Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 189 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Sıva Üstü Led Panel Çeşitleri ve Fiyatları


Sıva üstü led panel, tavan veya duvar yüzeyine monte edilerek kullanılan bir aydınlatma armatür çeşididir. Led teknolojisi kullanılarak üretilen sıva üstü led panel armatür modelleri, geleneksel ampullere göre daha tasarruflu ve daha uzun ömürlüdür. Farklı güç ve ışık rengi seçeneklerine sahip olan led panel sıva üstü modelleri, kullanım alanlarına ve kullanım amacına göre çeşitlilik gösterir. Bu sebeple, farklı şekil ve boyutlarda üretilir ve sıva üstü led panel fiyatları da bu etkenlere bağlı olarak değişir.

60x60 Sıva Üstü Led Paneller


60x60 sıva üstü led panel çeşitleri, tavana ve duvara kolayca monte edilebilen düz ve sade panelleridir. Şekil açısından, 60x60 led panel sıva üstü modelleri kare veya yuvarlak formadır ve tavana monte edildiklerinde geleneksel armatürlere göre daha az yer kaplarlar. Bu paneller, yüksek verimli led ışık kaynaklarına sahiptir ve enerji tasarrufu sağlarlar. Sıva üstü led panel 60x60 kullanımı kolay, verimli ve modern bir aydınlatma türüdür. 60x60 sıva üstü led panel kasası çeşitleri ile istenilen renklerde ve şekillerde değiştirilebilirler. 60x60 led panel sıva üstü montaj bakımından kolay olmasıyla ön plana çıkar ve sıva üstü aparatı ile kolayca monte edilebilir.

40x40 Sıva Üstü Led Paneller


40x40 sıva üstü led panel modelleri, iç mekân aydınlatmasında kullanılan şık ve kompakt armatür çeşididir. Duvarlar veya tavanlara kolayca monte edilebilen sıva üstü led panel 40x40 modelleri, mekanlara estetik bir görünüm katar. Ayrıca, led teknolojisi ile enerji verimliliği sağlar ve daha az enerji tüketir. Bu paneller yuvarlak veya sıva üstü kare led panel formlarına sahiptir. Bu paneller, sıva üstü led panel kasası çeşitliliği bakımından da kullanıcılara farklı renklerde ve tasarımlarda geniş bir yelpaze sunar.

30x30 Sıva Üstü Led Paneller


30x30 sıva üstü led panel modelleri, kompakt boyutları ve homojen aydınlatma özellikleri ile birçok iç mekân aydınlatmasında sıkça tercih edilir. Sıva üstü led panel 30x30 armatürler, led ışık kaynağı ile enerji tasarrufu sağlar. Sıva üstü led panel 30x30 yuvarlak ve kare modelleri alıcılara farklı opsiyonlar sunar. Ayrıca, farklı ışık rengi ve güç seçeneklerine sahip bu paneller, göz yormayan aydınlatmaları ile mekânları hem estetik olarak tamamlar hem de konforlu bir aydınlatma sağlar.

Sıva Üstü Led Panel Kullanım Alanları


Sıva üstü led paneller, modern tasarımları ve şık görünümleri ile geniş bir kullanım alanına sahip armatürlerdir. Sade tasarımları ile normal ve slim led panel sıva üstü çeşitleri hem estetik hem de işlevsel açıdan iç mekân kullanımlarında sıkça tercih edilir. Evlerde oturma odalarında, mutfaklarda, yatak odalarında ve banyolarda kullanıldığı gibi ofislerde ve iş yerlerinde de en çok tercih edilen armatürler arasındadır. Ayrıca mağaza, restoran, okul ve hastane alanları gibi çeşitli alanlarda da kullanılırlar. Farklı boyutları, renk sıcaklıkları ve özelleştirilebilir seçenekleri ile çeşitli ihtiyaçlara uygun sıva üstlü led paneller, geniş kullanım alanları ile avantajlı bir seçimdir.


30x30 led panel sıva üstü modelleri standart bir oda kullanımı için uygundur. Evlerin odalarında, ofislerin çalışma alanlarında ve mağazaların satış alanlarında sıklıkla kullanılır. 30x120 sıva üstü led panel modelleri uzun yapıları ile daha geniş alanları aydınlatmak için idealdir. Evlerin geniş odalarında, iş yerlerinin geniş toplantı odalarında ve hastane gibi alanlarda tercih edilir. 30x60 sıva üstü led panel modelleri de 30x120 gibi geniş alanlar için tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu panellerin kullanım alanları sadece boyutlarına göre değil, panellerin gücüne göre de değişiklik gösterir. 18w sıva üstü led panel çeşitleri standart odalarda kullanılan panellerdir. 30 watt sıva üstü led panel çeşitleri de 30x30 ölçülerde olan ve standart odalara uygun modellerdir. 6w sıva üstü led panel modelleri ise ışık gereksiniminin az olduğu alanlarda kullanılır.

Sıva Üstü Led Paneller İçin Tavsiyeler


Sıva üstü led panel seçerken ve kullanırken dikkate edilmesi gereken noktalar vardır. Bu paneller, aydınlatma amaçlarına uygun olmalı ve tasarım, ışık rengi, kalite ve bakım gibi özellikler göz önünde bulundurularak seçilmelidir.


