Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 104 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

 • Mikromat El Aletleri ve Makineleri Nelerdir?

  • Mikromat el aletleri ve makineleri genellikle hassasiyet gerektiren daha minimal işlerde kullanılmaktadır. Kendi içerisinde çok fazla modele sahip olan mikromatlar işlem ve malzeme türüne göre tercih edilmektedir. Kullanıcıların iş yükünü en aza indirerek kısa sürede işlem tamamlama kapasiteleri sayesinde pek çok farklı alanda mikromatlar ile karşılaşılmaktadır.
  • Mikromat el aletleri içerisinde; freze matkabı, bant zımpara makinesi, kalem zımpara, ısıtıcılı testere, gravür seti, keski seti, elektrikli zımpara makinesi, polisaj makinesi, matkap taşlama ve daha pek çok ürün grubu bulunmaktadır. Bu ürünler genellikle daha çok el koordinasyonu gerektiren daha minimal düzeltmeler ve işlemler için tercih edilmektedir. El tipi olan bu ürünlerin koordinesi oldukça kolay ve pratiktir. Her biri farklı alanlarda hizmet vermiş olsa da tüm bu mikromat el aletleri aynı amaç için tasarlanmış ürünlerdir. Daha çok amatör ve hobi işleri esnasında tercih edilmektedirler.
  • Mikromat makineleri ise daha büyük mekanizmalara sahip ürünlerdir. Genellikle tezgâh veya sabit zemin üzerinde tercih edilmektedirler. Genel amaçları daha büyük parçalar üzerinde yine aynı şekilde minimal düzeltmeler ve işlemler yapabilmesidir. Mikromat makineleri de detaylı noktalarda dikkat gerektiği için tercih edilmektedir. Tüm mikromat makineleri farklı işlevlere sahip olarak üretilmiştir. Genellikle kalınlık planyası, disk zımpara makinesi, mengene, vantuzlu mengene, matkap tutucu, tank zımpara makinesi, polisaj makinesi sütunlu matkap, gönye kesme, tezgâh freze gibi pek çok ürün modelinden oluşmaktadır. Daha çok profesyonel çalışmalarda ve atölyelerde tercih edilen mikromat makineleri kaliteli ve sağlam yapıları ile sıklıkla tercih edilen ürünlerden oluşmaktadır.
 • Mikro Freze Nasıl Kullanılır?

  • Mikro freze ürünleri genellikle tezgâh tipi modellerden oluşmaktadır. Kullanım olarak geniş bir alana sahip olan mikro frezeler genellikle laboratuvar teknisyeni, kuyumcu, maket tasarımcıları, hobi atölye çalışanları tarafından tercih edilmektedir. Sahip oldukları freze ucu çeşitleri sayesinde pek çok işlem için bir arada hizmet vererek iş yükünü hafifletmek ve uygulama sürelerini kısaltmaktadır.
  • Mikro Tornavida Seti Kullanışlı mı?

  • Mikro tornavida setleri genellikle küçük makine ve cihazların tamiratı için tercih edilmektedir. Et şeklinde tercih edilmesi her zaman daha garantili bir çalışma alanı sağlamaktadır. Kullanıcılar genelde fotoğraf makinesi tamiri, saat onarımı, model imalatı gibi alanlarda tercih etmektedir. Tornavida uçları mikro olduğundan ince ve hassas noktalarda işlem yapılan ürüne zarar vermeden ilerlenmesini sağlamaktadır. Mikro tornavida setleri nikel krom alaşımlı malzemeleri ile dayanıklı ve sağlam ürünlerden oluşmaktadır.
 • Proxxon Mikromat Çeşitleri

  • Proxxon markası el aletleri konusunda her zaman ön planda olan bir markadır. Mikromat serisi ile de kullanıcılardan tam not alan Proxxon farklı işlevleri olan pek çok model üretmiştir. Hassas ve el koordinasyonu gerektiren minimal çalışmalarda her zaman Proxxon mikromat makineleri en iyi sonucu elde etmektedir.
  • Tüm mikromat el aletler ve makineler için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun mikromat fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.