için aydınlatma direkleri oldukça iyi bir kullanım sunarlar.
 • Schneider Elektrik Ürünleri

  • En fazla ürün çeşidi elektrik kategorisi içerisinde yer almaktadır. Elektrik ile alakalı tüm işlemler için Schneider bir çözüm sunmaktadır. Bu sebeple oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler. Sadece Schneider marka ürünler ile bir elektrik sistemi kurulumunu rahatça yapabilirsiniz. Kaçak akım rölesi, termik röle, asal switch, transformatör ve pako şalter gibi birçok elektrik ürünü Schneider içerisinde yer alır. Aynı zamanda akıllı ev sistemleri için kullanımı sağlanan Schneider ürünleri de bulunur. Genel olarak daha iyi bir elektrik kullanımı için bu ürünler ilgi odağı haline gelmişlerdir. Oda termostatı ya da dedektör gibi birçok örnek ürün bulunmaktadır. Potansiyometre, yol verici, kontrol ünitesi ve kontrol paneli çeşitleri ile güvenli bir çalışma sağlayabilirsiniz.
  • Şalter çeşitleri arasında kullanım alanlarına göre farklılıklar bulunmaktadır. Schneider tüm olanakları düşünerek farklı özelliklerde şalter üretimi yapmıştır. Bu çeşitler arasında sınır şalter, kompakt şalter, motor koruma şalteri, basınç şalteri, güç şalteri, sınır şalter ve pako şalterler bulunur. Hepsi özellikleri bakımından farklı elektrik sistemleri içerisinde kullanılabilirler. Sigorta çeşitleri de oldukça önemlidir. Bunların dışında hız kontrol cihazı, otomasyon kablosu, kompaktör, bobin gibi ürünleri de görebilirsiniz. Baştada bahsettiğimiz gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesi olduğu için elektrik sistemi kurulumunda ihtiyacınıza yönelik her şeyi Schneider ile kolayca bulabilirsiniz. Uyarı amaçlı elektrik sistemlerinde kullanılan buton, sinyal lambası, ışıklı buton ya da ışıklı kolon gibi ürünleri de Schneider markası içerisinde görebilirsini.
  • Röle çeşitleri içerisinde kullanımı sağlanan farklı özelliklere sahip ürünler bulunmaktadır. Kablo toplama işlemlerinde kullanılan ürün çeşitleri arasında da kablo bağı ve kablo kelepçesi gibi ürünler yer almaktadır. Schneider şalt malzemeleri içerisinde de birçok ürün yer alır. Kontak, kompanzasyon, kondansatör, şönt, bara ve daha fazlası bulunur. Schneider sadece elektrik için değil ölçme ve test çalışmalarında kullanılan ürünler de üretmektedir. Ölçme işlemlerinde enerji analizörü gibi ürünleri görebilirsiniz.
  • İzolasyon malzemeleri olarak kablo bağlantı ürünleri yer almaktadır. Klemens ve konnektör gibi ürünler ile birçok işleminizi rahatça yapabilirsiniz. İzolasyon malzemeleri arasında plastik kalıp ve huni gibi çeşitler de vardır. Hepsi kullanım alanına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Akım trafosu, buşon ve şönt reaktör gibi elektrik ürünleri de Schneider şalt malzemeleri içerisinde yer almaktadır. Schneider anahtar ve prizler de oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Genel olarak endüstriyel fiş ve endüstriyel priz çeşitlerinden tutun priz dönüştürücü çeşitlerine kadar birçok ürün modeline sahiptirler.
  • Priz grubu arasında farklı birçok ürün modeli olması ile hem tasarımları hem de kullanımları bakımından dikkat çekicidirler. Priz çerçevesi ve anahtar çerçevesi çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı renk ve modelleri ile hoş bir görünüm de sunacaklardır. Grup priz çeşitleri de farklı tasarım ve özelliklere sahiptir. Kullanım sağlanacak her alana uygun çeşitleri bulunur.
 • Schneider Tamirat ve Yapı Malzemeleri

  • Elektrik çözümlerine karşılık ölçü aletleri açısından da oldukça güçlü ürünleri bulunur. Test ve ölçü aleti çeşitleri arasında birçok ürün görebilirsiniz. Multimetre, nem ölçer, test cihazı ve termometre gibi ölçü aletleri oldukça kullanışlıdır. Kaliteli yapıları ile hem üstün performans hem de rahat çalışma sunarlar. Genel olarak multimetre modelleri hem profesyonel hem de amatör olarak birçok alanda tercih edilmektedir. Termometre modelleri de hem endüstriyel alanlarda hem de amatör olarak kullanımları sağlanacak şekilde üretilmişlerdir. Kullanıcılara birçok çözüm olanağı sunmaktadırlar. Tamirat ve yapı malzemeleri arasında yapıştırıcı bant çeşitleri de vardır. Schneider elektrik bantları oldukça kullanışlıdır. İzolasyon ürünleri arasında da kullanımlarını görebilirsiniz. Bant çeşitleri arasında özellik ve renk olarak da farklılıklar bulunur. Elektrik tesisatları içerisinde işaretleme yapmak için de Schneider bant çeşitlerini kullanabilirsiniz.
 • Schneider Kablo Modelleri

