Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 62 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Elektronik Ürünler Nelerdir?

  • Elektronik ürünler içerisinde farklı pek çok ürün modeli görebilirsiniz. Kullanımları bakımından pek çok alanda tercih edilen ürünlerdir. Örneğin bu grup içerisinde; para kontrol cihazı, programlı ezan saati, saç kurutma makinesi, tıraş bakım seti, erkek bakım seti, elektronik terazi, saç düzleştirici ve ponza makinesi gibi ürünler yer alır. Hepsi farklı kullanımları ile elektronik bakım ürünlerdir. Hem erkek hem de kadınlar için kullanımı olan bu elektronik bakım ürünlerine elektromarketim.com ‘dan göz atabilirsiniz.
 • Aprilla Tıraş Makinesi

  • Aprilla tıraş makinesi kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Hem uygun fiyat hem de rahat kullanımları ile ilgi gören ürünlerdir. Tıraş makinesi üzerinden en az bir bıçak ile kullanılan bir elektronik üründür. Bu elektronik bakım ürünü tıraş olmaya yarayan ve pratik kullanım sunan ürünlerdendir. Aprilla tıraş makinesi ise özellikleri bakımından sıfıra yakın sakal tıraşı yapabilmektedir. Aynı zamanda ayarlanabilir tarak kısmı ile saç ve sakal şekillendirme işlemlerinde kullanılır. Kullanımları vücut ve hassas bölgeler için uygundur. Erkek bakım ürünleri arasında en sık kullanılan ürünlerden biridir. Çalışma şekli ise pilli olup, pratik kullanım sunarlar.
 • Alfon Programlı Ezan Saati

  • Alfon ezan saati ürünü duvara monte edilerek kullanılabilmektedir. Kullanımları oldukça kolay ve rahattır. Genel özellikleri bakımından her vakit ezan kendi makamında ve sela da mp3 kalitesinde okunur. Cuma günleri otomatik olarak sela, perşembe akşamı ise isteğe bağlı olarak sela okuma olabilir. İstenilen vakitler kapanabilir, her zamana göre temkin ayarı da yapılabilmektedir. Ramazan aylarında imsak önce sela ve imsak vakti ezan okuma işlemleri de yapar. El ile kontrolü oldukça kolaydır. Pil ömrü 10 yıl kadar olup, 100 yıllık takvim içerisinde bulunur. Üzerinden bulunan ekranı ile tüm işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Kullanım alanları bakımından merkezi Ezanın ulaşmadığı yerlerde tercih edilebilir. İmamı olmayan köy Camileri, sosyal tesisler, mescitler, şehirlerarası dinlenme tesisleri ve otellerde görebilirsiniz. Aynı zamanda yurtdışında yaşayanlar için de oldukça kullanışlı bir üründür. Ses ayarlaması da yapılabilir olması ile pek çok alanda kullanımı sağlanabilmektedir.
 • Powermaster Saç Düzleştirici

  • Powermaster saç düzleştirici kullanımı bakımından oldukça rahat bir üründür. Genel olarak profesyonel kullanımı da bulunması ile kuaförler tercih etmektedir. Uygun fiyatlı seçenekleri ile evlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı bir saç düzleştirici modeli olması ile saç kıvırma işlemleri de kolaylıkla yapılabilmektedir. Bigudi maşası şeklinde tasarlanmış olması ile kullanımı da rahattır. Aynı zamanda paket içerisinde saç düzleştirici için bir kılıf ve eldiven çıkmaktadır. Eldiveni takarak ısıdan zarar görmeden rahatlıkla saçınızı şekillendirebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.