Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 180 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Adaptörler: Cihazlar Arası Bağlantıyı Kolaylaştıran Güçlü Araçlar


Adaptörler, elektronik cihazların güç almasını sağlayan araçlardır. Birçok elektronik cihazın sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için adaptör gereklidir ve doğru adaptör kullanılması önemlidir. Çeşitli türleri bulunan adaptör tipleri, kullanıcıların cihazlarından en iyi performansı almasına yardımcı olurlar ve cihazların batarya ömrüne de katkıda bulunurlar. Adaptör çeşitleri hem kullanım alanına hem de cihazlara bağlı olarak, kendi içlerinde ayrılırlar. Elektromarketim’den adaptör fiyatı ile tüm modelleri tek tık ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Wireless Adaptörler


Wireless adaptörler, Wi-Fi ağı ile bağlantı kurmak için kullanılan ve bilgisayarlara kablosuz internet erişimi sağlayan cihazlardır. Bilgisayarın Wi-Fi özelliği yoksa veya bu özelliğini kaybettiyse, wifi adaptör sayesinde tekrar internete bağlanılabilir. Bu adaptörler sadece Wi-Fi olmayan bilgisayarlar için değil, halihazırda Wi-Fi özellikli cihazlar için de kullanılabilir, böylece cihazın kapsama alanı genişletilmiş olur. Ayrıca, wireless adaptörler sadece bilgisayarlar için değil, televizyon adaptörü olarak televizyonlar veya telefonlar gibi diğer cihazlar için de tercih edilebilir. Wireless ve tv adaptör fiyatları en uygun Elektromarketim’de.


Masaüstü Adaptörleri


Masaüstü bilgisayarlar için gerekli olan masaüstü adaptörler, yüksek voltajlı şebeke elektriğini cihaz için uygun voltaj seviyelerine indirir. DC veya AC adaptör modelleri ile dalgalı AC akımını, bilgisayarlar için gerekli olan DC akıma dönüştürürler. Ayrıca, AC DC adaptör çeşitleri cihazlara doğru enerji aktarımı yaparak bilgisayarların da güvenliğini sağlarlar. Kullanım sırasında, bilgisayar elektrik adaptörü kablosu bağlantısı ile güç iletimi başlar, pil hücresine enerji aktarımı yapılır ve cihaz kullanım için hazır hale gelir. Elektromarketim’i ziyaret edin, 12v adaptör ve daha fazlasına uygun fiyatlar ile satın alın.


Priz Tip Adaptörler


Priz tip adaptörler, prizden gelen voltaj ve gerilimi aktaran ve güç beslemesini sağlayan ürünlerdir. Elektronik cihazlarla uyumlu olarak çalışan bu adaptörler, 12 volt adaptör ve daha farklı değerlerdeki modellere sahiplerdir. DC ve AC adaptörü gibi farklı gerilim türlerinde de modelleri bulunmaktadır. Priz fişli adaptör, farklı cihazların ihtiyaç duyduğu güçleri karşılamak üzere tasarlanmıştır. Güvenli ve dayanıklı yapıları ile priz tip adaptörler, cihazların uzun süre sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olur ve kullanıcıların elektriksel bağlantılarını güvenle yapmalarını sağlar. 12 v adaptör ve daha birçok modeldeki priz tip adaptörler Elektromarketim’de!


Güç Adaptörleri


Güç adaptörü nedir? Güç adaptörleri, elektriksel akımların aktarımını sağlayan ve cihazlara uygun şekilde enerji temin eden ürünlerdir. Şehir şebekesindeki 220 volt dalgalı AC akımını, bilgisayarlar ve diğer cihazlar için gerekli olan DC akıma çeviren güç veya şarj adaptörü modelleri, yaygın olarak kullanılan modeller arasında yer alır. 12v dc adaptör gibi farklı ihtiyaçlara yönelik modellerde üretilirler. Modem adaptörü gibi çeşitli kullanımlara uygun modeller de bulunmaktadır. Bilgisayar gibi cihazlara şarj vermek için şarj aleti tipleri sıklıkla tercih edilmektedir. Birbirinden çeşitli laptop adaptörü ve diğer tüm modeller için Elektromarketim’i ziyaret edin.


