Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 365 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Modern Spot Lamba Çeşitleri


Spot lamba genellikle iç mekân olmak üzere hem iç hem de dış mekanlarda kullanılan, modern aydınlatma türüdür. Dekoratif ve işlevsel olarak aydınlatma sağlayan spot lambalar, duvara veya tavana monte edilerek kullanılırlar. Spot lambalar, sıva altı ve sıva üstü olmak üzere iki farklı montaj modeline sahiptir. Gömme spot lamba olarak da bilinen sıva altı spot lambalar, duvar veya tavan zeminin altına gömülerek monte edilirler. Bulunduğu alana modern bir görünüm katan gömme spot lamba modelleri, banyolarda, mutfaklarda, oturma odalarında ve iç mekanların her alanında kullanıma uygundur. Sıva üstü spot lambalar ise duvar ve tavan zemininin doğrudan dışına monte edilerek kullanılırlar.


Spot lamba çeşitleri içerisinde dekoratif spot lamba ve ray spot lamba modelleri de yer alır. Raylı spot lamba modellerinde ışık kaynağı, duvara veya tavana monte edilmiş ray üzerindedir. Ray üzerindeki ışık kaynakları rahatlıkla hareket ettirilebilir ve istenilen alana yönlendirilebilirler. Dekoratif spot lambalar ise çeşitli modellerde ve şekillerde kasalara sahip olan spot lambalardır. Kare, yuvarlak ve kristal spot lamba gibi birçok modeli bulunan bu spot lambalar, bulunduğu ortama estetik görünüm katarlar.


Elektromarketim üzerinden spot lamba çeşitlerine ulaşabilir, tarzınıza uygun modelleri bulabilirsiniz. En uygun duvar ve asma tavan spot lamba fiyatları ile spot lambalara anında sahip olabilirsiniz!

Farklı Renk Seçenekleri ile Spot Lamba Tavsiyeleri


Spot lamba modelleri, her tarza uygun olacak şekillerde ve renklerde üretilir. Bu sayede spot lambalar çeşitlilik açısından kullanıcılara birçok seçenek sunar. Modern ve endüstriyel tarz sevenler için mat siyah veya parlak gümüş gibi metalik renkler; klasik ve sıcak tarz sevenler için saten veya altın renkli spot lambalar tercih edilebilir. Beyaz renkteki spot lambalar ise her tarz için uygundur. Spot lambalar ahşap, krem, bakır ve krom olmak üzere birçok farklı renk seçenekleriyle Elektromarketim’de. En uygun spot lamba fiyatları ile tarzınıza uygun olanı hemen seçebilir, dekorasyonlarınızı renklendirebilirsiniz!

En Çok Tercih Edilen Spot Lamba Markaları


En çok tercih edilen spot lamba markaları arasında ACK, Global, Noas, Forlife ve Cata gibi markalar yer alır. Spot lambalar markalar tarafından farklı tasarımlarda, farklı modellerde ve renklerde üretilir. Bu markalar kaliteli ürünler üretmeleri, çeşitli tasarım ve model seçenekleri sunmaları ile tercih edilirler. Ayrıca, led teknolojisinin avantajları sayesinde markalar, led spot lamba modellerinde de geniş yelpazelere sahiptir. ACK, Global, Noas, Forlife ve Cata spot lamba modellerindeki geniş ürün yelpazelerine Elektromarketim’den ulaşabilir, her türlü aydınlatma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz!

En Çok Tercih Edilen Spot Lamba Modelleri


Spot lamba, evlerin ve mekanların aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak için tercih edilen modern bir aydınlatma türüdür. Spot lambalar hem dekoratif hem de işlevselliği bir araya getirirler ve farklı tarzlara ve ihtiyaçlara uygun olacak şekilde çeşitler sunarlar. Modern ve minimalist tasarımları sayesinde sıva altı spot lamba, endüstriyel tasarımları sayesinde ray spot lamba, enerji verimliliği ve uzun ömürleri sayesinde ise spot led lamba modelleri en çok tercih edilen modellerdir.

Spot Lamba Montajı İçin Öneriler


Spot lamba montajı, lamba modellerine göre sıva altı ve sıva üstü olmak üzere farklılık gösterir. Sıva altı montaj genellikle asma tavan spot lamba modellerinde, sıva üstü montaj ise genellikle ray spot lamba ve birçok spot lamba modellerinde yapılır. Montaj gerçekleştirilmeden önce yapılması gereken işlemler vardır.


Yer Seçimi: Spot lambaların monte edileceği yer belirlenmeli. Hangi alanda olacağı ve nereyi aydınlatacağı seçilmelidir.


Model Seçimi: Spot lambaların modelleri ve tasarımları en önemli faktörlerden biridir. Monte edilen yerin dekorasyonuna uyumlu olmalıdır. Örneğin, spot lamba banyoda kullanılacak ise banyo spot lamba modelleri tercih edilmelidir.


Aydınlatma Açısı: Spot lambaların yönlendirilebilen modelleri bulunur. Bu ise aydınlatmanın nereyi vurgulayacağını belirler. Duvar, tavan veya mobilya gibi hangi alan ön plana çıkarılmak isteniyorsa, ona göre aydınlatma açısı belirlenmelidir.


