Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
 • Boya ve Boya Malzemeleri Çeşitleri - Fiyatları

  • Boya ve boya malzemeleri kategorimiz oldukça kullanışlı ürünleri içeriğinde bulundurur. Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden boya çeşitleri ve boya yaparken ihtiyaç duyulan malzemeleri bir arada kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı renk ve çeşitte kullanıcıya sunulmuş olan boyalar ile mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı ve daha birçok ürünü profesyonel ya da hobi amaçlı boyayabilir, boya ya da markerler ile otomotiv onarımlarınızı sağlayabilirsiniz. Hem iç hem dış yüzey boyamaları, ahşap ve plastik boyama işlerinizi geniş renk skalasına sahip boya çeşitleri ile yapabilirsiniz. Boya malzemeleri arasında yer alan boya tabancaları deposu ve malzeme yapısı bakımından birçok çeşitte üretilmiştir. Alttan ya da üstten depolu olan çeşitlerinin yanı sıra set halinde de geniş kullanım alanına sahip modelleri de mevcuttur. Sizler de boya ve boya malzemeleri çeşitleri ve fiyatlarına Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, ürün karşılaştırmaları yaparak size en uygun ürünleri en ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
 • Boya ve Boya Malzemeleri Nelerdir?

  • Boya çeşitleri içerisinde yer alan sprey boyalar ve markerlar birçok yüzeyde bakım, onarım ve dekoratif amaçlı kullanım sağlanabilen boyalardır. Sarı, mavi, kırmızı, beyaz, lila, turuncu, siyah, gümüş, yeşil ve daha birçok renkte üretilmiş metalik, mat ve parlak yapıda olan boya çeşitleri bulunur. Bunların yanı sıra mat ve satin vernik çeşitleri de mevcuttur. Bu ürünler ile temiz ve şık yüzeyler elde edebilirsiniz. Farklı renklerde üretilmiş olan ve tahta kalemi olarak da bilinen marker çeşitleri ile işaretlemeler ve rötuş işleri yapılabilmektedir. Boya malzemeleri içerisinde yer alan alttan depolu ve üstten depolu boya tabancası modellerinin yanı sıra boya tabancası setleri ile birçok alanda kullanım sağlanabilmektedir. Bu ürünler depo kapasiteleri ve teknik özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Çeşitli özelliklere sahip olan boya tabancaları ile uygun partikül ve püskürtmeye ulaşılabilmektedir. Boya ve harç karıştırma mikserleri, güç ve kapasitelerine göre farklı özelliklerde üretilmiş olan boya malzemeleri çeşitlerinden biridir. Tadilatlarınız ve duvar boyama işlerinizde plastik boyaları, duvar boyaları, sıva ve harçlar gibi malzemelerin kolay ve hızlı bir şekilde karıştırılmasını sağlayabilirsiniz. Size en uygun ürünleri seçerek dekoratif ve temiz sonuçlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Boya ve Boya Malzemeleri Nasıl Kullanılır?

  • Boya ve boya malzemelerinin kullanımı, sahip oldukları özellikler sayesinde oldukça rahat ve kolaydır. Sprey boyalar, duvar boyası ya da sıva üstü boya olarak kullanılabilmesinin yanı sıra ahşap, metal ve plastik yüzeylerde de rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen Akçalı ve Akfix sprey boyalar duvar, ahşap, plastik, metal yüzeylerin yanı sıra beyaz eşyaların, motosiklet ve otomotiv ürünlerinin onarımında ya da dekorasyonunda da kullanılabilmektedir. Kullanım sırasında öncelikle uygulama yüzeyi kirden arındırılır ve eğer yüzey problemli ise yüzeye uygun bir astarın uygulanması ile gerekir. Sprey boya kutusu iki dakika kadar çalkalanır ve ardından yüzeye 25-30 cm mesafeden ince katlar halinde püskürtülür. Sprey boyalar ile işlem yapmak işte bu kadar kolaydır. Markerlar genellikle su geçirmez özelliğe sahip olup işaretleme ya da rötuş yapılacak alanın kirden arındırılmasının ardından direkt olarak uygulanır. Boya malzemeleri içerisinde yer alan boya tabancalarının depoları boya ile doldurulur ve yüzeye belli bir mesafeden tutularak tetik yardımı ile püskürtme işlemi sağlanır. Genellikle elden tetikli olan boya tabancaları ile çalışmak keyifli ve rahattır. Boya ve harç mikserleri sayesinde duvar boyalarınız ve tadilat malzemelerinizi kolaylıkla karıştırabilirsiniz. Bunun için uçları sıkıca takmanız ve makineyi yavaşça çalıştırmanız yeterlidir. Aksi takdirde malzemeler sıçrayabilir.
 • En İyi Boya ve Boya Malzemeleri Hangileridir?

  • Boya ve boya malzemeleri alırken ürünün kalitesi, renkleri, teknik özellikleri ve kullanım şekillerine dikkat edilmelidir. Herkes kolay ve rahat bir kullanımın ardından istediği dekoratif görünüme ulaşmak ister. Bu bağlamda Akçalı ve Akfix sprey boyalar sıklıkla kullanılan ve kullanıcıları kendine hayran bırakan en iyi sprey boya markalarının başında gelmektedir. Solmaya karşı dayanıklı yapıda olup, hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Uygulaması kolay ve kapatıcılığı yüksek olan bu ürünler ile yüksek koruyuculuk da sağlanmaktadır. Renk skalasının oldukça geniş olmasının yanında uygulama alanları da fazlasıyla geniştir. Boya tabancalarında ise MaxExtra Voylet ve Cora marka boya tabancaları ile kolay kullanım sağlayabilir, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüksek performanslı Maxextra boya ve harç mikserleri ile malzemelerinizin kısa sürede karışmasını sağlayarak verimli çalışmalar yapabilirsiniz. Yüksek kaliteli boya ve boya malzemelerine farklı marka seçenekleri ile Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En ucuz fiyat listelerimiz ile ihtiyacınız olan tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.