Teknolojik Uyum: Adaptörlerle Daha Verimli Çalışma Yöntemleri


Adaptörler, birçok farklı cihaza güç sağlayarak verimliliği artıran araçlardır. Wireless, priz tip, güç ve ayarlı adaptör gibi birçok modelleri ile farklı cihazlara uyum gösterirler. Adaptörler, farklı bağlantı türlerini ve elektriksel ihtiyaçları karşılarlar. Örneğin, bir masaüstü bilgisayarı kablosuz internete bağlamak için wireless adaptörler kullanılırken, yüksek voltajlı elektrik akımını cihazlara uygun hale getirmek için power adaptör tercih edilmektedir. Adaptörlerin doğru seçimi ve kullanımı, kullanıcıların cihazlarından en iyi şekilde faydalanmalarını sağlar.


Farklı Cihazlar için Adaptör Seçimi: Pratik Kılavuz ve İpuçları


Farklı cihazlar için adaptör seçimi yaparken cihazın ihtiyaç duyduğu voltaj ve akım değerlerine uygun bir adaptör seçilmelidir. Örneğin, 12 ve 24 volt adaptör gibi birçok farklı gerilimde adaptör bulunmaktadır. Eğer cihaz 24 volt destekliyor ise 24v adaptör tercih edilmelidir. Adaptörün çıkış gücünün, cihazın ihtiyaçlarını karşıladığından emin olunmalıdır. Ayrıca, adaptörün bağlantı tipinin cihazla uyumlu olması da önemlidir; örneğin, bir telefon için type c adaptör gerekli olabilir. Güç adaptörleri seçerken, adaptörün AC akımını düzgün bir şekilde DC akıma çevirebilme kapasitesine sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Doğru adaptör seçimi, cihazların verimli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasına katkıda bulunur. Elektromarketim’i ziyaret edin ve en uygun 24 volt adaptör fiyatları ve daha birçok kampanyayı kaçırmayın!


Adaptörlerle Evde ve Ofiste Verimli Çalışma: Pratik Uygulamalar


Adaptörlerle cihazlara gerekli güçler güvenli bir şekilde verilebilir ve böylelikle hem evde hem de ofiste verimli çalışmalar gerçekleştirilebilir. Evde, kablosuz bağlantıyı güçlendirmek için wireless adaptörler kullanabilir, böylece internet erişimi evin her köşesine yayılabilir. Masaüstü bilgisayar adaptörleri, cihazların sürekli enerji almasını sağlayarak kesintisiz çalışmayı mümkün hale getirir. Laptop adaptör modelleri de diz üstü bilgisayarlar için bu görevi üstlenir. Güç adaptörleri, cihazların doğru ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için gerekli olan elektrik akımını iletir. Ofislerde de aynı durumlar geçerlidir. 5v adaptör olmak üzere tüm modeller Elektromarketim’de!


En İyi Adaptör Markaları


Adaptörler, çeşitli cihazların sorunsuz çalışmasını sağlamak için kullanılan ekipmanlardır ve çeşitli adaptör markaları tarafından üretilirler. Kaliteli adaptör markaları ise kalite, dayanıklılık ve performans açısından öne çıkmaktadır. En iyi markalar, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak adına geniş ürün yelpazesine sahiplerdir. En iyi adaptör markaları arasında yer alan Tp-Link, Tenda, Mean Well ve Mervesan gibi markaları Elektromarketim’de bulabilirsiniz.


Tp-Link Adaptör Modelleri


Tp-Link adaptör modelleri, kablosuz bağlantı ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli seçeneklere sahiplerdir. Örneğin, Tp-Link USB Wi-Fi adaptörleri, bilgisayarları kablosuz ağa bağlamak için ideal ürünlerdir. Bu adaptörler, 12 volt USB adaptör gibi modelleri ile yüksek hızda internet erişimi sağlarken, kolay bir şekilde bilgisayarlara bağlanabilirler.