Işık Kaynağı Seçimi: Spot lambalar için doğru ampul seçmek önemlidir. Ampulün gücü, ışık rengi ve gerilimi belirlenmelidir. Enerji tasarrufu ve uzun ömürlü bir ışık kaynağı için led spot lamba modelleri seçilmelidir.


Montaj Yüksekliği: Spot lambaların montaj yüksekliği, odanın büyüklüğüne ve kullanım amacına göre doğru ayarlanmalıdır.


Tüm her şey seçildikten ve belirlendikten sonra spot lamba modeline göre, elektrik bağlantıları güvenli bir şekilde yapılarak montaj gerçekleştirilir.

Uygun Fiyatlı Spot Lambalar Elektromarketim' de


Spot lambalar, her ortama uygun olan modelleri ve enerji tasarruflu özellikleriyle sıkça tercih edilen aydınlatma türüdür. Birbirinden farklı şekilleri, renkleri ve tarzlarıyla her kullanıcıya hitap ederler. Kaliteli markalar tarafından üretilen spot lambalar ise uzun ömürlü olmalarıyla kullanıcılara büyük avantajlar sağlar. Elektromarketim’ de kaliteli markaların, birçok sıva altı ve sıva üstü spot lamba modelleri yer alır. Bu spot lambalar, çeşitli renkleri ve çeşitli tasarımları ile ön plana çıkarlar. Elektromarketim’ den uygun fiyat seçenekleri ile tarzınıza uygun duvar ve tavan spot lamba ürünlerine kolayca ulaşabilir, güvenli ödeme yöntemleriyle hemen sahip olabilirsiniz!

Neden Elektromarketim' den Almalıyım?


 ✔  Elektromarketim’ de her tarza uygun spot lamba modellerini, en uygun fiyat seçenekleriyle almak mümkündür.


 ✔  Fırsat ve kampanyaları takip ederek, spot lambalardaki indirimlerden kolayca yararlanabilirsiniz.


 ✔  Elektrotoptan hizmeti ile toplu alışverişlerinizde özel teklif imkanından yararlanabilirsiniz.


 ✔  Elektropuan sistemi ile yaptığınız her alışveriş için puan kazanabilir, bir sonraki alışverişlerinde puanlarınızı indirim olarak kullanabilirsiniz.


 ✔  Güvenli ödeme ve hızlı teslimat yolları ile tüm spot lamba ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Spot Lambalar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Spot Lamba Neye Göre Seçilir?

  • Spot lamba seçimi ilk olarak kullanılacak mekâna ve kullanılacak yüzeye göre yapılır. Daha sonra spot lambanın modeline, tasarımına ve şekline karar verilir. Lambanın ışık kaynağı, ışık gücü ve ışık rengi de belirlendikten sonra spot lamba seçimi tamamlanır.
 • Spot Aydınlatma Nasıl Temizlenir?

  • Spot aydınlatma temizliği düzenli olarak yapılmaz ise toz ve kirler ışık şiddetini azaltarak, aydınlatma kalitesini düşürebilir. Bu sebeple, spot lambalar düzenli olarak nemli bir bez veya sünger ile temizlenmelidir. Daha sonrasında kuru bir bez ile kurulanmalıdır. Elektrik çarpması gibi durumların önüne geçmek için ise elektrik bağlantısının kesilmesi gerekir.
 • Spot Aydınlatma için Hangi Ampuller Tercih Edilmelidir?

  • Spot aydınlatmaların daha uzun ömürlü ve daha tasarruflu olması için, enerji tasarruflu ampul olan led ampuller tercih edilmelidir. Led ampuller, geleneksel ampullere oranla daha az enerji harcarlar ve daha az ısı yayarlar. Bu sayede daha sağlıklı bir aydınlatma sağlayarak, uzun süre boyunca kullanılabilirler. Geleneksel ampullü bir spot lambanın, led spot lamba değişimi gerçekleştirilebilir ve led teknolojisi ile aydınlatma sağlanabilir.
 • Spot Lamba Kaç Watt Olmalıdır?

  • Spot lamba watt değeri, spot lambanın kullanılacağı alanın büyüklüğüne ve kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Lambanın kullanılacağı alan büyüdükçe watt değeri de artar. Aynı zamanda spot lamba sadece genel bir aydınlatma amacı ile kullanılacak ise watt değeri daha düşük, dekoratif bir amaçla kullanılacak ise watt değeri daha büyük olmalıdır.
 • Spot Lamba Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Spot lamba, kullanım alanı oldukça geniş bir aydınlatma türüdür. Bu lambalar mutfak, banyo, oturma odası gibi yaşam alanlarının her alanında kullanılırlar. Aynı zamanda işyerleri, ofisler ve alışveriş merkezi gibi ticari alanlarda da tercih edilirler. Spot lambalar her alanda rahatlıkla kullanılabilir hatta, IP koruma değerlerine göre dış mekanlarda da kullanılabilirler.
 • Spot Aydınlatma Nasıl Monte Edilir ve Kullanılır?

  • Spot aydınlatma, modeline göre sıva altı ve sıva üstü olmak üzere iki farklı şekilde monte edilir. Sıva altı spot lambalar, duvar veya tavan yüzeyinin altına gömülerek monte edilirler. Sıva üstü spot lambalar ise yüzeylerin direkt olarak dışına monte edilirler. Monte ve bağlantı işlemleri gerçekleştirildikten sonra kullanılabilirler.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.