Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 96 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Röle Arayüz Modülü Çeşitleri ve Fiyatları

  • Birçok alanda kullanımı bulunan ve faydalı ürün çeşitlerine sahip röle aksesuarlarından biridir. Kullanımları röleler için geçerli olan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolayca bulabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile sahip olarak kaliteli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Başlıca faydalarından bahsedecek olursak güvenli ve güvenilir dönüştürme sağlamaktadır. En yüksek kontak sınıfları ile kullanımları sağlanabilmektedir. Aynı zamanda en yüksek uygulama gereksinimleri için de takılabilir fonksiyona sahip modüllerdir. Yüksek performanslı bir kullanım imkanı sunan röle arayüz modüllerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, en ucuz röle arayüz modülü fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Hemen elektormarketim.com ‘dan fırsat ve kampanyalarımızı da kaçırmadan siparişinizi oluşturabilirsiniz.
 • Röle Arayüz Modülü Nedir?

  • Genel tanım olarak röle, elektrik sistemlerinde devrelerin içerisinde yer alan anahtarlama yapması için kullanılan bir devre elemanıdır. Üzerinde geçirilen bir sinyal akımı ile kullanıcılara istediği zamanlarda elektriğe yol vererek devreleri tamamlayabilmelerini sağlamaktadır. Devreler üzerinde güvenlik amacı ile belirli işlemler istenen koşullarda yapmak için ve belirli zaman periyotlarında devreyi açıp kapama işlemlerinde röleler ve röle modülleri kullanılabilmektedir. Röle modülü ise rölelerin kullanımını kolaylaştırmak ve pratikleştirmek amacı ile üretilmiş olan devrelerden biridir. Tek kanallı ve çok kanallı olan rölelerden farklı olarak kuluçka projeleri için kullanılan bir ısı ve nem ayarlı röle modüllerine sahiptirler. Akıllı ev projeleri içerisinde kullanımları sağlanabilen zaman ayarlı röle modülleri, bilgisayar kontrollü olan USB röle modülleri ve uzaktan kumandalı röle modülleri bulunmaktadır. Bu röle modülleri ile rahat ve kolay bir kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm röle arayüz modülü çeşitlerine ulaşabilir, en ucuz fiyat listeleri ile de sahip olabilirsiniz.
 • Röle Arayüz Modülleri Nerelerde Kullanılır?

  • Genel kullanımları itibari ile birçok farklı röle arayüz çeşidi söz konusudur. Röle arayüzleri ve optokuplörler olarak proses çevre birimleri ile daha yüksek seviye kontrol çalışmaları arasında güvenilir gerilim dönüşümleri sağlamaktadır. Her türlü makine ile röle arayüz modüllerini güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Sinyal anahtarlaması gibi işlemleri de yapabilen ve PLC sistemleri hassas bir elektronik cihazları için de elektrik yalıtımı sağlayabilmektedir. Standart ya da mantık soketli olan geniş takılabilir arayüz röleleri ile AC ya da DC yükleri üzerinden anahtarlama işlemlerinde de kullanılabilirler. Zorlu bir çalışma ortamı için de uygun olan röle arayüz modelleri ile farklı bobin gerilimleri ve takılabilir işlevsel modül yelpazesi de sunmaktadır. Röle arayüzleri kadminyum ve kurşunsuz malzeme seçimleri ile üretilmişlerdir. Bu sayede de çevre dostu olduklarını da söyleyebiliriz. Kaliteli ürün yapıları ile oldukça kullanışlı bir çalış ortamı sağlayan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolaylık bulabilirsiniz. En iyi kullanım şekline sahip olan röle arayüz modüllerine web sayfamızdan ulaşarak satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneklerimiz ve hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • En İyi Arayüz Modülü Hangisidir?

  • Tüm röle arayüz modülleri üretim aşamasında her alanda kullanıma uygun olacak şekilde üretilir. Bu sayede de kullanımları uygun olan birçok alan bulunmaktadır. Bu alanlar içerisinde kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Hepsi kaliteli ve yüksek performanslı olmaları sayesinde kullanıcılara rahatlık sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere kolayca ulaşabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de sahip olabilirsiniz. En ucuz röle arayüz modülü fiyatları için hemen sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme seçeneklerimizden de yararlanarak satın alın. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımızdan da yararlanarak hemen sahip olun.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.