Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 862 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18
 • Ray Spot - Aksesuar Çeşitleri ve Fiyatları

  • Raylı spot lambalar, birçok alanda kullanım sağlanan iç mekan aydınlatma ürünlerinden biridir. Işık renkleri, aydınlatma güçleri ve led kaliteleri bakımından birçok çeşidi bulunur. Siyah, beyaz ve gri gibi çeşitli renk seçenekleri ve farklı tasarımları ile kullanıcının beğenisine sunulmuştur. Kullanıldığı alana estetik bir görünüm kazandırmasının yanı sıra, aydınlatma sağladığı bölgeyi de dikkat çekici bir hale getirir. Monofaze ya da trifaze raylı olan spot lambaların sarı, beyaz, günışığı gibi çeşitli renklerde aydınlatma sağlayan modelleri bulunur. Led raylı spotlar monofaze ya da trifaze olarak ayrılan raylar, bağlantı aparatları, köşe ve artı dönüşler, T aparatlar, sonlandırma kapakları gibi çeşitli aksesuarları ile birlikte kullanılır. Farklı teknik özelliklere sahip olan raylı spot modellerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz dekoratif ray spot modellerini en ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
 • Ray Spot Nedir?

  • Ray spotlar, tavana ya da duvara monte edilerek, belli bir alana ışık yansıtıp dikkat çekici ve hoş bir görüntü oluşturmayı sağlayan spot lamba modelidir. Ray spotların en büyük avantajı, hareket edebilir özellikle olmasıdır. Spot lambaların açı ayarları basit bir şekilde yapılabilmekte olup, bu sayede istenilen açıda rahatça kullanılabilmektedir. Dekoratif tasarımları ile dikkat çeken ray armatürler genellikle beyaz ve günışığı renklerinde Led aydınlatma sağlar. Ledli olması ile enerji tasarrufu da sağlayarak güçlü ve ekonomik aydınlatma imkanı sunar. Led spot lambalar ile ürün renkleri daha canlı görünür. Bu nedenle en çok mağazalar ve alışveriş merkezlerinde kullanım sağlanır. Bunun yanı sıra kafe ve restoran aydınlatmalarında, evler ve ofislerde, müzelerde, sinema ve tiyatro salonlarında fazlasıyla tercih edilen aydınlatma ürünüdür. Kaliteli led aydınlatmaları ile gözlerde kamaşma gibi bir etkiye neden olmaz.
 • Ray Spot Aksesuarları Nelerdir?

  • Raylı led spot aydınlatmalar ile birlikte kullanılan çeşitli aksesuarlar bulunur. Bunlar; ray, ara bağlantı aparatı, soket, T dönüş, L dönüş, köşe dönüş, askı aparatı, sonlandırma kapağı, artı dönüş, enerji girişi, ray soketi ve ray ek parçaları gibi ürünlerdir. Ray spot aksesuarları siyah, gri ve beyaz renklerde üretilmiş olup, monofaze ve trifaze ürün seçenekleri ile kullanıcıya sunulmuştur. Ray aydınlatma aksesuarları kullanıcıya kolaylık ve rahatlık sağlar. Sizler de ray spot ve aksesuarlarına Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden ulaşabilir, en uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan tüm ürünlere güvenli ödeme ve hızlı teslimat güvencesiyle sahip olabilirsiniz.
 • Ray Spot ve Aksesuarları Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Dekoratif ray spot seçiminde kullanılacak alanlara uygun tasarımlara sahip olan ürünler tercih edilir. Ancak ray spot alırken öncelikle ihtiyaç duyulan aydınlatma gücüne sahip ürünün seçilmesi gerekir. Bunun yanında üründe kullanılan led kalitesi de önemli bir etkendir. Çünkü üründen istenilen verimin alınabilmesi led kalitesi ile orantılıdır. Ancak bazı spot modellerinde dahili led bulunmayabilir. Bu durumda kaliteli aydınlatma sağlayan ray spot led ampullerin tercih edilmesi gerekir. Işık renkleri bakımından genellikle günışığı ve tonlarının yanı sıra beyaz ve tonları kullanılır. Bunlar arasında en tercih edilen ışık renkleri ılık beyaz tonlarıdır. Ancak ışık rengi seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, raylı spotun kullanılacağı alandaki diğer aydınlatmaların ışık renkleridir. Led spotun ışık rengi ya diğer aydınlatmaların renginde ya da onlara yakın bir renkte tercih edilmelidir. Aynı şekilde spot aksesuarlarının seçiminde ise bir devrenin bağlanabildiği tek fazlı raylar ya da üç devrenin kullanılabildiği üç fazlı raylar tercih edilir. Eğer ray üzerinde çok sayıda spot kullanılacak ise trifaze, az sayıda spot kullanılacak ise monofaze raylar tercih edilir. Montaj durumuna göre diğer aksesuarlar arasından da ihtiyaç duyulan ürünler tercih edilebilir. Ayrıca ray spotlara uygun renklerde seçilen aksesuarların yanı sıra kaliteli ve sağlam yapıya sahip olmasına da dikkat edilmelidir. Yüksek kaliteli ray spot ve aksesuar çeşitlerini Elektromarketim.com ‘dan inceleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.