Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 63 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Kırıcı Delici Matkap Çeşitleri ve Fiyatları

  • Matkap çeşitlerinden biri olan kırıcı deliciler, matkapların çok daha gelişmiş modelleridir. Matkap işlevinin yanı sıra kırıcı özelliği de bulunan bu ürünler geniş kullanım alanına sahiptir. Sert zeminlerde rahatlıkla kırma ve delme işleri yapılabilir. Pek çok çeşitte kırıcı delici matkap bulunmaktadır. Bunlar tasarımları ve devir sayısı, ağırlık, darbe gücü gibi teknik özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Belli bir güçte ve sıklıkta ürettikleri darbe ile fayans ve seramik sökme, yer ya da duvar kırma, sert yüzeylerde delik açma gibi işlerde rahatlıkla tercih edilirler. Çalışma şekillerine göre şarjlı ve elektrikli kırıcı delici modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda bu ürünler dışında delici matkap ve kırıcı matkap özelliklerine sahip ayrı ürünler de yer alır. Makita, Max Extra gibi öne çıkan profesyonel markaların ürettiği kırıcı delici matkaplar yüksek kaliteli yapıda olup, çok daha uzun ömürlü ve yüksek performanslı kullanım imkanı sunar. Tüm kırıcı delici hilti fiyatları için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kırıcı delici matkap çeşitlerini Elektromarketim.com ‘u tıklayarak inceleyebilir, en ucuz fiyat avantajlarından faydalanarak dilediğiniz ürünlere güvenle sahip olabilirsiniz.
 • Kırıcı Delici Matkap Ne İşe Yarar?

  • Hilti olarak da bilinen kırıcı delici matkaplar geniş kullanım alanına sahip olan ve kullanımı sıklıkla tercih edilen el aletleridir. Sahip oldukları özellikler ile matkaplardan daha güçlüdürler. Normal matkaplar ile sert zeminde çalışmak için ekstra efor harcamak gerekir. Ancak kırıcı delici matkaplar ile kendinizi pek fazla yormadan oldukça konforlu bir şekilde çalışabilirsiniz. Matkapların yapabildiği işleri de yapabilmesinin yanı sıra fayans ve seramik sökme işlerinde duvar gibi sert malzemelerin kırılmasında ve delinmesinde güvenle kullanılmaktadır. Tasarımsal açıdan motor bölümünün düşey konumda bulunan modelleri ile dar alanlarda rahatlıkla çalışılabilir. Kırıcı deliciler, işleri kolaylaştırarak kullanıcının konforlu bir şekilde çalışabilmesine olanak sağlar. Bazı modellerinde bulunan tork sınırlandırıcı özelliği ile uç sıkışmalarından dolayı yaşanan kullanıcı ve matkabın zarar görmesi durumu engellenir.
 • Kırıcı Delici Matkap Nasıl Kullanılır?

  • Kırıcı delici matkapların kullanımı, diğer matkaplar ile benzerlik gösterir. Ancak normal matkaplardan çok daha gelişmiş olan kırıcı deliciler çok fonksiyonlu el aletleridir. Geniş kullanım alanına sahip olan kırıcı delicileri dilediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Darbesiz matkap modu, darbeli matkap modu ve kırıcı matkap modu olmak üzere farklı çalıştırma fonksiyonları bulunur ve bu modların seçimi için fonksiyon seçim butonu vardır. Bunların yanı sıra kırıcı delici matkap kullanımında uç seçimi en önemli hususlardan biridir. Üzerinde çalışılacak malzemeye ve yapılacak olan işe en uygun matkap uçları tercih edilmelidir. Böylece matkabın ve malzemenin zarar görmesini engelleyerek başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kırıcı delici matkaplar ile çalışırken iş güvenliği ekipmanlarını kullanmanız ve iş güvenliği kurallarına uymanız gerekmektedir. Şarjlı ve elektrikli kırıcı delici modellerinden dilediğinizi tercih edebilir, rahat kullanımlar sağlayabilirsiniz.
 • Kırıcı Delici Matkap Nasıl Çalışır?

  • Kırıcı deliciler kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilen ve yüksek performanslı olmaları ile kullanıcıyı memnun bırakan el aletleridir. Bu ürünler de tıpkı diğer matkaplar gibi çalışmaktadır. Farklı çalıştırma fonksiyonları bulunan bu ürünler ile yumuşak başlatmalar yapılması önemlidir. Genellikle sert zeminler üzerinde kullanımı bulunmakta olup, çalıştırma tetiği ile basit bir şekilde çalıştırılır. Kablolu olan elektrikli kırıcı delici modelleri bir elektrik tesisatına ihtiyaç duyarken, şarjlı kırıcı delici matkaplar kullanıcıyı herhangi bir kablo kısıtlamasına maruz bırakmaz ve aküsünden aldığı enerji ile çalışmaktadır.
 • Kırıcı Delici Matkap Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

  • Piyasada pek çok markanın üretmiş olduğu ve özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılan birçok kırıcı delici modeli bulunmaktadır. Bunlar arasından bir seçim yapabilmek ise kullanıcıyı bir hayli zorlar. Kırıcı delici matkap satın alırken öncelikle kullanıcının kullanım alanlarını, istek ve beklentilerini belirlemesi üründen alacağı verim bakımından oldukça önemlidir.
  • Unutmayın, ürün ne kadar güçlü ve kaliteli olursa olsun, kullanıldığı iş için uygun bir ürün değilse alacağınız verim ve ürünün performansı düşecektir. Ayrıca ürünlerin devir sayıları, güçleri ve ağırlıkları gibi teknik özelliklerini de göz önünde bulundurarak karşılaştırmalar yaparak sizin için en uygun ürünleri belirleyebilirsiniz. İster kablolu ister kablosuz modeller arasından seçiminizi yaparak rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kırıcı delici matkap tercihinizi Makita gibi profesyonel markalar arasından yaparsanız kaliteli yapıları sayesinde çok daha uzun ömürlü kullanım imkanı bulabilirsiniz.
  • Kırıcı delici hilti fiyatları için hemen sayfamıza gelebilir, tüm hilti matkap çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. En uygun kırıcı delici hilti fiyatları sizler için elektromarketim.com 'da. Hemen tıklayın, güvenli ödeme seçenekleri ile kolayca sahip olun.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.