sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 336 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7
 • Çivi ve Zımba Tabancaları Çeşitleri ve Fiyatları

  • Çivi ve zımba tabancaları ile zımbalama ve çivi çakma işleri oldukça kolay ve rahattır. Çeşitli alanlarda kullanımı bulunan bu ürünler ile ister hobi ister profesyonel kullanım sağlanabilmektedir. Zımba ve çivi tabancalarının piyasada birçok çeşidi bulunmaktadır. Havalı, elektrikli, mekanik çivi ve zımba tabancaları olmak üzere kullanımlarına göre farklı modellerde üretilmiştir. Kullanım alanlarına ve teknik özelliklerine uygun olarak kullanılacak aksesuarları da çeşitlilik göstermektedir. Aksesuarları bakımından farklı ölçü ve özellikteki çivi ve zımba telli çeşitleri bulunur. Yüksek kaliteli çivi ve zımba tabanca modelleri için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret edebilir, çivi ve zımba makinelerinin yanında aksesuarlarını da inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 • Çivi ve Zımba Tabancaları Nelerdir?

  • Bu ürünler özellikle mobilya döşeme işlerinde kullanım sağlanan döşeme tabancaları olarak da bilinmektedir. Çalışma biçimleri ve teknik özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Hava basıncı ile çalışan havalı çivi ve zımba tabancalarının yanı sıra elektrik ile çalışan ve mekanik kullanım sağlanan modelleri de mevcuttur. Bu ürünlerin magazin kapasiteleri birbirlerinden farklıdır. Ayrıca her ihtiyaca uygun aksesuarları bulunmaktadır. Farklı kullanım alanlarına göre birçok çeşitte zımba teli ve çivi üretilmiştir. Çivi ya da zımba telleri makinanın modeline göre üstten ya da alttan doldurulmaktadır. Mobilya döşeme işlerinde sıklıkla kullanım sağlanan bu ürünler ahşap malzemeler üzerindeki çalışmalar için uygundur. Bunun yanı sıra kumaş, kâğıt gibi malzemeler üzerinde de uygulama yapılabilmektedir. Marangozluk, doğrama işleri, inşaatlar ve endüstriyel alanlar gibi birçok yerde kullanılabilir. Aynı zamanda evlerde ve iş yerlerinde de tercih edilebilmektedir. Çeşitli malzemelerden imal edilmiş olan zımba ve çivi tabancalarını incelemek için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
 • Çivi ve Zımba Tabancaları Nasıl Kullanılır?

  • Birçok ürünün imalat aşamasında kullanımı tercih edilen çivi ve zımba tabancaları çalışmak oldukça kolay ve rahattır. Neredeyse yaşam alanlarının hepsinde kullanımı bulunan bu ürünler ile çalışırken iş güvenliği ekipmanlarının kullanılması gerekir. Yorulmadan, oldukça hızlı bir şekilde çalışmaya olanak sağlaması ile kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Çivi ve zımba tabancalarına kullanım alanına ve makineye göre çivi ve zımba çeşitlerinden en uygun olan aksesuar takılır. Üzerinde çalışılacak malzeme temizlenir ve gerekiyorsa işaretlenir. Ardından tetik mekanizması yardımı ile kullanım sağlanabilmektedir.
 • En İyi Çivi ve Zımba Tabancası Hangisidir?

  • Piyasada çok sayıda ve birçok çeşitte üretilmiş olan çivi ve zımba makinesi modeli bulunmaktadır. Bunlar arasından seçim yaparken öncelikle profesyonel kullanımla mı yoksa hobi kullanımlar için mi olacağı önemli bir etkendir. Eğer profesyonel kullanım sağlanacak ise elektrikli ya da havalı zımba ve çivi tabancalarını tavsiye ederiz. Hobi kullanımı için ise manuel döşeme tabancaları tercihi idealdir. Zımba ve çivi tipi, makinenin kapasitesi de dikkat edilmesi gereken önemli noktalardandır. Satın almadan önce muhakkak ihtiyaçlarınızı belirlemeli ve buna uygun ürünler seçmelisiniz. İhtiyaçlar kullanıcılara ve beklentilere göre değişiklik gösterir. Bu nedenle her kullanıcı ve yapılacak işlem için en iyi zımba ve çivi makinası, aynı zamanda da kullanılacak aksesuarlar farklı olabilir. Zımba makinesi ve çivi çakma makinesi çeşitlerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız karşılaştırmalar ile size en uygun ve en kaliteli olan makineleri en ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.