sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
 • Oda Termostatı Çeşitleri ve Fiyatları

  • En kaliteli ürün seçenekleri ile elektromarketim.com üzerinden tüm oda termostatlarını görebilirsiniz. Fiyat ve performans açısından oldukça işlevli olan modeller ile birçok kombi ile kullanımları sağlanabilmektedir. Sürekli kullanımları ile yüksek performans sunarlar. Verimli ve tasarruflu doğalgaz kullanımı ile çok rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Kombi için fazlasıyla tercih edilen bir üründür. Oda sıcaklığını ayarlayarak, tasarruflu bir ısıtma sistemi kurmaktadır. En iyi markaların ürün seçeneklerine tek bir tek ile sayfamızdan ulaşabilir, en ucuz oda termostatı fiyatları ile satın alabilirsiniz.
 • Oda Termostatı Nedir?

  • Oda termostatları genel olarak kombi veya ısıtma üniteleri için tasarlanmış olup, oda sıcaklığı üzerinde ayarlamalar yapan bir cihaz modelidir. Oda sıcaklığını termostat üzerinden belirlediğiniz açma/kapama işlemlerini yaparak kontrol altında tutmaktadır. İstenilen sıcaklıktan düştüğü zaman kombiyi çalıştırır, çıktığı zamanlar ise kombiyi kapatmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olup, etkili çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda yeni nesil akıllı termostat modellerinde birçok özellik de bulunmaktadır. Gelişen teknoloji ile ilerletilmiş ek özellikleri oluşturulmuştur. Akıllı oda termostatları kullanılması kolay olacak şekilde tasarlanmış olup, en iyi çözüm imkanını sunmaktadır. Kullanımı kolay olması ile dikkat çekici bir üründür. Birçok kaliteli markanın üretimleri bulunmaktadır. General akıllı oda termostatı modelleri oldukça tercih edilmekte ve memnun bırakılmaktadır. En iyi akıllı oda termostatı modellerinin hepsi elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatlar ile satılmaktadır.
 • Oda Termostatı Özellikleri Nedir?

  • Bütün ürünler genel olarak ortam sıcaklığını kontrol etmenizi sağlar. Ürün detaylarından bahsedecek olursak; akıllı klima kontrol kiti Wifi kumandası ile mobil uygulama üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz. Konum özellikleri ile klimanızın çalışmasını yönetebilirsiniz. Sizlere günlük ve haftalık olarak programlama özelliği sunmaktadır. Geçmiş çalışma düzenini ve sıcaklık derecelerini veriler halinde rapor etmektedir. Aynı zamanda altı farklı mod özelliği bulunmaktadır. Seçeceğiniz modlara göre çalışmasını sağlayabilirsiniz. Hava durum bilgilerini de kontrol edebilirsiniz. Dijital kablolu haftalık programlanabilir; konforlu ve ekonomik bir ısınma sağlamaktadır. Kablolu bağlantılı olup hassas sıcaklık ölçümü yapmaktadır. Haftalık kullanma ve manuel kullanım seçenekleri mevcuttur. Kablolu dijital termostat; hassas ölçüm özelliğine sahiptir. Sıcaklık kalibrasyonu bulunmaktadır, kablolu bağlantılı şekilde çalışmaktadır. Set kablosuz oda termostatı, hassas sıcaklık ölçümü ve sıcaklık kalibrasyonu yapmaktadır. Set dijital kablosuz haftalık programlanabilir oda termostatları; kablosuz sistemli ve dijitaldir. Türkçe menü içerikleri, açma kapama anahtarı, sıcaklık kalibrasyon ayarları, derece ayarları ve oda sensörlü dijital ekranı vardır. Wifi Akıllı oda termostatları; mobil uygulamalar ile ısıtmanızı sağlar, siz evde değilken bile uzaktan kontrol ederek ayarlamalar yapmanıza olanak sunar. Bu cihaz 0.1 ölçüm hassasiyeti ile birlikte yaşam alanlarınızın sizin ayarladığınız sıcaklıkta kalmasını sağlar. Böylece ısıtma ünitelerinizi gereksiz yere çalıştırmak zorunda kalmayarak tasarruf edebilirsiniz.
 • Oda Termostatın Avantajları Nelerdir?

  • Akıllı oda termostatı tavsiye olarak kullanılması gereken bir şeydir. Özellikle doğalgazlı evlerde kullanımı oldukça yaygındır. Doğalgaz faturasını da etkiliyor olması ile fazlasıyla tercih edilmektedir. Daha az doğalgaz faturasının gelmesini sağladığı için birçok ev sahibi bu ürünü kullanmaktadır. Akıllı oda termostatı kullananlar memnun kaldıkça da önemi artmıştır. Ürünler içerisinde birçok model ve çeşitte olanlar bulunmaktadır. Kablolu, kablosuz, dokunmatik, tuşlu gibi birçok modeli bulunur. En iyi akıllı oda termostatı ve oda termostatı kombi kiti için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
 • Oda Termostatları Her Kombi ile Uyumlu mudur?

  • Akıllı oda termostatı kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli özellik budur. Kombi modellerini kontrol ederek satın almanız gerekmektedir. Teknik olarak on/off bağlantı özelliği taşıyan kombi sistemlerinde kullanımları bulunmaktadır. Bu özellikle çalışmakta olan kombilere sorunsuz bir şekilde takarak kullanım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda oda termostatı kablosuz modelleri ile rahatlık sunmaktadır. İster kablolu akıllı oda termostatı modellerine de bakabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile elektromarketim.com üzerinden satılmakta olan oda termostatı modellerine bakabilirsiniz. Aynı zamanda en ucuz akıllı oda termostatı modelleri de bulunmaktadır. Tasarruflu alışveriş ve güvenli ödeme yolları ile sahip olabilirsiniz.
 • Oda Termostatları Nerelerde Kullanılır?

  • İhtiyaç duyulan her yerde kullanıma uygundur. Ev, iş yerleri, ofisler, fabrikalar gibi alanlarda kullanımı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Oda Termostatları, hayat standartlarınızı kaliteli bir seviyeye ulaşmasını sağlamaktadır. Hem tasarruf edebilir hem de uzaktan kullanımı olan ürünler ile kontrol sağlayabilirsiniz. En kaliteli oda termostatları, hızlı kargo imkanı ile Elektromarketim.com 'da. İndirimli fırsatları kaçırmayın! Online olarak satın alın, kapınıza kadar gelsin!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.