Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1218 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 12 ... 26
 • Avize Modelleri Nelerdir?

  • Avize modelleri kullanılan alanların hem aydınlatma işleminde hem de güzel bir görünüm kazandırması amacı ile tasarlanmıştır. Kullanımları rahat ve kaliteli modeller oldukları için tercih edilmektedirler. Genel olarak tasarımları ile bulundukları ortamı hem renklendirmekte hem de güzelleştirmektedir. Şık bir görüntü sunarak daha iyi bir kullanım sağlarlar. Tasarımları bakımından avize modelleri arasında farklı birçok ürün bulunur. Örnek olarak ahşap avize ve led avize gibi modeller verilebilir. Bununların dışında kullanım sağlanan alana göre de birçok farklı avize modeli bulunur. Avize modelleri arasında mutfak avizesi ve salon avizeleri gibi çeşitler de bulunur. Bunlar dediğimi gibi kullanılan alana göre farklı dekoratif görünümlerde tasarlanır. Mutfak için kullanılan daha dayanıklı olması gerekmektedir. Mutfak avizesi modelleri bakımından neme karşı daha dayanıklıdır. Bunun dışında sakıt avize ve tekli avize gibi modeller bulunur. Bu avize modelleri de oldukça ilgi görmektedir. Sarkıt formlu olmaları ile dekoratif bir tasarım sunarlar. Yatak odası avizeleri ve çocuk odası avize modelleri de farklı olabilir. Çocuklar için farklı tasarımlara sahip avize modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda pervaneli avize modelleri de bulunur. Pervaneli avize modelleri genel olarak tavan vantilatörü olarak bilinmektedir. Farklı tasarımları ile oturma odası avizeleri arasında sıkça karşımıza çıkar. Spor avize modelleri de bulunmaktadır. Daha spor ve basit tasarımları sevenler için oldukça ilgi çekicidir. Birçok kaliteli markanın avize modellerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, en uygun fiyatlı seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Tüm çeşitleri kolay bir şekilde görebilir arasından seçim yaparak satın alabilirsiniz.
  • Modelleri arasında renk, tip ve özellik bakımından çeşitleri yer almaktadır. Avize modelleri 4lü avize, bakır avize, damla avize gibi pek çok çeşide sahiptir. Renkleri bakımından bakır sarkıt avize, beyaz sarkıt avize, turuncu avize gibi modelleri görebilirsiniz. Sakıt avize modellerinde pek çok çeşit yer alır. Damla sarkıt avize ya da elmaslı avize gibi modelleri görebilirsiniz. Dikdörtgen avize ya da dörtlü avize modelleri de şekilleri bakımından farklılardır. Tasarımsal olarak zevkinize göre olanları kolayca seçebilirsiniz. Uçaklı avize gibi modeller de özellikle çocuk odası için sıkça tercih edilmektedir. Farklı görünümleri ile eğlenceli bir dekorasyon sunarlar. Tüm tavan avizeleri ve en uygun fiyat seçenekleri için elektromarketim.com 'a göz atabilirsiniz. Avize ucuz fiyat seçenekleri ile sizleri bekliyor. Fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak tüm avize ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. 
  • Led Avize Modelleri

  • Linear teknolojisi kullanarak üretilmiş olan led avize modelleri kullanımları bakımından oldukça kullanışlıdır. Tasarımları açısından farklı görünümleri ile kullanıcılara dekorasyonda da bütünlük sunar. Dekoratif tasarımları ve farklı görünümleri ile birçok alanda tercih edilebilir. Sadece evlerde değil, ofis gibi alanlar içerisinde de led avize çeşitleri kullanabilirsiniz. Linear armatür modelleri ile benzer tasarımları olan led avize çeşitlerine göz atabilirsiniz. Kare led avize ya da led tavan avize gibi modeller ile de pek çok alanda dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. 
  • Sarkıt Avize Modelleri

