Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 535 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 12

Sıva Altı Led Panel Çeşitleri ve Fiyatları


Sıva altı led panel, genellikle iç mekanlarda aydınlatma amacıyla kullanılan armatür çeşididir. Led paneller arasında yer alan, montaj açısından farklılık sunan aydınlatma ürünleridir. Sıva altı led paneller tavan, duvar veya zemin gibi yüzeylerin altına monte edilerek kullanılırlar. Sıva altı panel led çeşitleri, led teknolojisi içeren aydınlatma sağladıkları için enerji verimliliği yüksek ve ömürleri uzundur. Yüzeylerin altına monte edilmeleri sayesinde, homojen bir aydınlatma sağlarlar ve gözleri yormazlar. Ayrıca sıva altı led paneller, çeşitli renk sıcaklıkları ve ışık şiddetleri ile farklı aydınlatma ihtiyaçlarını da karşılarlar. Farklı boyutlarda ve modellerde mevcut oldukları için dekorasyon açısından da birçok alanın tasarımına uyum sağlarlar.


Yuvarlak, kare, dikdörtgen modellerinin yanı sıra, birçok renkte, ışık gücünde ve tasarımda sıva altı led panel bulunur. Sıva altı led panel fiyatları ise model, tasarım, boyut ve marka gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Elektromarketim’ de sıva altı yuvarlak led panel fiyatları ve daha fazlası, en uygun fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor!

En Çok Tercih Edilen Sıva Altı Led Panel Modelleri


En çok tercih edilen sıva altı led panel modelleri arasında; mağazalarda, hastanelerde, okullarda ve daha birçok geniş alanda kullanılan 60x60 sıva altı led panel modelleri yer alır. 60x60 led panel sıva altı çeşitleri kare forma sahiplerdir ve tercih edilmelerindeki en büyük sebeplerden biri; kullanıldığı alanlarda homojen bir aydınlatma sağlaması ve göz yorgunluğu yapmamasıdır. Bir diğer en çok tercih edilen sıva altı led paneller içerisinde, 30x60 led panel sıva altı modelleri bulunur. Bu panellerin 60x60 led panel sıva altı modellerinden farkı dikdörtgen forma sahip olmalarıdır.


Kullanım alanları ise kare led paneller gibi hastane, okul, ofis ve avm gibi alanlardır. Kare ve dikdörtgen formdaki panellerin genellikle 18w sıva altı led panel çeşitleri her alana kolaylıkla uyum sağlar. Yuvarlak sıva altı led paneller ise en çok ev ve ofislerde tercih edilen modellerdir. Led aydınlatmanın sağladığı enerji verimliliği, düşük enerji tüketimi ve uzun ömürlü kullanım sayesinde yaşam alanlarında sıkça tercih edilirler.

En Uygun Sıva Altı Led Panel Markaları


  •  Sıva altı led paneller, uzun ömürleri ve enerji verimlilikleri sayesinde kullanım alanları çok geniş olan ve kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen aydınlatma ürünleridir. Aydınlatma markaları da bu ihtiyaçları gidermek için çeşitli modellerde sıva altı led paneller üretmektedir. ACK, Cata, Forlife, Global ve Noas gibi markalar da bu markalar arasındadır. Aydınlatma konusunda ön plana çıkan bu profesyonel markalar, uygun fiyat seçenekleri ile her alıcı ve kullanıcıya hitap ederler.


  •  Sıva altı led panel tercih ederken en önemli faktörlerden biri marka seçimidir. Kaliteli ürünler üreten markalar arasından seçim yaptıktan sonra, panel modeli ve ışık gücü gibi özellikler belirlenmelidir. Etkili bir aydınlatma için mekâna uygun Watt değerinde panel seçilmelidir. 9W, 12W, 24W, 36W ve 40W değerindeki aydınlatmalar günlük hayatta sıkça kullanılan aydınlatmalardır.


  •  Mekanların alan genişliği arttıkça, Watt değeri yüksek paneller seçmek doğru aydınlatmayı sağlar. Örneğin, oturma odası ve salon gibi orta büyüklükteki alanlara 24 Watt sıva altı led panel uygundur. Mekanlarınız ve bütçeniz için en uygun sıva altı led panel markaları ve modelleri, en uygun fiyat seçenekleri ile Elektromarketim’ de! Size uygun olan sıva altı led panellere hızlıca ulaşın ve kaliteli aydınlatmanın keyfini çıkarın!

