Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 337 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8
 • Adaptör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Adaptörler, elektrik enerjisini düşük akım değerindeki enerjiye çevirerek elektronik cihazların enerji ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan ürünlerdir. Yüksek şebeke elektriği, adaptörler sayesinde elektronik cihazların ihtiyaç duydukları gerilimlere dönüştürülürler. Oldukça kullanışlı ürünlerdir. Adaptörler kullanım alanları ve sahip oldukları teknik özellikler bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Piyasada birçok markanın üretmiş olduğu pek çok adaptör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında kablolu ve kablosuz adaptörler, telefon, bilgisayar, tablet ve TV adaptörleri, priz tip adaptörler ve daha birçok adaptör çeşidi yer almaktadır. Elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek tüm adaptör çeşitlerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 • Adaptör Nedir?

  • Adaptörler, elektronik cihazların kullanımı için gerekli olan ürünlerdir. Elektronik aletler genellikle doğru akımla çalışan ürünlerdir. Adaptörler de şebeke elektriğini elektronik cihazlara uygun hale getiren ve cihazların kullanılabilir olmasını sağlayan aletlerdir. Adaptörler sayesinde dalgalı olan elektrik enerjisi, düşük doğru akımlara dönüştürülür ve elektronik cihazlara iletilir. Böylece yüksek akımlı olan şehir elektriği, elektronik cihazınızın kapasitesine uygun güce ulaşır ve cihazınız kullanılabilir hale gelir. Adaptörler ile yüksek performanslı ve verimli kullanımlar sağlanabilmektedir.
 • Adaptör Neden Kullanılır?

  • Elektronik aletler doğru akımlarla çalışan ürünlerdir. Şebeke elektriğinden ise dalgalı akımda elektrik gelmektedir. Bu nedenle şebeke elektriğinin elektronik ürünlerle uyumlu hale getirilmesi ve o şekilde cihazın elektrik ihtiyacının karşılanması gerekir. Aksi halde cihazınız zarar görebilir. Bu nedenle adaptörler kullanılarak elektrik akımı düşürülür ve doğru akımda cihazlara iletilerek düzgün ve güvenli bir şekilde çalıştırılmaları sağlanır. Adaptörler pek çok alanda ihtiyaç duyulan ve kullanım sağlanan ürünlerdir. Cihazların uzun ömürlü ve yüksek performanslı kullanılmalarına olanak tanır. İhtiyaç duyduğunuz adaptör çeşitleri için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
 • Adaptör Çeşitleri Nelerdir?

  • Piyasada birçok markanın üretmiş olduğu çeşitli adaptör modelleri bulunmaktadır. Adaptörler yarım dalga doğrultucu, tam dalga doğrultucu ve köprü tipi adaptörler olmak üzere çeşitlere ayrılırlar. Pil ve şarj cihazlarında kullanılan doğrultucu tipi olan yarım dalga doğrultuculu adaptörler, farklı yönlerdeki akımlara farklı direnç gösterebilen ürünlerdir. Tam dalga doğrultucular, alternatif akımı doğru akıma dönüştürürken herhangi bir kayba uğramazlar. Köprü tipi ise tek bir akımla çalışan, çalışma prensipleri tam dalga doğrultuculara benzeyen adaptörlerdir. Bilgisayar, wifi, tablet, telefon adaptörleri, kablolu ve kablosuz adaptörler, endüstriyel adaptörler, AC/DC adaptörler, Avrupa tip adaptörler, Led adaptörleri, medikal desktop adaptörler, metal kasa adaptörler, switch mode adaptörler gibi kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde üretilmiş olan adaptörler bulunur.
 • En İyi Adaptör Hangisidir?

  • Geniş kullanım alanına sahip olan adaptör çeşitleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Cihazların güvenli ve verimli kullanılmalarını sağlarlar. Sahip oldukları çeşitli özellikler ile birbirlerinden ayrılan bu ürünler, birlikte kullanılacakları ürünlere uygun olacak şekilde tercih edilmelidir. En iyi adaptör, elektronik cihazınıza en uygun olan ve elektrik ihtiyacını en doğru şekilde karşılayan adaptördür. Mervesan ve Mean Well başta olmak üzere Alfon ve Valx markalarının üretmiş oldukları adaptörler oldukça kaliteli yapıda olan ürünlerdir. Yüksek performanslı, verimli ve güvenli kullanımlar için kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen adaptör markalarıdır. Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden pek çok adaptör çeşidini inceleyerek, ihtiyaçlarınıza en uygun olan ürünleri güvenli ödeme ve hızlı teslimat güvencesiyle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.