Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 400 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9
 • Mikromatlar Nelerdir?

  • Genellikle hassasiyet gerektiren çalışma alanlarında tercih edilen mikro el aletleri çeşitlerinden biride mikromatlardır. Bazen yaptığımız çalışmalarda küçük ayrıntılar ve beceri gerektiren eklemeler olabilir. Mikromatlar sayesinde oldukça kolay ve rahat bir şekilde çalışmalarımızı tamamlayabilir ve en az hasar ile ürünlerimiz üzerinde değişiklikler yapabiliriz. Hem el tipi hem büyük makinelerde karşımıza çıkan mikromatlar geniş bir ürün gamına sahiptir. Mikro el aletleri içerisinde bulunan mikro tornavidalar, mikro keskiler ve artık günümüzde sıklıkla kullanılan mikromatlar sayesinde iş yükümüzü çok daha aza indirerek rahat bir çalışma ortamı yaratmış oluruz. Ürün çeşitliliği hakkında örnek verecek olursak, kalem zımpara, freze matkap setleri, mikro frezeler, zımpara makinesi, mikro pres, gravür seti, mikro el testeresi, oyma kalemi, mikromat matkap standı, mikro havya seti ve akülü mikro bant zımpara modelleri micromot özellik ve yapıları ile çeşitlendirilebilir.
 • Mikromatlar Nerede Kullanılır?

  • Profesyonel alanlarda kullanılan ama hobi ve daha amatör çalışmalar içinde sıklıkla tercih edilen mikromatlar tamamen kullanıcın konforunu düşünen bir model tipidir. Elektrikli ve akülü çeşitleri bulunan mikromatlar döküm, tasarım, düzenleme ve ekleme gibi birçok alanda tercih edilir. Bu ürünlerin yardımcı ekipmanları da özel olarak tasarlanmıştır. Keski uçları, bileme taşları, şarj ekipmanları, filtreler, elmas testereler ve ayak şalter ekipmanları mikromat el aletleri ve makinelerini destekleyerek yapılan işlemlerin tamamlanmasında rol alırlar. Sanat çalışmalarında, diş sağlığı, kuyumcu, sarraf ve zanaat çalışmalarında mikromatlar ile karşılaşmak oldukça mümkündür. Her alanda yapılan işlemin tamamlanmasında büyük bir yeri vardır ve kullanıcıya yapı ve tasarım olarak rahat bir kullanım kolaylığı sağlar.
 • Mikromat Neden Tercih Edilir?

  • Rahat kullanım imkânı sunan set ve takım seçenekleri ile sıklıkla tercih edilen mikromatlar hassasiyet gerektiren çalışmalarda ön plandadır. Hassas minik detaylar ve küçük değişiklik için mikromatlar hafif dokunuşları sayesinde sorunsuz ve hatasız bir deneyim sahip olmanızı sağlar. Böylece çok küçük detaylar üzerinde bile değişiklikler yapmanıza olanak sağlarlar.
 • En İyi Mikromat Hangisidir?

  • En iyi mikromat bu demek doğru olmayabilir fakat Proxxon micromatlar genellikle kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Tamamen kullanıcı rahat etmek üzere tasarlanmış dış ve iç gövdeleri sayesinde ve uzun ömürlü kullan imkânı sunmaları en çok tercih edilme sebeplerinden sadece biridir. Birden çok el aleti ve makinenin mikromot özellikli ürünleri ile gün geçtikçe sıklıkla rastladığımız markalardan biridir. Tüm uygun fiyatlı Proxxon Micromot modelleri ve kaliteli ürün grupları ile Proxxon micromat çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, devam eden kampanyaları takip edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.