Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1001 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21
 • Kesici Alet - Eğe Çeşitleri ve Fiyatları

  • Tamirat ve yapı malzemeleri arasında yer alan kesici aletler ve eğeler sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Kesici aletler içeriğinde birçok ürün grubu bulundurur. Bunlar arasında eğeler, törpüler, freze bıçakları, pançlar ve adaptörleri, çakılar, makaslar, testere kolu ve yedekleri, maket bıçağı ve yedekleri gibi ürünlerdir. Geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıya birçok seçenek sunar. Kesici alet çeşitleri de kendi içerisinde pek çok çeşide ayrılır. Freze bıçakları çeşitleri arasında kanal, kırlangıç, karbür, rulmanlı ve kenar alma freze bıçakları bulunmaktadır.
 • Eğe Çeşitleri Nelerdir?

  • Pançlar ve adaptörlerinin içerisinde ahşap, beton, metal, seramik ve fayans pançlar ve panç adaptörleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra panç setleri de çeşitli ürün içerikleri ile yer almaktadır. Kamp çakıları, çok amaçlı çakılar, çoklu çakılar, cep çakıları, mini çakılar, tırnak çakıları gibi birçok çakı çeşidi ile özellikle doğada rahat kullanım sağlanmaktadır. Kesici aletlerden biri olan makaslar da birçok çeşitte üretilmiştir. Bağ makasları, kuyumcu makasları, sac makasları, hasat makasları, kablo makasları, çok amaçlı makaslar, kuplon makasları, gönye makasları ile birçok alanda kullanım sağlanabilir. Çeşitli kullanımlarda karşımıza çıkan testere kolları ve yedekleri ile kesim işleri hızlandırılır. Birbirinden farklı özelliklerde üretilmiş olan maket bıçakları çeşitli ölçü ve kesim aralıklarında olup, yedekleri ile birlikte kullanım kolaylığı sağlar. Son olarak kesici aletler içerisinde bulunan törpü, raspa ve eğe çeşitleri de kullanımı sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Törpü çeşitleri arasında ağaç törpüleri, nalbant törpüleri, yuvarlak törpüler gibi ürünler bulunur. Eğeler ise farklı şekillerdeki kaporta eğeleri, yuvarlak, üçgen, kalın, küçük eğeler, ara eğeler, band eğeler, dört köşe eğeler, demir eğeleri, saatçi eğeleri, elmas eğeler gibi pek çok modelde üretilmişlerdir. Aynı zamanda eğe setleri de bulunmaktadır. Kesici alet ve eğe çeşitlerini Elektromarketim.com ‘dan inceleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz içerisinden dilediğiniz ürünleri en uygun fiyatlarımız ile güvenle satın alabilirsiniz.
 • Kesici Aletler Nelerdir?

  • Kesici aletler iş malzemeleri üzerinde yapılan çalışmaların temiz ve düzgün bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan yardımcı el aletleridir. Kesici aletler içerisinde eğeler, makaslar, pançlar ve panç adaptörleri, çakılar, testere kolları ve yedekleri, maket bıçakları ve yedekleri, eğeler, törpüler ve raspalar bulunur. Bu aletlerin her biri farklı kesim işlerinde kullanılmaktadır. Kesici yüzeyleri ile temiz kesimler yapma olanağı sağlayan bu ürünler ile çalışmak kolaydır. En uygun kesici alet çeşitleri için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Pek çok çeşitte üretilmiş olan kesici aletler arasından ihtiyaç duyduğunuz ürünleri seçebilir, en ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
 • Eğeler Ne İşe Yarar?

  • Eğeler iş parçalarının yontulması işlrminde daha iyi bir yüzey elde edilmesi için kullanılan ürünlerdir. Eğeler sayesinde iş parçalarına şekil vermek oldukça kolaydır. Üstlerinde çok sayıda kesici dişleri bulunur. Diş türüne göre birçok çeşide ayrılan eğeler, farklı malzemeler üzerinde çalışma imkanı sunar. Yapılan eğeleme işlemi sonucunda ince ve çok ince işlenmiş yüzeyler elde edilebileceği gibi, kaba işlenmiş yüzeyler de elde edilebilmektedir. Bu işlemleri doğru bir şekilde gerçekleştirebilmek için eğe seçimi oldukça önemlidir.
 • Kesici Alet ve Eğeler Nasıl Kullanılır?

  • Kesici aletler ve eğeler çeşitli malzemeler üzerinde farklı kullanımları bulunan ürünlerdir. Kullanımları rahat ve kolaydır. Kompakt tasarımları ile hepsi oldukça kullanışlı ürünler olup, kullanıcıları memnun bırakırlar. İş güvenliği önlemlerini alarak ve ekipmanlarını kullanarak güvenli ve temiz çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım sağlayacağınız alanlara uygun olan kesici alet ya da eğe çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Dilediğiniz kesici alet ve eğe modellerini Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.