Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 184 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
 • Eğeler - Törpüler Çeşitleri ve Fiyatları

  • Tamirat ve yapı malzemeleri içerisinde yer alan törpüler ve eğeler çok sık kullanılan ürünlerdendir. Yüzeylerin temizlenmesi, pürüzlerin giderilmesi, işlenmesi, düzeltilmesi, oyulması ve delinmesi gibi işlerde eğeler ya da törpüler tercih edilmektedir. Üzerlerinde farklı sıklıkta ve yapıda dişler bulunur ve tüm bu işlemleri keskin diş yapıları yardımı ile gerçekleştirirler. Eğeler ve törpüler kullanım alanları ve diş yapıları, ölçüleri gibi teknik özellikleri bakımından çeşitlere ayrılır. Eğe çeşitleri arasında standart eğeler, konik uçlu eğeler, kare eğeler, üç köşeli eğeler, mil eğeleri, yuvarlak ve yarım yuvarlak eğeler bulunur. Törpüler ise standart törpüler, yuvarlak ve yarım yuvarlak törpüler olmak üzere çeşitlere ayrılır. Eğeler ve törpüler içerisinde aynı zamanda raspalar da yer almaktadır. Eğe ve törpü çeşitleri için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, Cetaform ve Three Files markalarına ait yüksek kaliteli eğe ve törpü çeşitlerine en ucuz fiyat avantajları ile kolayca sahip olabilirsiniz.
 • Eğe ve Törpü Çeşitleri Nelerdir?

  • Eğe ve törpüler yapı bakımından birbirleri ile benzerlik gösteren tamirat ve yapı malzemelerindendir. Her iki ürün çeşidi de farklı ölçü ve aralıktaki dişlerden oluşur ve malzeme üzerinde gerçekleştirilen işlemlerde bu dişlerden yararlanır. Farklı alanlarda ve çeşitli işlerde kullanılan eğe ve törpü çeşitleri bulunur. Bu ürünler iş malzemelerinin işlenmesi, pütürlerinin giderilmesi, oyulması ve daha pek çok işlemde tercih edilmektedir. Piyasada birçok markanın üretmiş olduğu ve farklı işlerde kullanıma uygun olan törpü ve eğe çeşitleri bulunmaktadır. Standart eğeler, konik uçlu eğeler, mil eğeleri, kaporta eğeleri, saplı eğeler, demir eğeleri, delikli eğeler kare eğeler, üç köşeli eğeler, yuvarlak ve yarım yuvarlak eğeler gibi pek çok eğe çeşidi bulunmaktadır. Ağaç törpüleri, nalbant törpüleri, saplı törpüler, standart törpüler, yuvarlak ve yarım yuvarlak törpüler ise törpü çeşitlerini oluşturmaktadır. Törpü ve eğeleri tekli olarak satın alabileceğiniz gibi set halinde de satın alabilirsiniz. Dilerseniz eğe saplarını da tercih ederek daha rahat ve güvenli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.
 • Eğe Nasıl Kullanılır?

  • Eğeler, genellikle el tesviyeciliğinde kullanılan el aletlerinden biridir. İş malzemelerinin şekillendirilmesi, yontulması ya da düzeltilmesi işlerinde sıklıkla tercih edilirler. Diş yapıları ve tasarımlarına göre iş malzemesine uygun şekilde tercih edilen eğeler ile yüksek performanslı sonuçlar elde edilebilir. Kullanımları oldukça kolay ve rahattır. Eğe kullanımında iş eldiveni giyilmiş olması oldukça önemlidir. Bunun sebebi, elinizdeki yağ ya da ter eğe yapısına zarar verir. Eğeler kullanılırken iş malzemesine paralel şekilde tutulmalı ve bu şekilde kullanım sağlanmalıdır. Aksi halde yüzeye zarar verebilirsiniz. Eğe çeşitlerini Elektromarketim.com üzerinden inceleyebilirsiniz.
 • Törpü Ne İşe Yarar?

  • Çeşitli uç ve diş yapısına sahip olan törpüler yumuşak ya da sert birçok iş malzemesi üzerinde yapılan çalışmalarda kullanılmaktadır. Törpüler ile iş malzemeleri üzerindeki pütürler düzeltilebilir, yüzey temizlenebilir ve malzeme üzerinde delikler ya da oyuklar rahatlıkla açılabilir. Tasarımlarınızı gerçekleştirebilir, dekoratif çalışmalar yapabilirsiniz. Elektromarketim.com ‘u tıklayarak törpü çeşitlerine ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri en ucuz fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.