 ➤  Tasarım: Sıva üstü led paneller, çeşitli tasarımlarda ve renklerde üretilir. Led paneller, kullanılacak alana uyumlu olacak şekilde seçilmelidir.


 ➤  Işık Rengi: Sıva üstü led panel seçimi yaparken, ışık rengine dikkat edilmelidir. Sıcak beyaz ışık rahatlatıcı bir atmosfer yaratırken, soğuk beyaz ışık daha odaklı ve canlı bir atmosfer yaratır. Işık renk sıcaklığı, mekânın atmosferine uygun olarak seçilmelidir.


 ➤  Kalite: Sıva üstü led paneller, çeşitli markalar tarafından üretilir. Sıva üstü led panel seçmeden önce marka ve ürün kalitesine dikkat edilmelidir. ACK, Forlife, Global, Noas ve Cata sıva üstü led panel modelleri kaliteli markaların ürünlerine örnek olarak gösterilebilir.


 ➤  Bakım: Sıva üstlü led paneller uzun süre kir ve toza maruz kaldıklarında aydınlatma kaliteleri düşebilir ve sıva üstü led panel kasası renkleri solabilir. Bu sebeple düzenli bir şekilde temizlenip, bakımları yapılmalıdır.

Neden Elektromarketim' den Almalıyım?


 ✓  Elektromarketim’ de her tarza uygun sıva üstü led panel modellerini, en uygun fiyat seçenekleriyle almak mümkündür.


 ✓  Fırsat ve kampanyaları takip ederek, sıva üstü led panellerindeki indirimlerden kolayca yararlanabilirsiniz.


 ✓  Elektrotoptan hizmeti ile toplu alışverişlerinizde özel teklif imkanından yararlanabilirsiniz.


 ✓  Elektropuan sistemi ile yaptığınız her alışveriş için puan kazanabilir, bir sonraki alışverişlerinde puanlarınızı indirim olarak kullanabilirsiniz.


 ✓  Güvenli ödeme ve hızlı teslimat yolları ile tüm sıva üstlü led panel ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Sıva Üstü Led Paneller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Sıva Üstü Led Paneller Nedir?

  • Sıva üstü led panel, led ışık kaynağına ve sade tasarımlara sahip aydınlatma armatürüdür. Duvar veya tavan yüzeylerine monte edilerek kullanılan sıva üstü led panel yuvarlak, kare ve dikdörtgen formlarında üretilir. Genellikle evler, ofisler, mağazalar ve restoranlar gibi farklı mekanlarda tercih edilen sıva üstü led paneller, enerji verimlidirler ve uzun ömürlüdürler.
 • Sıva Üstü Led Panel Kasalarında En Kullanışlı Hangisidir?

  • Sıva üstü led panel kasaları, kullanım alanlarına ve kullanım amacına göre farklı özelliklerde ve boyutlarda üretilir. Bu nedenle en kullanışlı olan kasa, ihtiyaçlara ve kullanım alanına uygun olan kasadır. Örnek verilecek olursa, sıva üstü 60x60 led panel kasaları en yaygın olarak kullanılan kasalardır ve ofis, ev, mağaza gibi farklı alanlarda oldukça kullanışlıdır. Sıva üstü led panel 50x50 kasalar, 60x60 cm kasalara göre daha küçük oldukları ve daha az yer kapladıkları için dar alanlarda kullanıma uygunlardır. Sıva üstü led panel 30x30 kasalar ise en küçük kasalardır. Çok dar alanlarda rahatlıkla kullanılabilirler. Sıva altı led panel kasası seçimi yapmadan önce, kullanılacak alana kasanın hem tasarım hem de işlevsellik bakımından uyup, uymadığına dikkat edilmelidir.
 • Sıva Üstü Led Paneller Nasıl Takılır?

  • Sıva üstü led panelleri takmadan önce takılacak yüzeyin temizlenmesi gerekir. Sonrasında panellerin takılacağı yerler kurşun kalem ile işaretlenmelidir. Paneller montaj yerlerinin üzerine denk gelecek şekilde yerleştirilerek, dübeller veya vidalar ile sabitlenmelidir. Ardından elektrik bağlantıları yapılarak paneller güç kaynağına bağlanmalıdır. Tüm bağlantılar gerçekleştirildikten sonra kontrol sağlanmalıdır.
 • Led Panellerde Driver Önemi Nedir?

  • Led panellerde driver, ledleri besleyen ve kontrol eden bir devredir. Driver, ledlerin düzgün bir şekilde yanmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Doğru voltaj ve akımı ileterek, ledlerin aşırı ısınmasını önler ve ledlerin ışık akışını kontrol eder. -Elektromarketim üzerinden en uygun 60x60, 50x50 ve 30x30 led panel sıva üstü fiyatları ile sıva üstü led panellerine avantajlarla sahip olabilirsiniz. Cata, Forlife, Global, Noas ve ACK sıva üstü led panel modellerini inceleyerek, kullanım alanlarınıza en uygun olan modeli seçebilirsiniz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.