Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 85 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Güç Modülü Çeşitleri ve Fiyatları

  • Güç modülleri, güç kaynakları içerisinde yer alan cihazlardan biridir. Elektrik sistemlerinin korunması ve enerji tüketiminin kontrolünün sağlanması işlevlerini yerine getirir. Sistem içerisinde kullanımı oldukça önemli cihazlardan biridir. Yüksek kalitesi ile ön plana çıkmış olan Mean Well markasının güç modülü modelleri başta olmak üzere pek çok çeşit güç modülü bulunmaktadır. Kapsüllenmiş tip olan güç modülleri çıkış sayıları, güçleri, gerilimleri gibi teknik özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Sisteminiz için en uygun güç modülünü Elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz. Ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırarak en ucuz fiyat avantajından faydalanarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Güç Modülü Nedir?

  • Güç kaynağı modülleri, birlikte kullanıldığı sistemi elektriksel dalgalanmalar karşısında kısa devre, aşırı sıcaklık, düşük ya da yüksek gerilim gibi olumsuz durumlara karşı korur. Sistemin sorunsuz ve yüksek verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Güç modülleri elektrik sistemlerinde mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. Kompakt tasarımları ile devrelerde fazla yer kaplamaz ve yer avantajı sağlarlar. Korumalı ürünler olup genellikle kısa devre, aşırı yük ve yüksek voltaj korumalarına sahiptir. Aynı zamanda enerji tüketiminin kontrolünü de sağlayan güç modüllerinin kullanımı sıklıkla tercih edilir. Birbirlerinden tasarım ve teknik özellikleri bakımından ayrılan güç modülleri arasından elektrik sisteminize en uygun ürünleri Elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz.
 • Güç Modülü Nasıl Kullanılır?

  • Minimal tasarımları ile sisteme kolaylıkla monte edilebilen güç kaynağı modülleri, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Kullanıldıkları sistemi olumsuz koşullardan korur ve ihtiyaç duyduğu akım gerilim değerlerinin iletilmesini sağlar. Kullanımı kolay ve rahat olan güç modülünün kullanılacağı devre ile uyumlu olması gerekir. Farklı gerilim, akım, çıkış sayısına sahip olan pek çok modeli bulunur. Bunlar arasından elektrik devrenize en uygun ürünün tercih etmeniz oldukça önemlidir. Böylece yüksek performanslı kullanımlar sağlayabilirsiniz.
 • Güç Modülü Neden Kullanılır?

  • Güç kaynağı modülleri yüksek verimli olmaları ve korumalı yapıları sayesinde sistemin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bundan dolayı kullanımı sıklıkla tercih edilir. Şebeke elektriğinde ortaya çıkan elektrik dalgalanmaları sonucu aşırı yük, kısa devre, yüksek voltaj gibi durumlar elektrik devrelerine zarar verir. Güç modüllerinin kullanıldığı devrelerde ise bu sorunlar engellenerek sistem güven içerisinde çalışır. Güç modülleri ile bir yandan enerji tüketimi kontrolü sağlanırken bir yandan da koruma özellikleri sayesinde içinde bulunduğu sistemi korur. Kullanıcıların öncelikli tercihi olan Mean Well güç modülü çeşitlerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat güvencesiyle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.