Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 432 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9
 • Grup Priz Çeşitleri ve Fiyatları

  • Grup priz modelleri diğer bir adı ile çoklu priz modelleri, günlük hayatımızdan oldukça kullandığımız ürünlerdir. Kaliteli yapıları ile birçok elektronik cihazı aynı anda çalıştırmasını sağlayabilirsiniz. Priz modelleri oldukça kullanışlı birçok seçeneğe sahip olması ile aralarında da grup prizler bulunur. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan grup priz modelleri çeşitlere de sahiptir. Kendi aralarında da birbirlerinde ayrılan çeşitleri olması ile kaliteli yapılara sahiptirler. Ayka, Topart ve Tunçmatik gibi kaliteli markaların ürünlerine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilir, en ucuz grup priz fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kullanım alanları bakımından bu ürünleri birçok yerde tercih edebilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre satın alacağınız bu ürünleri hemen web sayfamız üzerinden bulabilirisiniz.
 • Grup Priz Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında genel olarak farklı birçok ürün modeli bulunmaktadır. Hepsi kullanım alanlarına göre özelliklere sahiptir. Grup priz çeşitleri içerisinde 5li grup priz, 3lü grup priz ya da akım korumalı grup priz gibi birçok ürün görebilirsiniz. Sayılarına ve özelliklerine göre birbirlerinden ayrılan bu ürünleri kullanacağınız alana göre seçebilirsiniz.
  • Anahtarlı Topraklı Grup Priz Çeşitleri

  • Genel olarak en çok kullanımını sağlanan ürünlerdendir. Yapısı bakımından ev gibi ortamlarda kullanımları sağlanan priz çeşitleri arasında yer alır. Yüksek güç ve gerilim gerektirmeyen alanlar için tercih edebilirsiniz. Hepsi kullanışlı olup, uzun ömürlü çalışma imkanı sunarlar. Anahtarlı olmaları ile fişten çıkarmanıza gerek yoktur. Anahtarı üzerinden açıp kapama işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.
  • Topraklı Grup Priz Çeşitleri

  • Anahtarlı grup priz modellerine ile aynı şekildedir. Tek farklı anahtarı olmamasıdır. Fişten çıkararak elektrik enerjisine son verebilirsiniz. Evlerimizde ve iş yerlerimizde sıklıkla karşımıza çıkan topraklı priz çeşitleri oldukça yaygın bir kullanım ağına sahiptir. 
  • UPS Grup Priz Çeşitleri

  • Yapıları bakımından UPS sistemlerinde kullanılması için üretilmiş bir priz modelidir. Grup priz olması ile birden fazla elektronik alet ve cihazın elektrik korumasını sağlarlar. UPS modelinde olmaları elektrik kesintilerinde de elektronik cihazların etkilenmeden çalışmaya devam etmelerine yardımcı olmaktadır. Bu şekilde de cihazların bozulmasına önlem alınmış olur. 
  • Akım Korumalı Grup Priz Çeşitleri

  • Akım korumalı priz çeşitleri oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Genel olarak yüksek güç isteyen elektronik alet ve cihazların çalışması için kullanımı önerilmektedir. Sebebi ise cihaza zarar vermeden daha iyi bir şekilde elektrik enerjisi kullanımıdır. Örnek olarak tv, bilgisayar, buzdolabı gibi cihazlar için kullanımları önerilmektedir.
  • Makaralı Grup Priz Çeşitleri

  • Dış mekanda kullanımı sağlanan priz çeşitlerinden birdir. Makaralı olması ile uzun bir elektrik kablosuna sahiptir. Bu sayede dış mekan, park ve bahçe içerisinde makaralı grup priz ile kolayca elektrik kullanımı sağlanır. Birden fazla cihazın çalışmasına olanak sunarlar. 
 • Grup Priz Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımları genel olarak prize takılarak gerçekleşmektedir. Uzatma prizi olarak kullanımları bulunması ile bu ürünler arasından tercih edebilirsiniz. Sürekli kullanım imkanına sahip olan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden bulabilir, kaliteli ürün seçenekleri ile de yüksek performanslı çalışma olanağı sağlayabilirsiniz. Grup priz modelleri hem uzatma prizi olarak da tercih edilmesi ile kullanıcılara rahatlık sunarlar. Kablo uzunluğu açısında da birçok çeşide sahip olan grup priz modellerine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile sahip olarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • Grup Priz Çeşitleri Neden Tercih Edilir?

  • Çoklu priz çeşitleri birçok alanda tercih edilmektedir. Kullanımları bakımından sizlere kolaylık sunan olması ile de rahatlık sunarlar. Genel olarak tercih edilmelerinin nedeni elektronik cihazları için birden fazla giriş sağlayabilmek içindir. İkili, üçlü, dörtlü, beşli gibi birçok grup priz modeli bulunması sayesinde kullanıcılara kolaylık sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm grup prizi çeşitlerine ulaşabilir, en uygun fiyat listeleri ile de sahip olabilirsiniz. En ucuz grup priz modelleri sizler için elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır. Hemen fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak da sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.