Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 676 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15
 • Tornavida Çeşitleri ve Fiyatları

  • El aletleri arasında yer alan tornavida modelleri arasında oldukça ilgi görmektedir. Her alanda ve her yerde kullanımları ile karşımıza çıkmaktadır. Kolay kullanım bakımından oldukça rahat bir şekilde sağlanmaktadır. Neredeyse her evde bulunan bir üründür. Yapı ve tamirat malzemeleri arasında yer alırlar. Bu sebeple herhangi bir tamirat işlemlerinde kullanımları tercih edilmektedir. Kaliteli ürünler içerisinde yer almaları ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Uzun ömürlü ve yüksek performanslı olarak kullanabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla tüm tornavida çeşitlerini bulabilirsiniz. En uygun fiyat listelerine sahip olan bu ürünleri güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile satın alarak sahip olabilirsiniz.
 • Tornavida Nedir?

  • Vida sökme ve takma işlemlerini yapabilmek üzerine üretilmiş olan tornavida modelleri kullanışlı birçok seçenekleri ile oldukça ilgi görmektedir. Vidaların sıkma ve gevşetme işlemlerini de yapmaktadır. Uygulanacak olan vidanın tipine bağlı olarak da tornavida uçları değişmektedir. Çeşitleri uçlara göre belirlenmiş olmaları ile kullanım alanlarında da değişiklik yaratırlar. Elektromarketim.com üzerin en ucuz tornavida fiyatları ile satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • Tornavida Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında farklı birçok model bulunmaktadır. Üçgen tornavida, düz tornavida, cırcrı tornavida, lokma, torx, saatçi, yıldız, küçük, alyan, elektronikçi, telefon, havalı, klemens ve tornavida seti gibi çeşitlere sahiptir. Bunlar dışında da birçok farklı tipte olan tornavida modeli görebilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olan ve kaliteli çalışma performansı ile tercih edilirler. Elektromarketim.com üzerinden tüm çeşitlerine oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tornavida seti fiyatları en uygun seçenekler ile sayfamızda.
 • Tornavida Neden Kullanılır?

  • Tamirat ve yapım işlemlerinde kullanılan ürünlerdir. Kolay kullanımları ile oldukça tercih edilirler. Birçok işlem için kullanımları sağlanabilmesi sayesinde büyük rahatlık sunarlar. Kaliteli kullanım imkanları için hemen elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek ürünlerimize göz atabilirsiniz. Genel olarak uç ve orta kısmı güçlü olması gerekmektedir. Bu sebeple üstün kaliteli metal kullanılarak üretilirler. Aynı zamanda sap kısmı elle tutulma yolu ile kullanıldığı için plastikten yapılmaktadır. Bazı modellerinin sap kısmı ahşap da olabilmektedir. Farklı modelleri için oldukça kullanışlı olduklarını söyleyebiliriz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.