Neden Elektromarketim' den Almalıyım?


  ✔  Elektromarketim’de sıva altı led panellerini, en uygun fiyat seçenekleriyle almak mümkündür.


  ✔  Fırsat ve kampanyaları takip ederek, sıva altı led panellerindeki indirimlerden kolayca yararlanabilirsiniz.


  ✔  Elektrotoptan hizmeti ile toplu alışverişlerinizde özel teklif imkanından yararlanabilirsiniz.


  ✔  Elektropuan sistemi ile yaptığınız her alışveriş için puan kazanabilir, bir sonraki alışverişlerinde puanlarınızı indirim olarak kullanabilirsiniz.


  ✔  Güvenli ödeme ve hızlı teslimat yolları ile sıva altı led panellerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Sıva Altı Led Paneller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Sıva Altı Led Panel Avantajları Nelerdir?

  • Sıva altı led panel avantajlarından en önemlisi aydınlatmayı led ile sağlamasıdır. Led, elektrik enerjisini ışığa dönüştüren yarı iletken bir devre elemanıdır. Led teknolojisi kullanılan aydınlatmaların, enerji verimliliği yüksek, ömürleri ise uzundur. Düşük enerji tüketimi yaptıkları için, büyük tasarruf sağlarlar. Sıva altı led paneller, homojen bir aydınlatma sağlama avantajına da sahiplerdir. Bu sayede bulundukları ortamı göz yormayacak şekilde aydınlatırlar. Ayrıca, her kullanıcıya ve her mekâna uyum sağlayacak kadar geniş model seçenekleri mevcuttur.
 • Sıva Altı Led Panel Kasası Nasıl Takılır?

  • Sıva altı led panel kasasını takmak için gerekli malzemeler bulunur. Bu malzemeler arasında sıva altı led panel, panele bağlı değil ise led sürücü, elektrik kablosu, montaj için vida ve dübel vardır. Duvar veya tavan gibi yüzeylerde montaj yeri seçildikten sonra yüzeye uygun şekilde aparatlar sabitlenerek montaj işlemi başlar. Ardından, elektrik bağlantıları yapılır, elektrik kablosu panele ve gerekirse led sürücüsüne bağlanır. Bağlantıları sıkıca yapıldıktan sonra, teller izole edilir. Son olarak, panel ve elektrik bağlantısı test edilir.
 • Led Panel Kasası Ölçüleri Nelerdir?

  • Led panel kasası ölçüleri, panelin boyutlarına, monte edilecek yüzeyin kalınlığına ve montaj şekline göre değişkenlik gösterir. Sıva altı led paneller yüzeylerin altına ve yüzeylere sıfır olacak şekilde monte edildikleri için, sıva üstü led panellere göre daha ince boyutlara sahiplerdir. Yuvarlak sıva altı led panel ölçüleri 20cm, 30cm ve 40 cm çapında olabilirken, dikdörtgen ve karelerde 30x60, 60x60 sıva altı led panel ölçüleri olabilir.
 • Sıva Altı Led Panel ile Sıva Üstü Led Panel Arasındaki Farklar Nelerdir?

  • Sıva altı led panel ile sıva üstü led panel arasındaki fark, monte edilme şeklidir. Sıva altı led paneller duvar, tavan veya zemin gibi yüzeylerin içerisine gömülerek monte edilirler ve panellerin sadece ön kısmı gözükür. Sıva üstü led paneller ise yüzeylerin içerisine değil dışarısına direkt olarak monte edilirler. İki panel çeşidi arasındaki bir diğer fark ise enerji tüketimidir. Sıva altı led paneller, sıva üstü led panellere göre daha az enerji tüketirler ve ömürleri daha uzundur. Sıva altı ve sıva üstü led panel kullanımı tamamen kullanıcının zevkine ve kullanılacak alanın özelliklerine göre değişiklik gösterir. Elektromarketim’ de her tarza ve her alana uygun led panel modellerine kolayca ulaşabilir, uygun fiyat seçenekleri ve güvenli ödeme yöntemleriyle sahip olabilirsiniz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.