  • Schneider kablo modelleri içerisinde de birçok farklı ürün yer almaktadır. Örnek olarak zayıf akım kablosu, koaksiyel kablo ve ses kablosu gibi ürünleri söyleyebiliriz. Aynı zamanda kablolar için üretilmiş olan aksesuarları da bulunmaktadır. Kablo aksesuarları arasında da Schneider markasının birçok çözümü bulunur. Kablo kanalı gibi aksesuar ile rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Hepsi üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile hem rahat çalışma hem de uzun ömürlü kullanım sunar.
 • Schneider Elektronik Ürünleri

  • Elektronik ürünler arasında da birçok çözüm olanakları bulunmaktadır. Schneider elektrik enerjisi ihtiyacını her şekilde kullanıcıya sunmak için birçok ürün üretmektedir. Elektronik ürünler arasında da bunlar bulunur. Güç kaynağı, güç modülü, genel güç kaynakları gibi ürünler ile sorunsuz elektrik kullanımı sağlayabilirsiniz. Güç kaynakları ile elektrik enerjisine hız kesmeden devam edebilir, elektronik cihazlarınızı da koruma altına alabilirsiniz. Elektrik kesintilerinde elektronik cihazlarınız zarar görebilir. Bunu engellemek için de güç kaynağı çeşitleri yüksek performans sunmaktadır. Aynı zamanda Schneider markası bilgisayar aksesuarları da üretmektedir. Birçok farklı alanda bilgisayar aksesuarları ile daha iyi bir çalışma sağlayabilirsiniz.
 • Schneider Asfora Serisi Ürünleri

  • Schneider Asfora serisi içerisinde pek çok ürün modeli görebiliriz. Genel olarak elektrik tesisatlarında yer alan aydınlatma kontrol anahtarları için Asfora serisi önerilmektedir. Sağlam ve dayanıklı yapıları ile Schneider Asfora serisi içerisinde şık ve kaliteli ürünleri görebilirsiniz. Schneider Asfora serisi içerisinde; anahtar ve priz çerçeveleri, priz çeşitleri, anahtar çeşitleri, kapaklı anahtar modelleri, çocuk korumalı priz çeşitleri, topraklı priz, ışıklı anahtar, light anahtar, vavien anahtar modelleri gibi birçok ürün yer almaktadır. Hepsi üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, kullanıcılara yüksek performans sunarlar. Hem güvenilir hem de şık görünümleri sayesinde kullanıcıların ilgisini çeken Schneider Asfora serisi ile sizlerde ortamınıza farklı bir hava katabilirsiniz.
 • Schneider APC Serisi Ürünleri

  • Schneider APC serisi gibi marka içerisinde farklı serilerde ürün grupları yer almaktadır. APC serisi genel olarak güvenli bir elektrik kullanımı için oldukça uygun bir ürün grubuna sahiptir. Schneider APC akım korumalı priz çeşitleri en sık karşımıza çıkan ürünlerden biridir. Sadece elektrik tesisatları için değil, gündelik olarak evlerimizde de kullanımı gerekli ürünlerdir. Schneider akım korumalı priz çeşitleri özellikleri bakımından kullanıcı dostu olup, elektronik cihazların çok daha sağlıklı bir kullanım sağlayabilmesi açısından ilgi görmektedir. Her alanda ihtiyaca yönelik olarak kullanımları gerekli ürünlerdir. Aynı zamanda Schneider APC serisi içerisinde voltaj regülatörü de yer almaktadır. Bu ürünler de oldukça kullanışlı olup, sağlıklı ve güvenli bir çalışma imkanı sunarlar.
 • Schneider Listesi

  • Schneider listesi içerisinde pek çok popüler ürün modelini görebilirsiniz. Bunlara örnek olarak birkaç tane ürün modelinden bahsedelim.
  • Schneider Akım Korumalı Priz

  • Schneider akım korumalı priz çeşitleri genel yapıları bakımından pek çok alanda kullanımı sağlanan ürünlerdir. Tasarımları açısından oldukça rahat bir kullanım imkanı sunmaları dışında oldukça da kullanışlıdırlar. Schneider akım korumalı priz modelleri ev ve iş yerlerinde kullanımı gerekli ürünlerdir. Elektronik cihazların kullanımı bakımından daha uzun ömürlü ve sağlıklı çalışma için Schneider akım korumalı priz çeşitlerini tercih edebilirsiniz.
  • Schneider Kontaktör

