Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 458 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 10
 • Dönüştürücü Çeşitleri ve Fiyatları

  • Dönüştürücüler, güç kaynakları içerisinde yer alan cihazlardır. Genellikle gerilim yükseltici olarak kullanılırlar. Düşük seviyede olan AC ya da DC gerilimleri AC ya da DC gerilimlere dönüştürme işlevini yerine getirir. Gerilimi dönüştürme işlemini yeterli akımı sağlayacak şekilde gerçekleştirir. Piyasada birçok markanın üretmiş olduğu dönüştürücü çeşitleri bulunmaktadır. Dönüştürücüler teknik özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Dönüştürücü çeşitleri içerisinde DC-AC, AC-DC, DC-DC dönüştürücüler bulunur. Bu dönüştürücülerin voltaj, akım ve güç gibi özellikleri farklılık gösterir. Sisteminizin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için sisteminize en uygun özelliklere sahip olan dönüştürücü modelini tercih etmeniz gerekir. Elektromarketim.com üzerinden Mervesan ve Mean Well başta olmak üzere pek çok dönüştürücü çeşidini inceleyebilir, en uygun fiyat avantajıyla dilediğiniz ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
 • Dönüştürücü Nedir?

  • Dönüştürücüler, sistemin ihtiyaç duyduğu gerilimi sağlamak için AC ya da DC gerilimi AC ya da DC gerilime dönüştürme işlevini yerine getiren cihazlardır. Bunu yaparken akım seviyesini de dikkate alırlar. Konvertör (converter) olarak da bilinen bu ürünler ile güvenli ve rahat kullanımlar sağlanır. Yetersiz olan gerilim, sistemin ihtiyaç duyduğu ölçüde düzenlenir ve dönüştürülür. Böylece cihazlarınız güvenle çalışır. AC-DC, DC-AC ve DC-DC dönüştürücüler sayesinde gerilim yükseltilir ya da düşürerek cihazlarınıza uygun hale getirilir. Geniş kullanım alanına sahip olan dönüştürücüler yüksek gerilim, kısa devre, aşırı yük korumalarına sahiptir. Kullanıcıya güvenli ve rahat kullanım imkanı sunar.
 • Dönüştürücü Ne İşe Yarar?

  • Kullanılan elektronik cihazlardan aldığınız verimin yüksek olması için bu cihazlara iletilen enerji önemlidir. Dönüştürücüler sayesinde uygun gerilime dönüştürülen elektrik enerjisi, yeterli akım ile birlikte cihazlara iletilir. Böylece yüksek verimli kullanımlar sağlanabilir. Ayrıca dönüştürücüler pek çok koruma çeşidine sahiptir. Bunlar arasında yüksek gerilim, aşırı yük, yüksek sıcaklık, kısa devre korumaları yer alır. Sundukları kaliteli enerji akımının yanı sıra bu özellikleri sayesinde konvertörler ile yüksek performansın yanı sıra güvenilir ve uzun ömürlü kullanımlar sağlanabilir.
 • Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

  • Dönüştürücüler endüstriyel alanlarda, evlerde ve kişisel uygulamalar gibi daha birçok yerde karşımıza çıkan, geniş kullanım alanına sahip olan ürünlerdir. Enerji akımını dönüştürerek istenilen enerjiyi üreterek cihazların sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Elektrik sistemine eklenen dönüştürücülerin kullanımı oldukça kolaydır. Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret ederek yüksek kaliteli dönüştürücü çeşitleri arasından dilediğiniz ürünleri güvenli ödeme ve hızlı teslimat güvencesi ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.