Tenda Adaptör Modelleri


Tenda adaptör modelleri hem ev hem de ofis ortamları için üretilen adaptörlerdir. Tenda'nın wireless ve USB adaptörleri, bilgisayarları hızlı ve güvenilir bir şekilde kablosuz ağlara bağlamak için tasarlanmıştır. Özellikle yüksek hız ve geniş kapsama alanı sunan Tenda adaptörler, oyun ve yüksek çözünürlüklü video gibi yüksek bant genişliği gerektiren uygulamalar için ideallerdir.


Mean Well Adaptör Modelleri


Mean Well adaptör modelleri, özellikle endüstriyel ve ticari uygulamalar için yüksek kaliteli olan ve tercih edilen adaptörlerdir. Bu adaptörler, 12 volt 10 amper adaptör gibi çeşitli voltaj ve güç ihtiyaçlara uygun seçenekleri içerirler. Mean Well adaptörler, sağlam yapıları ve uzun ömürlü performansları ile cihazların güvenli bir şekilde çalışmasını sağlarlar. En uygun fiyatlı Mean Well adaptör modelleri Elektromarketim’de!


Mervesan Adaptör Modelleri


Mervesan, geniş ürün yelpazesi ile farklı güç ihtiyaçlarına hitap eden bir markadır. Özellikle LED aydınlatma sistemleri ve güvenlik kameraları gibi uygulamalar için tasarlanmış smps adaptör ve diğer adaptörler, yüksek performanslı bir şekilde çalışırlar. Mervesan adaptörler, enerji verimliliği ve dayanıklılık açısından kaliteli özelliklerde üretilirler. 24 v adaptör olmak üzere çeşitli güçlerde bulunurlar. Mervesan markasının led adaptörü ve diğer tüm adaptör modelleri için Elektromarketim’e göz atmayı unutmayın!


En Uygun Adaptör Fiyatları


Adaptör fiyatları, çeşitli faktörlerden etkilenerek farklı aralıklarda bulunabilirler. Adaptörün markası ve kalitesi, adaptör fiyat üzerinde doğrudan etkilidir. Bir diğer faktör, adaptörün teknik özellikleridir. Çıkış gücü, voltaj ve amper değerleri, adaptörün fiyatını belirler. Örneğin, 12 volt adaptör fiyatları ile 24 volt olan adaptörlerin fiyatları birbirlerinden farklıdır. Adaptörlerin fiyatlarını etkileyen bir başka unsur da kullanım alanıdır. Laptop adaptörleri ile led adaptör fiyatları arasındaki farklar bu duruma örnek olarak gösterilebilir. Ancak, Elektromarketim’den tüm adaptörleri en uygun fiyat fırsatları ile alabilirsiniz. En ucuz 12v adaptör fiyat seçenekleri ve daha fazlası Elektromarketim’de!


Neden Elektromarketim'den Almalıyım?


Elektromarketim'in geniş ürün yelpazesine sahip elektronik kategorisi içinden, elektronik cihazlarınızın tümüne uygun adaptörleri en uygun fiyat kampanyaları ile satın alabilirsiniz.


Elektromarketim'de bulunan adaptör modellerine tek tık ile ulaşabilir, çeşitli ödeme yöntemleri içerisinden size uygun olan yöntemi tercih ederek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.


Elektromarketim'in Elektrotoptan sistemiyle, toplu siparişlerinize özel indirimli fiyatlar sunulur, böylece alışverişleriniz daha avantajlı hale gelir.


Elektromarketim'in profesyonel müşteri hizmetleri ekibi, alışveriş süreciniz boyunca sorularınızı yanıtlayarak size detaylı ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunar.


Elektromarketim'de bulunan ürünler hakkındaki tüm sorularınızı Bişeysorcaktım sistemine girerek sorabilir, hızlı bir şekilde cevaplar bulabilirsiniz. “Adaptör nedir ne işe yarar?” gibi sorularınızı ileterek, adaptörler hakkındaki detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adaptörler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Adaptör Ne Demek?

  • Adaptör ne demek? Adaptör, cihazlara güç sağlayan veya farklı enerji kaynakları ile uyumlu hale getirmeyi sağlayan bir cihazdır. Elektrikli ve elektronik cihazların doğru ve güvenli bir şekilde çalışması için gerekli olan voltaj ve akım değerlerini düzenler.
 • Adaptör Ne İşe Yarar?