  • Schneider kontaktör çeşitleri de pek çok alan içerisinde güvenli bir kullanım sunduğu için ilgi görmektedir. Elektrik tesisatları içerisinde kullanımı gerekli olan kontaktör çeşitleri Schneider sayesinde oldukça sağlıklı bir kullanım imkanı sunar. Elektrik enerjisini günümüzde sıkça kullandığımız için bunu en sağlıklı şekilde aktarmakta oldukça zordur. Bu sebeple tesisat içerisinde en iyi markaların ürünleri ile en iyi elektrik enerjisi kullanımını yaratmak önemlidir. Schneider kontaktör modelleri de bu tesisatlar içerisinde sizlere üstün performans kalitesi sunar.
  • Schneider Kaçak Akım Rölesi

  • Schneider kaçak akım rölesi de diğer ürünler gibi popüler Schneider ürünlerinden biridir. Genel olarak binaların tesisatlarında Schneider kaçak akım rölesi kullanımı oldukça yaygındır. Günümüzde üretilen son teknoloji Schneider kaçak akım rölesi ile elektrik kullanımı hem kolay hem de güvenilir haldedir.
  • Schneider Sigorta

  • Schneider sigorta çeşitleri arasında farklı pek çok model görebilirsiniz. Schneider otomatik sigorta, Schneider devre kesici, Schneider kartuş sigorta ve kartuş sigorta yuvaları gibi ürün çeşitlerini biliyoruz. Hepsi oldukça kaliteli olup, Schneider ile güvenli bir çalışma sunarlar. Elektrik panosu içerisinde yer alan ürünlerden en önemlisi de Schneider sigorta çeşidi diyebiliriz. Herhangi bir durumda devrenin kontrolünü sağlamak amacı ile Schneider otomatik sigorta ve Schneider sigorta çeşitleri tercih edebilirsiniz.
  • Schneider Anahtar Priz

  • Schneider anahtar priz modelleri de oldukça önemli olup, kullanıcılara hem şık bir görünüm de hem de güvenilir kullanım sunarlar. Schneider anahtar çeşitleri içerisinde farklı tasarımlara sahip pek çok ürünü görebilirsiniz. Schneider priz çeşitleri için de bunlar geçerlidir. Schneider çocuk korumalı priz modellerinden, Schneider vavien anahtar modellerine kadar pek çok ürün modelini inceleyebilirsiniz.
  • Schneider UPS

  • Schneider UPS çeşitleri de kullanıcılar tarafından ilgi gören ürünlerdir. Genel yapıları bakımından Schneider UPS modelleri, kesintisiz bir güç kaynağı sunmaktadır. Şebekeden kesilen elektrik enerjisi Schneider UPS çeşitleri ile kesintisiz çalışmalarınıza devam etmenize olanak sunar. Bunları yaparken de şebeke elektriğinin kesintisiz Schneider UPS ile elektronik cihazlarınıza asla zarar vermez. Kesintiden etkilenmedikleri için elektronik cihazlar çok daha uzun ömürlü şekilde kullanılabilir.
  • Schneider Motor Koruma Şalteri

  • Schneider motor koruma şalteri genel yapısı bakımından oldukça kalitelidir. Elektrik tesisatlarında kullanımı gerekli olan koruma ürünlerinden biridir. Schneider motor koruma şalteri ile herhangi bir durumda kontrollü hareket edebilmek için kullanımları yaygın şekilde tercih edilebilmektedir.
  • Schneider Sürücü

  • Schneider sürücü çeşitleri arasında farklı çeşit ve özelliklerde ürünler yer almaktadır. Hepsi oldukça kullanışlı ve kaliteli olup, pek çok alan içerisinde ilgi ile tercih edilmektedirler. Genel anlamda Schneider sürücü çeşitleri ile yüksek performanslı çalışma sağlayabilirsiniz.
  • Schneider Röle

  • Schneider röle çeşitleri içerisinde de farklı özelliklerde ürünler görebilirsiniz. Her tesisat içerisinde uygun kullanım sunan Schneider röle çeşitleri ile oldukça güvenilir bir enerji kullanımı sağlayabilirsiniz.
  • Schneider Zaman Saati

  • Schneider zaman saati çeşitleri de kullanıcıların popüler seçimleri arasında yer almaktadır. Kullanımları bakımından elektrik sistemlerinin programlanabilir olmasını sağlarlar. Schneider zaman saati ile pek çok alan programlama yapabilir, elektrik kullanımının gerekli olduğu saat dilimlerini arasında ayarlama yapabilirsiniz.
  • Schneider Termik Röle

  • Schneider termik röle çeşitleri de oldukça farklı seriye sahiptir. Genel olarak hepsi üstün performans kalitesi ile güvenilir bir tesisat sunmaktadır. Kullanımı gerekli olan elektrik tesisatları içerisinde Schneider termik röle çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Schneider termik özellikli ürünler ile üstün performansın tadını çıkarın.
  • Schneider Acil Stop Butonu

  • Schneider acil stop butonu gibi farklı pek çok modelde buton çeşidi yer almaktadır. Schneider buton çeşitleri kullanıcıların ilgisini çeken ürünlerdir. Genel olarak sundukları güvenilir çalışma sayesinde de Schneider acil stop butonu çeşitleri tesisatlar içerisinde karşımıza çıkmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.