Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 349 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8
 • NYAF Kablo Çeşitleri ve Fiyatları

  • Bu kablo çeşitleri genel özellikleri bakımından alçak gerilim kabloları içerisinde yer almaktadır. Kullanımları bakımından farklı özelliklere ve ölçülere sahip NYAF kablo çeşitleri bulunmaktadır. Seçim aşamasında uygulama alanını dikkate almak gerekmektedir. Bu şekilde en iyi NYAF kablo kullanımını sağlayabilirsiniz. Hem tüm alçak gerilim kablo hem de NYAF kablo çeşitlerini elektromakretim.com üzerinden kolayca görebilir, güvenli ödeme yöntemleri ile de satın alabilirsiniz. En ucuz NYAF kablo fiyatları ile satın alabilir, hızlı kargo seçenekleriyle hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • NYAF Kablo Nedir?

  • Genel yapıları bakımından tek damarlı şekilde üretilmişlerdir. Alçak gerilim kabloları içerisinde yer almaktadırlar. Çok telli özellikleri ile otomasyon ve pano sistemlerinde kullanımları sağlanmaktadır. İzolasyonlu olan çeşitleri bulunur. Bunlara halojen free kablo adı verilmektedir. Özellikleri bakımından korumalı şekilde tasarlanıyorlar. Bu şekilde tehlikeli olabilecek alanlar içerisinde de kullanımları rahatlıkla sağlanabilmektedir. NYAF kablo çeşitleri ile birçok endüstriyel alan içerisinde güvenli bir elektrik sistemi oluşturabilirsiniz. Güvenli kullanımları ile sizlere rahatlık sunacaklardır.
 • NYAF Kablo ve NYA Kablo Arasındaki Fark Nedir?

  • Yapılarına bakıldığında benzer olsalar bile aralarında belirgin farklar bulunmaktadır. Genel olarak NYA kablo duvar için tesisatlarda kullanılmaktadır. NYAF kablo ise endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Otomasyon ve pano sistemlerinde kullanımları rahatlıkla sağlanabilmektedir. Aralarındaki fark kullanım alanlarıdır. İki kablo tipinde de halojen free seçeneği bulunuyor. Talebe göre o şekilde de kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Hepsi yapıları bakımından oldukça kaliteli NYAF kablo çeşitleridir. Elektromarketim.com üzerinden kolayca NYAF kablo çeşitlerini görebilirsiniz. Hemen fırsat ve kampanyalardan yararlanarak en ucuz fiyatlar ile satın alın.
 • NYAF Kablo Renkleri Ne İşe Yarar?

  • Siyah, kahverengi, sarı, yeşil, mavi, kırmızı ve sarı yeşil olan renklerde birçok kablo bulunmaktadır. Aslında kablo tiplerine göre renklerde değişim görülmez. Renkler genel olarak tüm kablolar için geçerlidir. Elektrik sistemlerinde birbirlerinden ayırt edilmeleri için renkleri farklı şekilde tasarlanır. Örnek olarak siyah ve kahverengi olanlar ana akımın ulaştırılmasında kullanılır. Mavi renk ise iletkenliği nötr olarak sağlayan bir kablo modelidir. Sarı ve yeşil renkleri de topraklama yapan kablolarda görülür. Kırmızı kablo ise faz iletkenliği yapmaktadır. Hepsinin anlam ve kullanımları bakımından farklılıkları bulunur. NYAF kablo seçiminde de bunları dikkate alabilirsiniz.
 • NYAF Kablo Nerelerde Kullanılır?

  • Genel yapıları bakımından NYAF kablo çeşitleri otomasyon ve pano sistemlerinde tercih edilmektedir. Halojen free kablo olarak da kullanımları sağlanabilmektedir. Dayanıklı olması gereken ortamlarda halojen free özelliği ekleyebilirsiniz. Bu şekilde dış kısmı izolasyonlu olacaktır. Yangın, nem, ıslak ortam gibi durumlarda koruma sağlayacaktır. Pano sistemlerinde elektrik enerjisini rahatça kullanmanıza yardımcı olacaklar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz NYAF kablo fiyatları ile bu ürünleri satın alabilirsiniz. Hemen fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.