Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 63 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • NAYY Kablo Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak nayy kablo çeşitleri birçok alanda kullanılabilmektedir. Yapıları bakımından endüstriyel alanlarda akım taşıma işlemlerini yaparlar. Alçak gerilim kablolar arasında bulunurlar. Yeraltı kullanımları olması ile tesisatlar içerisinde rahat enerji akımı sağlamaktadırlar. Birçok farklı kablo kesitinde nayy kablo çeşitleri bulunur. Bu sayede her uygulama alanına uygun bir kesiti bulunur. Seçim aşamasında kablo kesitlerini dikkate almak gerekmektedir. Buna göre seçim yapıldığında en iyi ve en güvenilir kullanımı sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun nayy kablo akım taşıma ürünlerini görebilirsiniz. En ucuz nayy kablo fiyatları ile satın alarak hem kolay hem de ekonomik bir alışverişin tadını çıkarın.
 • NAYY Kablo Nedir?

  • Elektrik enerjisi kullanımında birçok farklı kablo modeli bulunmaktadır. Alçak gerilim kablo çeşitleri de bunlardan biridir. Nayy kablo ise bu çeşitler arasında yer almaktadır. Genel olarak birçok endüstriyel alanda kullanımları görülmektedir. Çok telli alüminyum iletken yapıya sahiptirler. PVC izole ve PVC dolgusu ile dış koşullara karşı da dayanıklıdır. Farklı birçok kablo kesiti bulunmaktadır. Kesitlere de uygulama alanına bağlı olarak seçmeniz gerekmektedir. Örnek olarak 4x10 alüminyum kablo, 4x16 alüminyum yeraltı kablo, nayy kablo akım taşıma gibi çeşitleri vardır. Tüm kesit ölçülerinde olan nayy kablo fiyatı ve alvinal kablo fiyatları için elektromarketim.com ‘a gelin. En uygun fiyat seçenekleri ile kolayca satın alın.
 • Alvinal Kablo Nedir?

  • Alvinal kablo modelleri alüminyum iletkenli olup, yeraltında kullanılan kablolardır. Damar sayısına ve uygulamasına göre alvinal kablo çeşitleri içerisinde YAVV ya da NAYY olarak bilinen kablolar bulunur. NAYY kablolarda bu grup içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda alvinal kablolar üç ayrı tipte bulunmaktadır. Bunlar ise Alvinal-D, Alvinal-K ve Alvinal-Z şeklindedir. Tüm alvinal nayy kablo çeşitlerini elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla görebilirsiniz. En ucuz nyy kablo fiyatları ile satın alarak da kullanabilirsiniz.
 • NAYY Kablo Nerelerde Kullanılır?

  • Genel yapıları bakımından alçak gerilim kablo çeşitleri arasında yer alırlar. NAYY kablo çeşitleri mekanik olarak hasar riski olmayan ve zorlamarın bulunmadığı uygulama alanlarında kullanılır. Tasarımları bakımından genellikle enerji istasyonlarında, umumi inşaat alanlarında, dahili tesis ve kablo kanallarında kullanılır. Aynı zamanda endüstriyel alanlar içerisinde de kullanımları görülür. Çoğunlukla yenilenebilir enerji endüstrilerinde karşımıza çıkan kablo modelleridir. Tüm nayy kablo çeşitleri için elektromarketim.com ‘a gelebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile kolayca satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.