  • Kullanıcıların ilgisi haline gelmiş sarkıt avize modelleri de oldukça kullanışlıdır. Yapıları bakımından farklı iki seçeneğe sahiptirler. Sıralı sarkıt avize ve tekli sarkıt avize olarak iki çeşidi bulunur. Modelleri bakımından hem vintage tasarımları hem de modern görünümleri ile bulundukları ortama değer katarlar.
  • Plafonyer Avize Modelleri

  • Tavana sabitlenerek kullanılan avize modelleri arasında yer alırlar. Genel olarak sarkıt formda olmadıkları için diğerlerinden daha farklıdırlar.
  • Taşlı Avize Modelleri

  • Dekorasyon anlamında daha şatafatlı görünümleri sevenler için taşlı avize modelleri kullanışlı olacaktır. Taşlı avize modelleri ile hem güzel bir görünüm hem de kaliteli aydınlatma sağlayabilirsiniz.
  • Avize Kumandası Çeşitleri

  • Artık akıllı aydınlatma ürünleri oldukça ilgi görmektedir. Avize kumandaları da akıllı aydınlatma içerisinde yer almaktadır. Genel olarak avize ile bağlantısını sağlayarak anahtar kullanmadan kumanda üzerinden kontrollerini yapabilemenize olanak sunarlar. Akıllı ev sistemleri içerisinde oldukça kullanışlı olan ürünlerdendir.
 • Avize Nedir?

  • Avizeler kullanımı bakımından oldukça çeşitlidir. Farklı tasarımları ile birbirlerinden ayrılan modelleri bulunmakta olup, kullanışlıdır. Genel tanım olarak aydınlatma ürünleri arasında yer almaktadır. Aydınlatma ürünleri arasında model olarak ne dikkat çekici olandır. Daha şık ve gösterişli bir aydınlatma ürünüdür. Birçok alanda kullanımları bulunan ürünler arasında yer almaktadır. Avize çeşitleri arasında avize sarkıt, kumandalı avizeler gibi modeller bulunur. Kumandalı avize modelleri için ayrı olarak avize kumandası da satılmaktadır. İstenilen avizeye kumanda sistemi bağlanarak kumandalı avize modeline getirilebilir. Sarkıt avize modelleri kullanımları bakımından oldukça ilgi gören ürünlerdir. Farklı tasarımları ile de kullanıcılara hoş bir görünüm sunarlar. Taşlı avize modelleri daha detay sevenler için oldukça ilgi çekicidir. Plafonyer avize modelleri de sade ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Tavan sıfırlanacak şekilde monte edilerek kullanılmaktadır. Rahat çalışma şekilleri ile oldukça kullanışlı ürünlerdir. Hem de dekoratif tasarımları ile plafonyer avize modellerini de tercih edebilirsiniz. Hepsinin kullanım alanları farklı şekilde değerlendirilebilir. Zevkinize göre karar vererek her yerde kullanım sağlayabilirsiniz. İç mekanlarda kullanımları bulunmaktadır. Tüm avize malzemeleri ve avize aksesuarları da sitemizde satılmaktadır. Avize ve fiyatları için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Güvenli alışveriş yollarımız ile avize fiyatları ucuz şekilde satın alabilirsiniz. En ucuz avize modelleri fiyatları ile sahip olun.
 • Avize Nasıl Bağlanır?

  • Tavana bağlanarak kullanılan aydınlatma ürünlerinden biridir. Avizeler kullanışlı çeşitleri sayesinde en iyi kullanımı ve dekorasyonu sağlamaktadır. Elektrik bağlantısı olan her alana bağlayabilirsiniz. Bağlama şekilleri avize üzerinde bulunan kablolar yadımı ile elektrik devresine bağlantısı yapılmaktadır. Gerekli aletleri kullanarak da avize montajı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça basit bir işlem olması ile kolaylık sağlar. Avize modelleri salon gibi alanlara da fazlasıyla yakışmaktadır. Avize şapkalı modellerden de tercih ederek dekorasyonunuza farklı bir tasarım sağlayabilirsiniz. Avize lambaları bağlantısı yapıldıktan sonra da rahatça kullanımına başlayabilirsiniz. Led avize modelleri de ampuller ile led sistem sağlanarak kullanılabilir. Salon avize modelleri ampuller ile de daha hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden tüm avize ucuz fiyat listesi ile ürünleri görebilir, kolayca satın alıp kullanabilirsiniz.
 • Avize Nasıl Değiştirilir?

