Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1079 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 11 ... 23
 • Matkap Ucu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Matkap uçları, matkap aksesuarları içerisinde yer alan ve geniş ürün çeşitliliğine sahip olan ürünlerdir. Matkaplar ile beton, ahşap, metal ve daha pek çok malzeme üzerinde gerçekleştirilen birçok uygulamada matkap uçlarına ihtiyaç duyulur. Matkap uçları; uç yapıları, malzeme türleri, ölçüleri ve kullanım alanları bakımından çeşitlilik gösterir. Kademeli, spiral, yaprak, yıldız ve elmas matkap uçları, HSS ve SDS matkap ucu çeşitleri, matkap ucu testere gibi daha pek çok matkap ucu çeşidi bulunur. Bunların yanı sıra kullanımlarına göre şarjlı matkap uçları, beton, metal ve ahşap matkap uçları da uç çeşitleri arasında yer alır. Bu uçları tekli şekilde satın alabileceğiniz gibi matkap ucu seti olarak da satın alabilirsiniz. Yüksek kaliteli matkap ucu çeşitlerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Yüksek kaliteli ve dayanıklı yapıda olan matkap uçları ile rahat çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.
 • Matkap Ucu Ne İşe Yarar?

  • Matkap uçları, geniş kullanım alanına sahip olan aksesuarlardır. Kırma, delme, vidalama işlerinin yanı sıra somun sıkma ya da sökme, havşa açma gibi işlerde oldukça kullanışlı ürünlerdir. Her uç çeşidi farklı uç tasarımına sahip olup, uyumlu olduğu matkaplar ve kullanım alanları bakımından ayrılır. Beton matkap uçları, darbeli matkaplarda kullanıldığında sert yüzeylerde kırma ve delme işlerinde tercih edilirken, delikli taşlardan oluşan duvarlarda yapılan işlemlerde darbesiz matkaplar ile birlikte kullanım sağlanabilir. Elmas, yaprak ve ahşap matkap uçları ile ahşap iş malzemeleri üzerinde delme işlerinizi kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Metal matkap uçları ise içeriğinde demir bulunmayan metal malzemeler üzerinde yapacağınız çalışmalar için elverişli matkap uçlarıdır. Paslanmaz çelikte HSS matkap uçlarından yardım alabilir, işleminizin kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Matkap uçları, matkaplar ile yapacağınız çalışmaları kolaylaştırarak kısa süre içerisinde en az eforu harcayarak tamamlamanıza olanak sağlar.
 • Matkap Ucu Nasıl Kullanılır?

  • Matkap uçları, yapı ve tamirat işlerinde kullanılan matkaplar ile yapılan çalışmalarda kullanım sağlanan ürünlerdir. Matkap modeline, işlem ve çalışma malzemesinin türüne uygun olarak farklı çeşitlerinin kullanımı tercih edilir. Yapılacak işleme uygun olarak belirlenen ucun kullanımı için matkap mandrenine yerleştirilmesi gerekir. Bunun için mandren gevşetilerek mandren tırnakları açılır ve içerisine matkap ucu takılarak mandren yeniden sıkıştırılır ve kullanıma hazır hale gelir. Kullanıcı takılan ucun sabitlenip sabitlenmediğini, matkabı çalıştırarak kontrol edebilirsiniz. Mandrene sabitlenen matkap ucu ile uç özelliklerine uygun olan yüzeylerde kullanım sağlayabilirsiniz. Beton matkap uçları ile sert yüzeylerde, ahşap, yaprak ve elmas matkap uçları ile ahşap malzemeler üzerinde kullanım sağlayabilirsiniz. Çelik matkap uçları ile demir içermeyen çelik, bakır pirinç gibi iş malzemeleri üzerinde rahat çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Matkap uçları, pratik kullanım imkanı sunan aksesuar çeşitlerinden olup, işlevine göre uç çeşitleri içerisinden sıklıkla tercih edilmektedir. Körelen matkap uçlarını ister matkap ucu bileme makineleri ile bileyebilir, ister yenileri ile değiştirebilirsiniz. Matkap uçları ile pek çok işlemi oldukça kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • En İyi Matkap Ucu Hangisidir?

  • Piyasada birçok marka tarafından üretilmiş olan farklı kalite ve özellikte matkap uçları bulunur. Bunlar içerisinden seçim yapmak bir hayli zor olsa da öncelikle yapacağınız işlemleri belirlemeniz ve buna göre seçim yapmanız gerekir. Uç yapıları, ölçüleri gibi özelliklerinin yanı sıra kullanım alanlarına göre farklılık gösteren matkap uçları içerisinde tek bir en iyiden bahsetmek pek doğru olmaz. Matkabınıza ve yapacağınız uygulamaya en uygun olarak tercih edeceğiniz ürün, sizin için en iyi matkap ucu olacaktır. Matkap ucu tercihinizi kullanıcı memnuniyeti ve ürün kalitesi bakımından ön plana çıkan Makita markasından yana yapabilirsiniz. Makita HSS matkap uçları, ahşap delici burgu ve yaprak matkap uçları, vidalama uçları, metal matkap uçları ve daha fazlası için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En ucuz fiyat avantajlarından faydalanarak, yüksek kaliteli ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.