Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 841 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18
 • Konnektör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından elektrik sistemleri içerisinde yer alan bağlantı ürünlerinden biridir. Kelime anlamı olarak da bağlayıcı anlamına gelmektedir. Bilgisayar ya da kamera gibi cihazların bağlantısını yapmak üzere üretilmişlerdir. Farklı kullanım alanlarına ve özelliklerine göre çeşitliliğe sahiptirler. Sürekli kullanıma uygun olan kaliteli ürünlerdir. Konnektör çeşitleri birçok farklı özellik ve ölçüde tasarlanmıştır. Genel olarak tek tip gözükseler de farklı konnektör çeşitleri bulunmaktadır. Konnektör modelleri için Elektromarketim.com üzerinden tüm çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Konnektör Nedir ve Ne İşe Yarar?

  • Tasarımları bakımından zorlu koşullar içerisinde kullanılan ürünlerdendir. Konnektör çeşitleri ile koaksiyel kabloların kolay bir şekilde bilgisayar ya da başka cihazlara bağlanabilmektedir. Aynı zaman kameraların video sinyallerinin dışarıya verilmesi gibi işlemlerde konnektör kablolar ile olur. Bu sebeple de kablo kalitesi ne kadar iyi olursa kamera görüntüsü de bir o kadar iyi olmaktadır. Konnektör kablolar yapıları bakımından ince ve kalın olarak ikiye ayrılır. Bilgisayar ağlarında kullanılması mümkün olmayan koaksiyel kablo çeşitlerinde de değişik bir konnektör kablo kullanılır. Elektromarketim.com üzerinden tüm konnektör çeşitleri ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. En ucuz konnektör fiyatları ile bularak da kolaylıkla satın alabilirsiniz.
 • Konnektör Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri içerisinde birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. BNC konnektör modelleri kapalı devre kamera sistemlerinin uygulamasında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. RCA konnektör, birkaç megahertzden daha düşük olan frekans aralıklarında kullanılmaktadır. Genel olarak ses ile video sistemlerinin taşınmasını sağlamak amacı ile üretilmişlerdir. SCA konnektör modelleri ise genelde fiber optik kabloların konektörü şeklinde kullanılmaktadır. RJ-45 konnektör modelleri de UTP kabloların montajında kullanılmaktadır. Genel olarak 10 BASET ağlarında bu konnektörler tercih edilmektedir. Çeşitlerine örnek olarak bu modelleri söyleyebiliriz. Hepsi kullanım alanlarına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Çeşitleri bakımından da kullanıcılara rahat çalışma sunmaları ile birçok alan içerisinde rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Konnektör çeşitleri için en uygun fiyat seçeneklerine elektromarketim.com üzerinde ulaşabilir, hızlı teslimat yollarımız ile de kısa sürede sahip olabilirsiniz.
 • Konnektör Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Genel olarak konnektör kelimesinin anlamı bağlayıcı olarak bilinmektedir. Konnektör teknolojisi birçok endüstriyel yapının vazgeçilmezidir. Savunma sanayisinde de kullanımlarını görebilirsiniz. Fabrika, Ar-Ge ve dönüşüm gibi çalışmalarda da kullanımları görülmektedir. Konnektör modelleri çoğu zaman zorlu koşullarda tercih edilmektedir. Temel olarak koaksiyel kabloyu bilgisayarlara ve ağ cihazına bağlamak için kullanılırlar. Güvenlik kameralarının tamamı video sinyalini dışarıya konnektör ile vermektedir. Konnektör kalitesi direkt olarak kameranın görüntü kalitesini belirlemektedir. Konnektör çeşitleri ince ve kalın koaksiyel kablolara göre de değişim göstermektedir. Bilgisayar ağlarında kullanılmayan koaksiyel kablo çeşitleri farklı tip konnektörlere de sahiptir.
 • En İyi Konnektör Hangisidir?

  • Konnektör çeşitleri arasında farklı kullanım ve özelliklere sahip olan ürünler bulunması ile en iyisi budur demek doğru olmayacaktır. Genel olarak kullanım alanına en uygun olan model en iyi çalışma performansını sunmaktadır. Hangi bağlantı işleminde kullanacağınıza göre bu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Hepsi oldukça kullanışlı ve kaliteli olmaları ile sizlere yüksek performanslı çalışma sunacaklardır. Elektromarketim.com üzerinden sizler için en iyi konnektör çeşitlerini görebilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Hem güvenli ödeme yöntemlerimiz hem de hızlı teslimat yollarımız ile kolayca bu ürünlere sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.