  • Avize montajı işlemlerinde uygulanılan yöntemi kullanarak değişimi sağlanmaktadır. Avize parçaları zarar görmeyecek şekilde çıkararak yerine yenisini takabilirsiniz. Montaj esnasında hassas davranmanız gerekmektedir. Hassas yapıda oldukları için herhangi bir kırılma gibi olayların yaşanmasına engel olabilirsiniz. Avize şapkalı modeller için özellikle hassas olmanız gerekmektedir. Avize parçaları ayrı oldukları için düşme tehlikesi bulunur. Avize şapkalı modelleri takarken de dikkat etmeniz gerekmektedir. Rahat ve kolay kullanımları sayesinde montaj ve değişim işlemleri basit bir şekilde yapılır.
 • Avize Nasıl Seçilir?

  • Avize çeşitlerine bakarak kullanmak istediğiniz alan için seçim yapmanız gerekmektedir. Ne kadar ışık veriyor, nerede kullanırsam daha iyi ışık sağlayabilirim gibi soruları düşünerek karar verebilirsiniz. Sadece modellerine göre değil avize ampul çeşitlerine de bakmanızı öneririz. Işık kaynağının fazla olması gereken alanlar için farklı çeşitleri seçebilirsiniz. Avize kumandalı modelleri de bulunmakta olup, kullanım sağlamak istediğiniz özelliklere karar verebilirsiniz. Avize ucuz fiyat listeleri ile elektromarketim.com üzerinden satılmakta olup, güvenli alışveriş yollarımız ile satın alabilirsiniz. Avize modeller fiyatları en uygun fiyat listeleri ile sayfamızda bulunmaktadır. ACK, Arlux, Cata, Forlife, Global, Noas gibi markaların tüm ürünlerine hemen bakabilirsiniz. Kategori sayfamızı ziyaret ederek şık avize modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Dekoratif Avize Modelleri Kullanımı

  • Avize modelleri istenilen her alanda kullanımı olan bir aydınlatma ürünüdür. Genel olarak iç mekan aydınlatma ürünleri içerisinde kullanılırlar. Tasarımları bakımından oldukça dekoratif avize modelleri bulunur. Örnek olarak;
  • Salon Avize Modelleri

  • Tasarımsal olarak led avize modelleri salon avize çeşitleri arasında yer alabilir. ACK AL02-25601 Dekoratif Linear Led Avize modeli gibi led avize çeşitleri salon avizesi olarak kullanılabilir. Sarkıt avize modelleri arasından da salon içinde farklı bir görünüm sunacak ACK AH19-01371 Dekoratif Sarkıt Armatür modeli bulunur. Duvar apliği olarak da kullanımları sağlanan ürünlerdir. Global K2 KSL403 Dekoratif Sarkıt Armatürü modeli de üçlü aydınlatma modelidir. Salon avize modelleri için tercih edilebilirler.
  • Mutfak Avize Modelleri

  • Avize modelleri her alanda kullanılabilir. Mutfakta kullanılan ürünler daha ısıya ve buhara karşı dayanıklı olabilir. Seçim aşamasında buna dikkat edebilirsiniz. Bunun dışında zevk ve ihtiyaca bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Örnek olarak ACK AH17-04871 Siyah Gold Dekoratif Sarkıt Armatür modelleri uygun olabilir. ACK AH17-03170 Beyaz Gold Dekoratif Sarkıt Armatür modeli de mutfk avizesi olarak kullanılabilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.