  • Adaptör ne işe yarar? Adaptörler, elektronik ve elektrikli cihazlar için doğru voltaj ve akım sağlayarak, cihazların güvenli bir şekilde çalışmasına yardımcı olurlar. Örneğin, bir bilgisayarı veya telefonu şarj etmek veya kablosuz internet bağlantısı kurmak gibi amaçlar ile kullanılırlar.
 • Adaptör Çeşitleri Nelerdir?

  • Adaptörler, kullanım alanlarına ve işlevlerine göre çeşitli türlere ayrılırlar. Peki, adaptör ne kadar çeşide sahiptir? Güç adaptörleri elektronik veya elektrikli cihazlara uygun voltaj ve akım sağlayan adaptörlerdir. Laptop adaptörleri bu kategoridedir. Wireless adaptörler, kablosuz ağ bağlantısı sağlayan adaptörlerdir. USB Wi-Fi adaptörler bu kategoride yer alır. Masaüstü adaptörler, masaüstü bilgisayarlar için uygun voltaj ve akım sağlayan adaptörlerdir. Powermaster adaptör de adaptör çeşitleri arasında yer almaktadır. Powermaster adaptör nedir? Bu adaptörler, çeşitli elektronik cihazlara güç sağlamak için kullanılan bir AC/DC dönüştürücüdür ve bu sayede, adaptör dönüştürücü olarak işlev görürler. Farklı voltaj ve amper değerlerine sahip modelleri mevcuttur, bu sayede birçok cihazla kullanılabilirler. Priz tip adaptörler bu kategoride yer alabilirler.
 • Adaptörler Neden Bozulur?

  • Adaptörlerin bozulmasının birkaç nedeni vardır. Uzun süre kullanıldıklarında adaptörler aşırı ısınır ve iç bileşenler zarar görebilir. Beklenmedik voltaj dalgalanmaları veya aşırı yüklenme adaptörü bozabilir. Düşme, çarpma veya kabloların aşınması gibi fiziksel zararlar adaptörün işlevini kaybetmesine neden olabilir. İç bileşenlerde oluşan kısa devre adaptörün çalışmamasına yol açabilir.
 • En İyi Adaptör Markası Hangisidir?

  • En iyi adaptör markası kullanıcı ihtiyaçlarına ve ürün türüne göre değişebilir. Ancak, genel olarak kaliteli ve güvenilir adaptör markaları Tp-Link, Tenda, Mean Well ve Mervesan gibi markalardır.
 • Adaptör Kaç Volt?

  • Adaptörlerin voltajı, kullanım amacına ve kullanılacak cihaza göre değişir. Yaygın olarak kullanılan adaptörler 5V, 12volt adaptör, 19V veya 24V gibi farklı voltaj değerlerine sahip olan adaptörlerdir.
 • En Hızlı Şarj Kaç Watt?

  • Hızlı şarj adaptörü modelleri yüksek watt değerlerinde çalışır. Örneğin, 20w adaptör orta hızda şarj ederken, 65W, 100W adaptörler daha hızlı şarj edebilirler.
 • Adaptör Neden Yanar?

  • Adaptörlerin yanmasının başlıca nedenleri arasında, adaptörün kapasitesinin üzerinde bir yükle çalıştırılması. Adaptör içerisinde meydana gelen kısa devreler. Uzun süre kullanmadan kaynaklı aşırı ısınma ve kalitesiz malzeme ile üretilen ürünler yer alır.
 • Adaptör Şarj Eder Mi?

  • Evet, adaptörler cihazların pillerini şarj etmek için kullanılır. Özellikle laptop ve telefon gibi cihazlar, adaptörler aracılığıyla şarj edilir.
 • Hızlı Şarj İçin Kablo Mu Önemli Adaptör Mü?

  • Hızlı şarj için hem adaptör hem de kablo önemlidir. Adaptör, yeterli watt gücü sağlayarak hızlı şarj gerçekleştirebilirler. Ancak, kablo da bu gücü destekleyebilecek kapasitede olmalıdır. Hızlı şarj kabloları, yüksek akım taşıma kapasiteleri ile bu tür şarj işlemleri için özel olarak tasarlanmıştır. Dolayısıyla, hızlı şarj için hem uygun adaptör hem de kablo gereklidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.